تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
دوستان کسی 32ex720 3D نداره؟چطوره؟بگیریم نگیریم؟
تو بازار مدلی پیدا میشه که به این برسه؟ فقط 32 پیشنهاد بدبد لطفا

ممنون

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
سلام... من یه مانیتور aoc led 19 دارم کیفیتش رو ps3 ,x360 خیلی پایین و بی شفافیته ... از خیلی ها که این مانیتور رو داشتن میگفتن کیفیتش خوبه .... الان من موندم کابل hdmi رو عوض کنم ؟؟
البته رو tv کیفیت خوبه ...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
مبارک باشه. input lag اش ازار دهنده نیس؟ یعنی وقتی مثلا دکمه ی شوت رو تو فیفا میزنی چقد احساس میکنی طول میکشه تا تو تصیور واکنش نشون بده؟​

من چیزی احساس نمیکنم..

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
من که میگم هر کی می خواد hdtv بگیره حتما 3d باشه چون دو سال دیگه که نسل بعد بیاد اکثر بازی ها 3d میشن ... اگر یکم صبر کنین هم hdtv 3d های بدون نیاز به عینک میاد و هم نسل OLED TV
ولی الان با بودجه کم پلاسما های پاناسونیک که منم یه 42 شو تو اتاق دارم حرف نداره (در مقایسه LG اسکارلتی که دو برابر گرونتر تو حال داریم )

Aliph

کاربر سایت
Oct 29, 2006
85
نام
Ali
من اشتباه سوالمو تو بخش مانیتور پرسیدم حالا اینجا میپرسم

اساتید من میخوام 40 D6960 سامسونگ بخرم ولی یه چیزی نگرانم کرده
این هرتز ( فرکانس تصویر ): 100HERTZ , انطباق تصویر: 400HERTZ , زمان پاسخ گویی به تصویر: 4 MS توی بازیها کم نمیاره ؟؟؟؟؟
وضوح تصوير: 2 MEGA PIXEL چی هست 2 مگا کم نیست یا همه ال ای دی ها اینجوری هستند ؟؟؟؟؟
40EX720 3D سونی چطور هست ؟

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام

این هرتز ( فرکانس تصویر ): 100HERTZ , انطباق تصویر: 400HERTZ , زمان پاسخ گویی به تصویر: 4 MS توی بازیها کم نمیاره ؟؟؟؟؟
وضوح تصوير: 2 MEGA PIXEL چی هست 2 مگا کم نیست یا همه ال ای دی ها اینجوری هستند ؟؟؟؟؟
2mp یعنی 1080*1920 دیگه که فعلا بالاترین رزولوشن تو TV هاست... 100 hz خوبه ( بازی های کنسول بیشتر از 60 فریم نیست فیلمم همینطور ... اصلا چشو انسان تصویر بالاتر از 60 فریمو نمی تونه تشخیص بده به hert زیاد توجه نکن )
اون سونی هم عالییه

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
محمد امین . عباس . ™MASOUD 3 و Aliph عزیز
سلام

من CX520 سایز 46 اینچ خریدم 1.600
مبارکِ
به نظر من هر کی پول LED بده اشتباه کرده چون از لحاظ کیفیت هیچ فرقی با LCD نداره..
این بخاطر اینه که تمام tv های موجود همگی یا LCD هستند یا LCD ـه LED . البته غیر از پلاسماها.
ولی باز فرقایی باهم دارن.
مبارک باشه. input lag اش ازار دهنده نیس؟ یعنی وقتی مثلا دکمه ی شوت رو تو فیفا میزنی چقد احساس میکنی طول میکشه تا تو تصیور واکنش نشون بده؟
من چیزی احساس نمیکنم..
ولی من کاملا احساس میکنم.
CX520
این مدل از سونی یا EX520 هردو 60 هرتز هستن و اگه با یه مدل 100 یا 200 مقایسه بشن کاملا قابل روئت میباشن. برای کسی که کیفیت تصویر و همچنین حرکت سریع فرمها مهم باشه ، این دو مدل آزار دهنده خواهد بود.
دوستان کسی 32ex720 3D نداره؟چطوره؟بگیریم نگیریم؟
تو بازار مدلی پیدا میشه که به این برسه؟ فقط 32 پیشنهاد بدبد لطفا
ممنون
از میون مدلای 2011 سونی . این مدل با 32 اینچ بهترین گزینس.
کیفیت قابل قبولی داره . هم 2D و هم 3D

خوبه.:)
-------------------------------------------
اگه بانه ای خرید میکردید مدل دیگه ای از سونی پیشنهاد میکردم.

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
تا اونجا که من میدونم پلاسما برای بازی خوب نیست(تصاویر ثابت به مرور زمان روی پنل پلاسما سایه میندازه)
بر عکس پلاسما برای دیدن فیلمو بازی عالییه ( سرعت پاسخ گویی بالا سرعت ریفرش بالا کنتراست بالا رنگ های زنده تر مخصوصا سری G ) ..... مشکله سایه تصاویرم یه چند سالی هست حل شده !

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
اقا حمید میشه یه خورده بیشتر از تجربه ی بازی با این تلویزیون به ما بگی. مرسی​

TV های پلاسما زمان پاسخگویی خیلی خیلی پایینی دارن در حد 0.1 میلی ثانیه و همچنین رنگ ها رو عمیقتر نشون میدن و زاویه دید بهتری دارن..

ولی من کاملا احساس میکنم.
CX520
این مدل از سونی یا EX520 هردو 60 هرتز هستن و اگه با یه مدل 100 یا 200 مقایسه بشن کاملا قابل روئت میباشن. برای کسی که کیفیت تصویر و همچنین حرکت سریع فرمها مهم باشه ، این دو مدل آزار دهنده خواهد بود.

برای من مشکلی تو این حالت نداره شما وقتی احساسش میکنی دقیقه چی میبینی..؟

به نظر من D6960 فوقالعادست و هیچ مشکلی نه برای گیم بلکه با هیچ کاربرد دیگه ای نخواهی داشت..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر