تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
اقا حمید میشه یه خورده بیشتر از تجربه ی بازی با این تلویزیون به ما بگی. مرسی
عباس عزیز تلوزیون من NX720 ـه و به شخصه مدل بالایی رو ندارم و قرار هم نیست حتما داشته باشم. فعلا هم کنسول خرید نکردم تا دقیقا اظهار نظر کنم .
پیشنهاد میکنم این مدلا رو کنار هم ببینید تا شما هم گفته منو درک کنید.
CX520 , EX520 با EX710 , EX500 که هر دو مدلای با کیفت قدیمی هستن.
برای من مشکلی تو این حالت نداره شما وقتی احساسش میکنی دقیقه چی میبینی..؟
محمد امین جان نمیدونم چطوری بگم. ببین کمتر کسی مثل من این موشن فلو رو درک میکنه حتی تا 240 رو هم با چشم احساس میکنم .
برای این که خودت متوجه این موضوع بشی بهتره بری به یه نمایندگی سونی که این مدلا رو به بلوری نصب کرده . هر جایی از انمیشن یا فیلم که حرکت آهسته و مداومی رو نشون داد ، گرفتگیه فِر ِم رو میبینی ( هرچی که خودت اسمشو میزاری )
حتما به شفافیت تصویر دقت کن . اکثرا رو حالت مغازه میزارنش که مصرف رو میبره بالا و کیفیتش بالا نشون داده میشه.
من میگم وقتی که خودت 1600 پای این TV دادی ، چرا 1700 ندی و یه مدل بهتر بگیری .( 40EX720 ) ?!!!

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
یه 22 اینچ خوب به من معرفی می کنید؟ ترجیحا 1080p باشه، ورودی pc هم داشته باشه.
من خودم 22c465 دارم فول اچ دی نیست اما راضیم ازش.(بدلیل سوزش چشم پشت مانیتور تی وی گرفتم).
اما این مدل ها هم هست:22c475 دکمه هاش لمسین و کمی کیفیتش بهتره.
(دو مدل بالا خروجی برای اسپیکر دارن).
این مدل فول اچ دی هست اما خروجی صدا فقط اپتیکال داره22D465.دکمه هاش لمسی و دارای انتن داخلی.این مدل بر خلاف مدل های 26 و 32 فول اچ دی هست.

parsa_Spy

کاربر سایت
Aug 7, 2011
8
من خودم 22c465 دارم فول اچ دی نیست اما راضیم ازش.(بدلیل سوزش چشم پشت مانیتور تی وی گرفتم).
اما این مدل ها هم هست:22c475 دکمه هاش لمسین و کمی کیفیتش بهتره.
(دو مدل بالا خروجی برای اسپیکر دارن).
این مدل فول اچ دی هست اما خروجی صدا فقط اپتیکال داره22D465.دکمه هاش لمسی و دارای انتن داخلی.این مدل بر خلاف مدل های 26 و 32 فول اچ دی هست.

مگه 22D465 اومده تو بازار؟ من از سامسونگ سنتر پرسیدم گفتن نیومده هنوز! قیمتش چنده؟ کجا دارن؟ 22D5550 چی؟ این هم اومده؟

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
والا باید اومده باشه.تلوزیونمون چند وقت پیشا خراب شد .خونواده رفتن از نمایندگی یه 32 رو گرفتن.قاعدتا باید بیاد هم 26 هست و هم 32.

dj-tv

کاربر سایت
Sep 18, 2011
4
مگه 22D465 اومده تو بازار؟ من از سامسونگ سنتر پرسیدم گفتن نیومده هنوز! قیمتش چنده؟ کجا دارن؟ 22D5550 چی؟ این هم اومده؟
والا منم از بانه مارکت پرسیدم میگن ندارند. اگه داشته باشند گفتم مال اونا خیلی ارزونه

---------- نوشته در 04:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:31 PM ارسال شده بود ----------

کسی سراغ نداره؟ یعنی تو ایران نیست؟

AugeNoire

کاربر سایت
Sep 14, 2011
58
دوستان احتمالا فردا پس فردا برم بانه!بودجه م ۶۰۰ تومنه میخوام ال سی دی بگیرم.از دو برند سونی و سامسونگ چی پیشنهاد میدین تو سایز ۳۲؟؟؟
(می خام چند تا مدل دستم باشه که اگه گیر نیومد دست خالی بر نگردم)

آخرین ویرایش:

AugeNoire

کاربر سایت
Sep 14, 2011
58
آقا رفتم ولی باورتون میشه چیزی گیرم نیومد و دست خالی اومدم؟!؟!!؟ex720به هیچ عنوان پیدا نشد ۳۲ اینچش ولی قیمت کردم ۸۳۰ تومن میدادن قبل اینکه تموم شه!!کلا تو بازار چند تا مدل بیشتر نریخته یکی BX310 و یکی هم Samsung led seri 5 450 یا ۵۵۰ دقیق یادم نمیاد ولی واقعا اونجا ۳۲ به سختی گیر میومد خیلی بازار مزخرفی داشت واقعا خسته م کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر