تمامی عناوین Bioware احتمالاً بر روی موتور Frostbite 2 ساخته خواهند شد.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN

یکی از موفق ترین و بهترین استدیو های سازنده ی عناوین بازی های کامپیوتری در سال جاری میلادی که همگان آن را با عنوان Mass Effect Series بیشتر میشناسیم استدیوی Bioware بوده. حال طبق مصاحبه ای از سوی Aaryn Flynn مدیر کل استدیوی BioWare Edmonton با سایت Game Informer ، احتمال می رود تمامی عناوینی که درآینده از سوی این استدیو روانه ی بازار خواهند شد ، با موتور Frostbite 2 ، همان موتور بکار رفته در BF3 که از سوی استدیوی Dice بکار گرفته می شد، پرداخته شوند.

در ادامه طبق سوال پرسیده شده که آیا هر یک از عناوین Dragon Age III: Inquisition یا Mass Effect جدید که زود تر عرضه شوند از این موتور بهره مند خواهند شد (؟) که Flynn در جوابشان افزود "من فکر میکنم احتمال این امر زیاد است."

در آخر نیز وی فرمود:" اگر شما کمی به این موتور و موفقیت های ما با آن و عنوان Dragon Age III و ساپورت های این موتور از سوی تیم EA بنگرید ، خواهید دریافت کار با این موتور بسیار موفقیت آمیز و سر گرم کننده خواهد بود."

منبع

با تشکر از Hercule Poirot

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
این موتور برای کنسول اصلا بهینه نیست.
نه کیوان چون تو داری با چوب کبریت بازی میکنی و فن COD هستی این حرفو میزنی:lol:
شما میشه حرف منو نقل و قول نکنید؟اصلا کی با تو بود میپری وسط
از کوچه علی چپ که رد شدی بپیچ تو کوچه شهید قلی راست.درجه ی پیج 350 درجه هستش.خعلیم عالیه!هیچ دوشواری هم نداره.
تو رو خدا؟ الان دقیقا این چه ربطی داره؟
شما تفاوت نسخه PC و کنسولی بازیهایی که با این ابرانجین(!) ساخته شده رو نگاه کنی، به حرفم می رسی. کالاو دیوتی هم مال بابام نیست که بخوام زندگیم رو بر پایش قرار بدم. تنها چیزی که این وسط نمی تونه به بحث ربط داشته باشه همین آوردن اسم کالاو دیوتیه که کانگرچولیشنز آمیــگو، شما موفق شدی...
از شما بعید بود:D
حتما باید تهش بزنم sarcasm?:D
P.S:من احمقم شما استاد ترول و شکلک(با شما نیستم کیوان).ولمون کن تروخدا با ای نظراتت:D

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
باید دید بازیهای نسل بعد روی کنسول با این موتور چطور خواهند بود . این نسل که افتضاح بود پرفرمنسش روی کنسول ها و البته PC های نه چندان قدرتمند.
CE3 روی سیستم های ضعیف تر خیلی عملکرد بهتری داره .

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
نه کیوان چون تو داری با چوب کبریت بازی میکنی و فن COD هستی این حرفو میزنی:lol:
تو رو خدا؟ الان دقیقا این چه ربطی داره؟
شما تفاوت نسخه PC و کنسولی بازیهایی که با این ابرانجین(!) ساخته شده رو نگاه کنی، به حرفم می رسی. کالاو دیوتی هم مال بابام نیست که بخوام زندگیم رو بر پایش قرار بدم. تنها چیزی که این وسط نمی تونه به بحث ربط داشته باشه همین آوردن اسم کالاو دیوتیه که کانگرچولیشنز آمیــگو، شما موفق شدی...
از شما بعید بود
biggrin1.gif

حتما باید تهش بزنم sarcasm?
biggrin1.gif

P.S:من احمقم شما استاد ترول و شکلک(با شما نیستم کیوان).ولمون کن تروخدا با ای نظراتت
biggrin1.gif
حالت خوش نیست:D.

آخرین ویرایش:

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,893
نام
U-N-3-S
خدایی Frostbite 2 رو کنسول افتضاح هست اما رو PC نه ...

BF3 روی کنسول باگهاش اندازه کل دنیای گیمری من بود .

من خودم میگم کرای انجین قوی تره ... نمیدونم چرا اینقدر خوشم از کریسیس میاد . :d

اما در کل موتوری موفق هست که هم رو کنسول هم رو Pc قوی باشه ... موفق بودن تو پی سی کار سختی نیست .

اما تو کنسول نه . خدایی فهمیدین چی میگم ؟ :d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
کلا این موتور برای کنسول های این نسل بازده خوبی نداشت. حتی خود DICE هم گفته بود که روی کنسول های نسل حاظر نمیتونیم بازدهی که میخوایم رو بگیریم و خواستار کنسول های نسل بعد هستیم چون موتورمون به نوعی برای نسل بعدی طراحی شده. حالا باید منتظر باشیم و ببینیم چقدر روی این حرفشون پایبند هستن. البته با توجه به موتور Frosbite 1 که روی کنسول های همین نسل، اون تخریب پذیری فوق العاده رو به نمایش گذاشتن احتمال اینکه شاهد قدرت نمایی این موتور توی نسل بعد باشیم زیاده.

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
همون طور كه پيش تر خودم گفتم و كيوان و فردين هم اشاره كردن اين موتور روي كنسول بازده مناسبي نداره و اين مورد هم تو عنوان BF3 به ويژه نسخه 360 قبل از نصب پچ گرافيكي به وضوح ديده ميشه و عكس پايين به خوبي نشانگر اين موضوع هستش

ac774546e9eab195c2721dc3fa85e01f.jpg

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
دلیل اینکه اینجا خیلیا میگن Bf3 فقط هایپ بود چیه؟بازی متاش بالاست فروشش هم تا الان 17 میلیون نسخه بوده تو زمینه مولتیش هم که درصد بالایی مخاطب داره.چرا تو بازیسنتر خیلی از کاربرا میان این بازی رو مسخره میکنند ؟
زمانی که بازی میومد هرروز انواع و اقسام هایپ انجام میشد(بیش از 4-5 برابر هایپ ها برای Crysis الان) اولا قرار بود که cod killer بشه,قرار بود روی کنسول فلان بشه در نهایت روی کنسول ضایع شد و روی pc مشکل فرمی داشت(که مثلا بخاطر اینه که نسل بعدیه موتور!)

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
زمانی که بازی میومد هرروز انواع و اقسام هایپ انجام میشد(بیش از 4-5 برابر هایپ ها برای Crysis الان) اولا قرار بود که cod killer بشه,قرار بود روی کنسول فلان بشه در نهایت روی کنسول ضایع شد و روی pc مشکل فرمی داشت(که مثلا بخاطر اینه که نسل بعدیه موتور!)
روی PC هیچ مشکلی نداشت!
بازی نکردید (روی PC) از شنیده هاتون نظر ندید!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اتفاقا روی کنسول بازی نکردم چون فروشنده ها نداشتن:|
حالا اگه من بفهمم هایپ EA به بازی کردن من چه ربطی داره
ما هم نمیتونیم ربط تبلیغات یه شرکت برای یکی از عناوین محبوبش رو به گیر های بی دلیل شما پیدا کنیم :|

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
به نظر خودم Frostbite 2 موتور خيلي قدرتمند و مناسبيه براي بازيسازي اما حداقل تو اين نسل و رو كنسولاي حال حاضر نتونسته چيز ارزشمندي رو تحويل جامعه گيمينگ بده.همين عنوان BF3 شايد روي PC يكي از چشم نوازترين گرافيك هارو داشته باشه ولي روي 360 به ويژه قبل از نصب پچ گرافيكي واقعا ناقص و افتضاحه.

البته اين موتور بيشتر براي نسل بعد بهينه سازي شده و بديهيه كه تو كنسولاي اين نسل جالب عمل نميكنه اما به هرحال يه موتور گرافيكي بايد انقدر قدرتمند و مناسب باشه كه بتونه هم براي نسل حاضر و هم براي نسل بعد عناوين بزرگي رو بسازه.

به نظرم اين مورد كه در حال حاضر بازي هاي EA با اين موتور ساخته ميشن زياد جالب نيست اما براي نسل بعد اگر همين موتور كمي تقويت بشه ميتونه بازده خيلي خوبي براي استوديوهاي مختلف داشته باشه.

دقیقا منظور منم همینه.قصد ترول ندارم ولی تا الان هر چی بازی با فراست بایت ساخته شده پر باگ بوده و اینم برمیگرده به بهینه نبودن انجین. هایپای EA سر این انجین تا الان الکی بودن.حالا کو تا نسل بعد بیاد فعلا ما توی این نسلیم و توی این نسل هم انجینای دیگه خیلی خیلی بهتر از فراست بایت کار کردن پس اینکه بگیم روی پی سی های خفن گرافیک بازی چشم نوازه پس انجین قویه بدرد نمیخوره از نظر من همین UE و CE و id tech رو روی همین به قول دوستان بخاری ببینید بعد بیاین بگین فراست بایت قویه.

---------- نوشته در 02:24 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:20 AM ارسال شده بود ----------

کلا این موتور برای کنسول های این نسل بازده خوبی نداشت. حتی خود DICE هم گفته بود که روی کنسول های نسل حاظر نمیتونیم بازدهی که میخوایم رو بگیریم و خواستار کنسول های نسل بعد هستیم چون موتورمون به نوعی برای نسل بعدی طراحی شده. حالا باید منتظر باشیم و ببینیم چقدر روی این حرفشون پایبند هستن. البته با توجه به موتور Frosbite 1 که روی کنسول های همین نسل، اون تخریب پذیری فوق العاده رو به نمایش گذاشتن احتمال اینکه شاهد قدرت نمایی این موتور توی نسل بعد باشیم زیاده.

خوب میتونین اینقدر روی استفاده از این انجین توی این نسل پافشاری نکنن.CE3 هم نسل بعدی هست ولی توی این نسل هم عالی عمل کرده و اینکه بگیم انجین نسل بعده و این گرافیکو تحویل بدن دلیل نمیشه.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دقیقا منظور منم همینه.قصد ترول ندارم ولی تا الان هر چی بازی با فراست بایت ساخته شده پر باگ بوده و اینم برمیگرده به بهینه نبودن انجین. هایپای EA سر این انجین تا الان الکی بودن.حالا کو تا نسل بعد بیاد فعلا ما توی این نسلیم و توی این نسل هم انجینای دیگه خیلی خیلی بهتر از فراست بایت کار کردن پس اینکه بگیم روی پی سی های خفن گرافیک بازی چشم نوازه پس انجین قویه بدرد نمیخوره از نظر من همین UE و CE و id tech رو روی همین به قول دوستان بخاری ببینید بعد بیاین بگین فراست بایت قویه.

---------- نوشته در 02:24 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:20 AM ارسال شده بود ----------

خوب میتونین اینقدر روی استفاده از این انجین توی این نسل پافشاری نکنن.CE3 هم نسل بعدی هست ولی توی این نسل هم عالی عمل کرده و اینکه بگیم انجین نسل بعده و این گرافیکو تحویل بدن دلیل نمیشه.
صحبت هاتون کاملا تناقض داره. شما میگی سیسیتم خدا نبندیم واسه بازی. اوکی. همین CE ـتون اگه یه سیستم خدا نداشته باشید مفت هم نمی ارزه. اینطور نیست؟ DICE که سازنده موتور هست اصلا روی این نسل پافشاری نکرده. اینکه EA از موتورشون داره روی هر عنوانی استفاده میکنه ربطی به DICE نداره.
دوستان گفتند frostbite 2 خوبه برای بازی سازی:|(روی کنسول گند+روی pc مشکل فرم)
نسخه کنسولی در حد PC نیست اما گند هم نیست. خوبه حالا هرروز داریم بازی میکنیم و جلو چشممونه و روی همین کنسول گاها صحنه هایی میشه که واقعا آدم میخواد بگه WOW. خواستین هم با عکس توضیح میدم براتون که ببینید واقعا یکی از رئال ترین گرافیک های کنسولی هست این عنوان. این بحث افت فریم هم جالبه که برای اولین بار توی این فروم دارم از شما میشونم. چرا هیچ کس روی PC افت فریم ندیده؟! و فقط شما مدعی این حرف هستید؟ اگر بحث فریم باشه که CE توی این بخش واقعا گل سرسبد هستن.

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
نسخه کنسولی در حد PC نیست اما گند هم نیست. خوبه حالا هرروز داریم بازی میکنیم و جلو چشممونه و روی همین کنسول گاها صحنه هایی میشه که واقعا آدم میخواد بگه WOW. خواستین هم با عکس توضیح میدم براتون که ببینید واقعا یکی از رئال ترین گرافیک های کنسولی هست این عنوان. این بحث افت فریم هم جالبه که برای اولین بار توی این فروم دارم از شما میشونم. چرا هیچ کس روی PC افت فریم ندیده؟! و فقط شما مدعی این حرف هستید؟ اگر بحث فریم باشه که CE توی این بخش واقعا گل سرسبد هستن.
من به اشتباهم پی بردم,عکس لازم نداره.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
صحبت هاتون کاملا تناقض داره. شما میگی سیسیتم خدا نبندیم واسه بازی. اوکی. همین CE ـتون اگه یه سیستم خدا نداشته باشید مفت هم نمی ارزه. اینطور نیست؟ DICE که سازنده موتور هست اصلا روی این نسل پافشاری نکرده. اینکه EA از موتورشون داره روی هر عنوانی استفاده میکنه ربطی به DICE نداره.

تناقض نداره شاید یه کم بد گفتم من کرای انجین روی کنسول گفتم که خیلی عالی عمل کرده و نیازی به سیستم بستن نداره ولی فراست بایت روی کنسول خیلی داغون بود فقط یه فلیر لنز خوبی داشت با نورپردازی و روی پی سی هم اگه میخواین لذت ببرین از گرافیک سیستم بالایی میخواد.
من کجا اسمی از دایس بردم؟گفتم که هایپای EA.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر