تمامی عناوین Bioware احتمالاً بر روی موتور Frostbite 2 ساخته خواهند شد.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN

یکی از موفق ترین و بهترین استدیو های سازنده ی عناوین بازی های کامپیوتری در سال جاری میلادی که همگان آن را با عنوان Mass Effect Series بیشتر میشناسیم استدیوی Bioware بوده. حال طبق مصاحبه ای از سوی Aaryn Flynn مدیر کل استدیوی BioWare Edmonton با سایت Game Informer ، احتمال می رود تمامی عناوینی که درآینده از سوی این استدیو روانه ی بازار خواهند شد ، با موتور Frostbite 2 ، همان موتور بکار رفته در BF3 که از سوی استدیوی Dice بکار گرفته می شد، پرداخته شوند.

در ادامه طبق سوال پرسیده شده که آیا هر یک از عناوین Dragon Age III: Inquisition یا Mass Effect جدید که زود تر عرضه شوند از این موتور بهره مند خواهند شد (؟) که Flynn در جوابشان افزود "من فکر میکنم احتمال این امر زیاد است."

در آخر نیز وی فرمود:" اگر شما کمی به این موتور و موفقیت های ما با آن و عنوان Dragon Age III و ساپورت های این موتور از سوی تیم EA بنگرید ، خواهید دریافت کار با این موتور بسیار موفقیت آمیز و سر گرم کننده خواهد بود."

منبع

با تشکر از Hercule Poirot

آخرین ویرایش:

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
من که مشکلی با فریم موتور Frostbite ندارم . با توجه به اینکه یه سیستم معمولی دارم . ولی اتفاقا بتل3 رو بیشتر فریم میگرفتم تا کرایسیس2 :)
حالا نمیدونم:>
تو که GRFS که به همه 5 فریم میداد رو 30 فریم میگرفتی :| !
مگه بحث مقایسه موتور هست این وسط؟؟؟؟؟؟؟؟؟چه ربطی داره؟؟؟
شما که میگی گند زده میشه,به ما هم بگو Frostbite 2 چه مشکلاتی داره که واسه ساخت ME مناسب نیست؟؟؟
کسایی که سیستم ضعیف تری دارن نمیتونن FPS مناسبی بگیرن.
-
دوستان خواهشا این بحث رو ادامه ندید.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
تو که GRFS که به همه 5 فریم میداد رو 30 فریم میگرفتی :| !

کسایی که سیستم ضعیف تری دارن نمیتونن FPS مناسبی بگیرن.
-
دوستان خواهشا این بحث رو ادامه ندید.

بابا سیستم من اصلا فضایی نیست . حالا شانس آوردیم اینجوری شد دیگه . سی پی یوی داغون منو فک نکنم هیچ گیمری داشته باشه:))

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
الله اکبر ! شما دیگه کی هستی ؟!؟ من BF3 Low 800x600 بدون FXAA و MSAA ده فریم میگرفتم.

سیستمت شما چیه مگه؟؟؟
من با 5830 رو تنظیمات High و با رزولیشن 1920*1080 حدود 45 فریم میگرفتم,احیانا توقع ندارین مثلا بازی با 8600 روون اجرا بشه!!
همین کرای انجین هم که اینقدر ازش تعریف میکنین بهتره یه نگاه به بنچمارکهاش بندازین,گرافیک بالا سیستم بالا هم میخواد,این ضعف نیست!!!

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
سیستمت شما چیه مگه؟؟؟
من با 5830 رو تنظیمات High و با رزولیشن 1920*1080 حدود 45 فریم میگرفتم,احیانا توقع ندارین مثلا بازی با 8600 روون اجرا بشه!!
همین کرای انجین هم که اینقدر ازش تعریف میکنین بهتره یه نگاه به بنچمارکهاش بندازین,گرافیک بالا سیستم بالا هم میخواد,این ضعف نیست!!!
شما از 10 نفر برین بپرسین کدوم انجین بهتر هست !
من گرافیکم HD6570 Sapphire هست.
ادامه این بحث فکر نمیکنم زیاد مفید باشه.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

توجه کنین من خودم هم صفحه قبل گفتم که کرای انجین به نظرم بهتره ولی این که شما بیای و Frostbite 2 رو بکوبی اصلا جالب نیست!!!
حرف من هم این بود که بازی گرافیک بالا سیستم قوی هم میخواد مثل همین کرای انجین!!!
هرجور مایلید,اگه باز مطلبی در رابطه Frostbite 2 خواستین عرض کنین خوشحال میشم بشنوم!!:d

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
بابا ما که گفتیم CE قویتره.بحث سر این بود که گفتی Mass Effect با فراستبایت به گند کشیده میشه.پس دفعه بعد خواستی پست بدی قبلش یه خورده فکر کن داداش من.نه سر خودت درد میاد نه وقت دیگران گرفته میشه.

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
روی سیستم من که به مراتب BF3 بهتر ران می شد از C2
MOH هم که خیلی خوب فریم می داد (البه MOH فقط در بخش single قابل مقایسه با دو بازی دیگست)
ولی خب مسلما قدرت CE بالاتر از F2 هست.
ساخت بازی ها هم با F2 کلا به نفع PC بازاست, ولی برای کنسول ها, اگه این دو تا بازی بخوان برای این نسل عرضه بشن و بازی رو نتونن خوب پردازش کنن اصلا خوب در نمی یاد.مثل همین BF3 که نسخه ی PC و کنسول قابل مقایسه نبود.اگه هم که برای نسل بخوان عرضه بشن, مطمئنا اگه خوب روی گرافیک تکنیکی کار کنن بازی عالی خواهد شد.

off-topic: هیچ موتوری RED Engine نمی شه!عالی فریم می داد!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر