تمامی عناوین Bioware احتمالاً بر روی موتور Frostbite 2 ساخته خواهند شد.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN

یکی از موفق ترین و بهترین استدیو های سازنده ی عناوین بازی های کامپیوتری در سال جاری میلادی که همگان آن را با عنوان Mass Effect Series بیشتر میشناسیم استدیوی Bioware بوده. حال طبق مصاحبه ای از سوی Aaryn Flynn مدیر کل استدیوی BioWare Edmonton با سایت Game Informer ، احتمال می رود تمامی عناوینی که درآینده از سوی این استدیو روانه ی بازار خواهند شد ، با موتور Frostbite 2 ، همان موتور بکار رفته در BF3 که از سوی استدیوی Dice بکار گرفته می شد، پرداخته شوند.

در ادامه طبق سوال پرسیده شده که آیا هر یک از عناوین Dragon Age III: Inquisition یا Mass Effect جدید که زود تر عرضه شوند از این موتور بهره مند خواهند شد (؟) که Flynn در جوابشان افزود "من فکر میکنم احتمال این امر زیاد است."

در آخر نیز وی فرمود:" اگر شما کمی به این موتور و موفقیت های ما با آن و عنوان Dragon Age III و ساپورت های این موتور از سوی تیم EA بنگرید ، خواهید دریافت کار با این موتور بسیار موفقیت آمیز و سر گرم کننده خواهد بود."

منبع

با تشکر از Hercule Poirot

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
شما از 10 نفر برین بپرسین کدوم انجین بهتر هست !
من گرافیکم HD6570 Sapphire هست.
ادامه این بحث فکر نمیکنم زیاد مفید باشه.
شما احیانا C2 رو رو بالاترین حد بازی کردین؟ ( با آپدیت Dx11 و این چیزا) سنگین تر از BF3 هست خیلی‌ جاها, و از نظر بصری هم حدوداً در یک حد هستن.

اتفاقا BF 3 خیلی‌ عالی‌ فریم میداد رو سیستم‌های معمولی‌ تا جایی‌ که می‌دونم، حالا نمیدونم مشکل شما چی‌ بود :D ولی‌ رو سیستم‌های معمولی‌ راحت رو Normal اجرا میشد.

==========
این حرکت هم حرکت خوبیست :D عظمت دنیای ME با قدرت این موتور ترکیب بشن راحت یکی‌ از بهترین بازی‌های ساخته شده تا الان می‌شه.

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
من میترسم EA آخر کرایتک رو هم مجبور کنه Crysis بعدی رو با Frostbite 2 بسازن :|:D!

ولی بی شوخی موتور خیلی خوبیه. اینکه داره استدیو هاش رو با این موتور یه دست میکنه هم کار خوبیه از نظر من.

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
دلیل اینکه اینجا خیلیا میگن Bf3 فقط هایپ بود چیه؟بازی متاش بالاست فروشش هم تا الان 17 میلیون نسخه بوده تو زمینه مولتیش هم که درصد بالایی مخاطب داره.چرا تو بازیسنتر خیلی از کاربرا میان این بازی رو مسخره میکنند ؟

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
BF:2 در کنار BF3 با توجه به بازه ی زمانی خودش و محدودیت های زمان خودش شاهکار به حساب میاد. اما BF3 انقلابی در مولتی پلیر سبک شوتر محسوب میشه.

محمد هکر

کاربر سایت
Oct 26, 2012
261
نام
محمد
دلیل اینکه اینجا خیلیا میگن Bf3 فقط هایپ بود چیه؟بازی متاش بالاست فروشش هم تا الان 17 میلیون نسخه بوده تو زمینه مولتیش هم که درصد بالایی مخاطب داره.چرا تو بازیسنتر خیلی از کاربرا میان این بازی رو مسخره میکنند ؟

من جوابت رو میدونم - بازی ممنوع شد خیلیا نتوسنتد بازی کن این اولین دلیل-دوم بعضی ها با زغال و نفت و کبریت بازی می کنند که می گند 5 فریم گرفتیم-سوما فن کالاف ریخته اینجا

متاسفم برای کسی که میگه این موتور خوب نیست و بهینه نیست این موتور واقعا قویه و برای ساخت یه action/rpg گزینه مناسبی هست و بزودی شاهد شاهکارهای مثل bf4 -me4-generals 2- و... با این موتور خواهیم بود

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
من جوابت رو میدونم - بازی ممنوع شد خیلیا نتوسنتد بازی کن این اولین دلیل-دوم بعضی ها با زغال و نفت و کبریت بازی می کنند که می گند 5 فریم گرفتیم-سوما فن کالاف ریخته اینجا

متاسفم برای کسی که میگه این موتور خوب نیست و بهینه نیست این موتور واقعا قویه و برای ساخت یه action/rpg گزینه مناسبی هست و بزودی شاهد شاهکارهای مثل bf4 -me4-generals 2- و... با این موتور خواهیم بود

sim city چی ؟ اونم مگه با همین موتور دارن نمیسازن ؟

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
شما احیانا C2 رو رو بالاترین حد بازی کردین؟ ( با آپدیت Dx11 و این چیزا) سنگین تر از BF3 هست خیلی‌ جاها, و از نظر بصری هم حدوداً در یک حد هستن.

اتفاقا BF 3 خیلی‌ عالی‌ فریم میداد رو سیستم‌های معمولی‌ تا جایی‌ که می‌دونم، حالا نمیدونم مشکل شما چی‌ بود :D ولی‌ رو سیستم‌های معمولی‌ راحت رو Normal اجرا میشد.

==========
این حرکت هم حرکت خوبیست :D عظمت دنیای ME با قدرت این موتور ترکیب بشن راحت یکی‌ از بهترین بازی‌های ساخته شده تا الان می‌شه.
من اصلا کاری به بحثتون ندارم، ولی اصلا و ابدا سعی نکن C2 رو با BF3 مخصوصا بعد از اون پچ DX11 مقایسه کنی.
BF3 اصلا هیچ عددی نیست! چه در بخش فیزیک چه در بخش تخریب پذیری چه در طراحی محیط چه در طراحی شخصیت ها اصلا هیچی!
قبلا هم صد مدل عکس گذاشتم، FB2 کلا بر و روی خوبی داره ولی از درون خیلی تو خالیه با موتور CE3 اصلا قابل مقایسه نیست :D.

شما نمیشه از این جوابا ندی به کسی؟ یعنی چی چون یه عده کبریتی بازی کردن یا فن فلانن اینو گفتن :|؟

آخرین ویرایش:

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
به نظر خودم Frostbite 2 موتور خيلي قدرتمند و مناسبيه براي بازيسازي اما حداقل تو اين نسل و رو كنسولاي حال حاضر نتونسته چيز ارزشمندي رو تحويل جامعه گيمينگ بده.همين عنوان BF3 شايد روي PC يكي از چشم نوازترين گرافيك هارو داشته باشه ولي روي 360 به ويژه قبل از نصب پچ گرافيكي واقعا ناقص و افتضاحه.

البته اين موتور بيشتر براي نسل بعد بهينه سازي شده و بديهيه كه تو كنسولاي اين نسل جالب عمل نميكنه اما به هرحال يه موتور گرافيكي بايد انقدر قدرتمند و مناسب باشه كه بتونه هم براي نسل حاضر و هم براي نسل بعد عناوين بزرگي رو بسازه.

به نظرم اين مورد كه در حال حاضر بازي هاي EA با اين موتور ساخته ميشن زياد جالب نيست اما براي نسل بعد اگر همين موتور كمي تقويت بشه ميتونه بازده خيلي خوبي براي استوديوهاي مختلف داشته باشه.

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
نمی دونم چرا احساس می کنم، فقط نورپردازی و افکت های این موتور خوبه:D؟ منظورم اینه که، در عناوینی که با موتور Frostbite 2 ساخته شده اند، اکثر یا بهتره بگم همشون، فاقد هوش مصنوعی عالی بودند. حتی در Medal of Honor: Warfighter، هوش مصنوعی واقعاً فاجعه بود.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
نمی دونم چرا احساس می کنم، فقط نورپردازی و افکت های این موتور خوبه:D؟ منظورم اینه که، در عناوینی که با موتور Frostbite 2 ساخته شده اند، اکثر یا بهتره بگم همشون، فاقد هوش مصنوعی عالی بودند. حتی در Medal of Honor: Warfighter، هوش مصنوعی واقعاً فاجعه بود.
خوب اما باید قبول کرد که گرافیک خروجی واقعا رئالی داره.حتی تو Crysis هم تصاویر انقدر واقعی به نظر نمیان.(مپهای مولتی BF).اما در کل CE 3 قویتر هست شکی توش نیست.در مورد هوش مصنوعی هم که اینا همش دست استودیو سازندست که خوب طراحی کنه یا ضعیف, موتور فقط واسط .
اما کلن شوترهای نظامی همشون هوش مصنوعیشون تعطیله.هر چی هم تعطیل تر , نوب پسندتر و طرفداراش هم بیشتره.

محمد هکر

کاربر سایت
Oct 26, 2012
261
نام
محمد
من اصلا کاری به بحثتون ندارم، ولی اصلا و ابدا سعی نکن C2 رو با BF3 مخصوصا بعد از اون پچ DX11 مقایسه کنی.
BF3 اصلا هیچ عددی نیست! چه در بخش فیزیک چه در بخش تخریب پذیری چه در طراحی محیط چه در طراحی شخصیت ها اصلا هیچی!
قبلا هم صد مدل عکس گذاشتم، FB2 کلا بر و روی خوبی داره ولی از درون خیلی تو خالیه با موتور CE3 اصلا قابل مقایسه نیست :D.

شما نمیشه از این جوابا ندی به کسی؟ یعنی چی چون یه عده کبریتی بازی کردن یا فن فلانن اینو گفتن :|؟

شما میشه حرف منو نقل و قول نکنید؟اصلا کی با تو بود میپری وسط

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
من نمی فهمم کجای این خبر در مورد مقایسه CE با frostbite 2 هست که همه دارن نظرهای تخصصی می گن.کسی نگفته frostbite 2 بهترین موتور هست ولی در رده بهترین موتور ها قرار می گیره
(الان باز یک عده میان می گن UE که خیلی بهتره:|)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر