تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

ببین کلاً به نظر من تا سایز 46 اینچ حتماً LCD بخر برای بازی نه پلاسما. اون هم به این دلیل که تا این سایز Resolution واقعی صفحه LCD بالاتر از پلاسما هست. حد اقل resolution که خواهی داشت 1366x768 هست که برای این سایز عالیه و برای Xbox هم در حالت 720p (یعنی 1280x720 ) میتونی کار کنی که میزونه!! تازه تو سایز 40 اینچ به بالا LCDهای جدید که resolution 1920x1080 واقعی دارن که همون 1080p هست که یه سری از بازیها دارن ساپورت میکنن.

دوست عزیز باز که برگشتیم سر خونه اول! عزیز من CRT هم می تونه کیفیت HD داشته ( البته نه Full HD ) اصلا این که شما می گی رزولوشن واقعی ، رزولوشن غیر واقعی ، کاملا حرف بی معنی ای هست! این رزولوشن مربوط میشه به تعداد پیکسل های بکار رفته در پنل ، که هر عددی می تونه باشه و دقیقا همون چیزیه که شرکت سازنده اعلام میکنه! حالا می خواد پنل LCD باشه می خواد پلاسما!

البته 1080p با 720p در سایز 40 اینچ به پائین هیچ فرقی ندارن چون با چشم فرقشون رو نمیتونی ببینی!

حرف های خودم رو تحویل خودم میدی؟!؟! :laughing: من این مسایل رو 7-8 ماه پیش برا بچه ها روشن کردم!

دوست عزیز الآن 2 ساله که Sony و Hitachi تلویزیونهای LCD-Projection دادن تو بازار و تو ایران هم موجود هست. وقتی نمیدونی بیخودی نظر نده!!
این تکنلوژی رغیب DLP هست!!
این هم لینک:

http://www.amazon.com/Sony-KDFE42A10.../dp/B000A2K3XW

http://www.marcelin.com/SONY LCD%2...CTION TV.htm

باز هم میخوای هست!!!

خودت به مورد خوبی اشاره کردی! عزیز من تکنولوژی بکار رفته در این تلویزون ها تکنولوژی 3LCD هست و چیزی به اسم LCD در این تلویزیون ها به اون مفهومی که تو میگی وجود نداره ، همون LCD های سه گانه هم در اصل HTPS LCD هستن که این عبارت مخفف high-temperature polysilicon liquid crystal display است !
بجای اینکه از سایت های فروش منبع بذاری برو تو سایت سازنده بگرد ، خود سونی گفته 3LCD Projector نه LCD Prijector! این تکنولوژی در قسمت پرجکتور این نوع تلویزون ها بکار رفته نه در پنل! این Burn-in هم مربوط میشه به پنل ، پس ، چه تلویزیون پرجکتور 3LCD باشه ، چه DLP باشه و چه هیچ کدوم از این دو توش بکار نرفته باشه ، چیزی به اسم Burn-in در پروجکتور اتفاق نمی افته!
فقط قبل از اینکه بخوای بحث رو ادامه بدی سایت رسمی این فناوری رو خوب زیر و رو کن تا یه چیزی رو اصولی یاد بگیری : 3LCD.com

دوست عزیز باز که برگشتیم سر خونه اول! عزیز من CRT هم می تونه کیفیت HD داشته ( البته نه Full HD ) اصلا این که شما می گی رزولوشن واقعی ، رزولوشن غیر واقعی ، کاملا حرف بی معنی ای هست! این رزولوشن مربوط میشه به تعداد پیکسل های بکار رفته در پنل ، که هر عددی می تونه باشه و دقیقا همون چیزیه که شرکت سازنده اعلام میکنه! حالا می خواد پنل LCD باشه می خواد پلاسما!

حرف های خودم رو تحویل خودم میدی؟!؟! :laughing: من این مسایل رو 7-8 ماه پیش برا بچه ها روشن کردم!

خودت به مورد خوبی اشاره کردی! عزیز من تکنولوژی بکار رفته در این تلویزون ها تکنولوژی 3LCD هست و چیزی به اسم LCD در این تلویزیون ها به اون مفهومی که تو میگی وجود نداره ، همون LCD های سه گانه هم در اصل HTPS LCD هستن که این عبارت مخفف high-temperature polysilicon liquid crystal display است !
بجای اینکه از سایت های فروش منبع بذاری برو تو سایت سازنده بگرد ، خود سونی گفته 3LCD Projector نه LCD Prijector! این تکنولوژی در قسمت پرجکتور این نوع تلویزون ها بکار رفته نه در پنل! این Burn-in هم مربوط میشه به پنل ، پس ، چه تلویزیون پرجکتور 3LCD باشه ، چه DLP باشه و چه هیچ کدوم از این دو توش بکار نرفته باشه ، چیزی به اسم Burn-in در پروجکتور اتفاق نمی افته!
فقط قبل از اینکه بخوای بحث رو ادامه بدی سایت رسمی این فناوری رو خوب زیر و رو کن تا یه چیزی رو اصولی یاد بگیری : 3LCD.com

دوست عزیز شما استاد ما هستی. من هم شاگرد شما. بهتره این بحث رو همین جا تموم کنیم که تبدیل به اسپم نشه و به دوستانی که سوُال دارن بتونیم در حد خودمون راهنمائی بدیم که موضوع این تاپیک برای همه جذاب بمونه!!

دوست عزیز شما استاد ما هستی. من هم شاگرد شما. بهتره این بحث رو همین جا تموم کنیم که تبدیل به اسپم نشه و به دوستانی که سوُال دارن بتونیم در حد خودمون راهنمائی بدیم که موضوع این تاپیک برای همه جذاب بمونه!!

نه بابا این چه حرفیه! ولی در کل Forum جای بحث و گفتگو و تبادل نظره! و بحث در مورد موضوع تاپیک هم هیچ وقت اسپم نیست ، مخصوصا وقتی که با دلیل و مدرک باشه! شاید هم من اشتباه کنم! این بحث ها لازمه تا بلاخره به یک نتیجه محکم برسیم ، که اگر من اشتباه کنم ، یا شما یا هر کس دیگه ای متوجه اشتباه خودش بشه! پس، در این بحث ها نباید کسی از کسی دلخور شه و به کسی توهین شه! هر کسی نظر خودش رو می گه و خواننده هم عاقلانه ترین حرف رو انتخاب می کنه!
موفق باشید!

دوستان تفاوت این دو مدل X.vision ، منظورم ONYX و SILVER هست ، دقیقا در چیه

فکر میکنم غیر از ظاهر تنها فرقشون ( با توجه به سایت MADIRAN ) این باشه که

ONYX قابلیت ضبط تصاویر ویدیویی رو داره و SILVER نداره .

در ضمن به نظر من Silver از نظر ظاهر قشنگ تره . نظر شما چیه ؟

سلام...
اینم برای دوستانی که می خواستن از LCD X.Vision و کیفیتش بدونن:
عکس خودش:
IMG_4007.jpg

یه از داخل بازیه DIRT :
IMG_4013.jpg

یه عکس از داخل بازیه GOW :love: :
IMG_4020.jpg

همه ی عکس هارو خودم گرفتم... قضاوت کنید...

من Silver رو دارم! کلا سری X.Vision از لحاظ تفکیک تصویر مشکل دارن ، اینو وقتی فهمیدم که رو دیوار مغازه دیدمش ، چون بالاسرش یه R71 بود دست چپش هم یه Bravia سری V و همشون هم داشتن یه تصویر رو نشون می دادن!
در ضمن Onyx کارت خون داره ولی Silver نه! یه مشکل دیگه هم که هست ( نمی دونم Onyx هم این مشکلات رو داره یا نه ، مثل اینکه از چیپ های بهتری در Onyx استفاده میشه ) اینه که در ورودی AV تصاویر شارپ نیستند و در پورت PC-RGB هم مشکل سایه وجود داره! احتمالا که این مشکلات در Onyx حل شده!
البته برا اتاق من همین سیلور کافیه ، برا همین من باهاش مشکلی ندارم!

من Silver رو دارم! کلا سری X.Vision از لحاظ تفکیک تصویر مشکل دارن ، اینو وقتی فهمیدم که رو دیوار مغازه دیدمش ، چون بالاسرش یه R71 بود دست چپش هم یه Bravia سری V و همشون هم داشتن یه تصویر رو نشون می دادن!
در ضمن Onyx کارت خون داره ولی Silver نه! یه مشکل دیگه هم که هست ( نمی دونم Onyx هم این مشکلات رو داره یا نه ، مثل اینکه از چیپ های بهتری در Onyx استفاده میشه ) اینه که در ورودی AV تصاویر شارپ نیستند و در پورت PC-RGB هم مشکل سایه وجود داره! احتمالا که این مشکلات در Onyx حل شده!
البته برا اتاق من همین سیلور کافیه ، برا همین من باهاش مشکلی ندارم!

حالا به نظر خودت کدوم LCD تو ایران از همه بهتره؟
من خودم Samsung M61 دارم که خیلی راضیم. دوستم R71 داره که از نظر مشخصات هیچ فرقی با مال من نداره. R81&M81 هم که تستهای خیلی خوب دارن رو اینترنت.
حالا از اون ور سونی هم هست با سریهای X و V. من خودم V رو دیدم و سامسونگ رو ترجیح دادم ولی X رو ندیدم از نزدیک.
تجربه LG و JVC رو هم ندارم.

من هیتاچی دارم 42 اینچ هست و پلاسما سری 8800 ( از اینا که میچرخه )

خریدم 3 میلیون ولی واقعا وقتی توش بازی میکنی انگار داری پرواز میکنی .

البته برا اتاق من همین سیلور کافیه ، برا همین من باهاش مشکلی ندارم

یه سوال ،

این X.vision ها با پورت HDMI که تصویرشون مورد نداره ؟

اگه در اون ضمینه مشکل نداشته باشن ، من در خریدش شک نمیکنم ، چون من هم مثل شما

واسه ی اتاق میخوام ! ترجیح میدم تفاوت قیمتش رو با R81 بدم یک سیستم LOGITEC بخرم

تا به قول Rayan صدا رو لمس کنم .

الا به نظر خودت کدوم LCD تو ایران از همه بهتره؟
من خودم Samsung M61 دارم که خیلی راضیم. دوستم R71 داره که از نظر مشخصات هیچ فرقی با مال من نداره. R81&M81 هم که تستهای خیلی خوب دارن رو اینترنت.
حالا از اون ور سونی هم هست با سریهای X و V. من خودم V رو دیدم و سامسونگ رو ترجیح دادم ولی X رو ندیدم از نزدیک.
تجربه LG و JVC رو هم ندارم.

بهترین LCD نه تنها تو ایران بلکه در تمام دنیا سامسونگه!
سامسونگ ارائه دهنده تکنولوژی های مادر در دنیاست و سونی و بقیه شرکت ها تکنولوژیشون رو از سامسونگ خریدن ، پس ===> به همین دلیل LCD های سامسونگ ارزون تره چون خودش تکنولوژی رو بوجود آورده و به این دلیل کیفیتش بهتره چون خودش بهتر می دونه که چی درست کرده و استفاده بهتری نسبت به بقیه شرکت ها می تونه از فناوری خودش داشته باشه!

سلام
حالا كيفيت به كنار(چون معلومه سامسونگ R81 كيفيتش بهتره از X.vision) ولي خداييش طراحي r81 كجا و طراحي X.vision كجا! آدم هر موقع از جلوي R81 ميگذره ,روحش به پرواز درمياد(يه چيزي تو مايه هاي Red Bull ):cheesygri

به نظرتون خرید M81 بهتر هست یا R81 ... آیا افت کیفیت برای Dvd و تلویزیون در M81 به حدی هست که R81 انتخاب بشه ؟ ...

پ.ن : کسی‌ قیمت روز این دو مدل را در سایز 40 داره ؟

من 6 تا عکس از پشت تلویزیون گرفتم یکی می خوام ببینم ورودی HDMI داره یا نه چون ندیدم نوشته باشه یکی باز مطمئن شم مناسبه برای بازی با 360 :

http://tak-download.persiangig.com/Pics/1.JPG

http://tak-download.persiangig.com/Pics/2.JPG

http://tak-download.persiangig.com/Pics/3.JPG

http://tak-download.persiangig.com/Pics/4.JPG

http://tak-download.persiangig.com/Pics/5.JPG

http://tak-download.persiangig.com/Pics/6.JPG

بعد در مورد مدل تلویزیون

همون طور قبلا گفتم سامسونگ 43 اینچ پرو جکشن هست

رو ضمانت نامه نوشته :

sp-43950HEX

کنار تلویزیون هم نوشته :

sp43R2HEX/hac

ممنون میشم اگه اطلاعاتی پیدا کردید بهم بگید

من واقعا جایی رو بهتر از اینجا ندیدم که در این مورد بحث شده باشه از همه دوستان هم تشکر می کنم که برای این تاپیک زحمت می کشن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or