تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

خوب این که تابلوِِئه باید چیکار کنی.
بوسیله ی کامپوننت وصل کن همون سبز-ابی-قرمز
کیفیت HDMI رو نداره ولی خیلی بهتر از کامپوزیت هست.
البته من خودم هم XBOX هم PS3 رو با HDMI استفاده میکنم شما از کسی که میخواهی بخری بپرس من چطوری باید PS3 رو به Component وصل کنم؟
آغا ممنون دمت گرم
راستی . . . . . نمیشه تبدیلی چیزی زد براش که کیفیتش همون HDMI بشه ؟
و کابل کامپوننت که گفتی برای ورودی چیه ؟ AVI ? منظورم اینه که با این حساب تلویزیون من ورودی AVI داره یا AVیا چیز دیگه ای مثل اینا ؟
ببخشید که زیاد می پرسم تازه کارم دیگه !!!!
ممنون اگه جواب بدین .:biggrin1:

آغا ممنون دمت گرم
راستی . . . . . نمیشه تبدیلی چیزی زد براش که کیفیتش همون HDMI بشه ؟
و کابل کامپوننت که گفتی برای ورودی چیه ؟ AVI ? منظورم اینه که با این حساب تلویزیون من ورودی AVI داره یا AVیا چیز دیگه ای مثل اینا ؟
ببخشید که زیاد می پرسم تازه کارم دیگه !!!!
ممنون اگه جواب بدین .:biggrin1:
نه نمیشه.کامپوننت همون سبز قرمز ابیه.کامپوزیت هم همون ورودی زرد هست.
همه ی تلویزیون ها AVI دارن AVI یعنی Audio Video IN سوالت منو یاد یکی انداخت میگفت فرق Movie با Video چیه؟
پ.ن: اغا هم خودتی.

آخرین ویرایش:
این سئوال بارها تو این تاپیک پرسیده شده ولی هیچ کی جواب درست و حسابی نمیده !!! :
سونی یا سامسونگ یا ال جی ؟
1.سونی:به خاطر تصویر و صدای عالی و قطعات عالی که دیر خراب میشه
2.سامسونگ:به خاطر تصویری شفاف و صدای خوب و رنگ های زنده
3.ال جی:چیزی در موردش نمیدونم:-"

این سئوال بارها تو این تاپیک پرسیده شده ولی هیچ کی جواب درست و حسابی نمیده !!! :
سونی یا سامسونگ یا ال جی ؟

اگه نظر منو بخوایی میگم LCD یا سونی یا سامسونگ و پلاسما پانوسونیک

من خودم پلاسما رو پیشنهاد میکنم . چون الان خودم یه lcd سامسونگ مدل LA32B390 خریدم که زیاد راضی نیستم. سرعتش کمه .

سلام بچه ها
یه سوال دارم
آیا میشه دسته xbox360 رو به کامپیوتر وصل کرد ؟
اگه میشه درایورش رو هم باید نصب کرد دیگه درسته ؟ ایا همراه دسته درایورش هم هست ؟

سلام بچه ها
یه سوال دارم
آیا میشه دسته xbox360 رو به کامپیوتر وصل کرد ؟
اگه میشه درایورش رو هم باید نصب کرد دیگه درسته ؟ ایا همراه دسته درایورش هم هست ؟
عزیز اخه کجای سوال شما به این تاپیک مربوط میشه؟!! یه خورده رعایت کنید خواهشا
اینجا:

دسته های XBox 360 و تجهیزات اضافی آن

X360 Pad for PC Guide

موفق باشید

من یه چیز میخوام فقط برای xbox استفاده کنم و کیفیت full hd هم بهم بده . 22 اینچ کافیه و قیمت هم زیر 400 هزار تومان دوستان چی رو پیشنهاد میکنید ؟ ترجیها سامسونگ باشه

من یه چیز میخوام فقط برای xbox استفاده کنم و کیفیت full hd هم بهم بده . 22 اینچ کافیه و قیمت هم زیر 400 هزار تومان دوستان چی رو پیشنهاد میکنید ؟ ترجیها سامسونگ باشه
به نظرم شما مانیتور بگیری بهتر باشه. 2261 ال جی واسه 360حرف نداره!حدود 250قیمتشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or