تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

دوستان نظرتون در مورد LCD هاي فيليپس چيه؟ مدل 7803 كه 42 اينچ هم هست، قيمت هم حدود 2100000! قابل رقابت با سامسونگ و سوني هست؟ شرايط خريد فيليپس برام بهتره چون بصورت اقساطكامل از يكي از دوستان بر مي دارم. اما نديدم زياد روي ال سي دي هاي فيليپس بحثي شده باشه.

دروووود
دوستان بهترین پلاسمای 46 اینچ Panasonic الان چی هستش؟

شما ازین دو مدل کدوم رو پیشنهاد میکنین؟
TC-P46G10
TC-P46G15

الان TC-P46G15 تو ایران اومده؟ من شیراز هستم. کجا رو پیشنهاد میکنید واسه خرید؟
البته این سوال رو در بخش سخت افزار پرسیدم کمرنگ شدش!
سپاس

آخرین ویرایش:
یکی از آشناها میخواد یه panasonic tx-32lx75y رو بفروشه، قیمت رو میگه 600 دست دوم میدم، 6 ماه هست گرفته منم دیدم که زیاد کار نکرده باهاش.
اما تو اینترنت که جستجو کردم مشخصات همچین مدلی وجود نداشت. خودش میگه نوشو دیروز تو بازار 900 قیمت کرده.
ارزش داره بگیرم؟

این سری مادیران چطوره؟

سلام دوستان
من قصد دارم یه lcd و یه 360 بخرم. دوتا مدل از مادیران رو نشون کردم که خیلی دودل شدم بینشون

یکی سری M2794DP که 27 اینچ هست و فول اچ دی با یسری قابلیت خوب که فکر کنم خوتون مطلعید و دوی مدل x-vision سری ونوس که 32 اینچ هست با دوتا ورودی hdmi اما فول نیست...
نمی دونم کسی تا بحال از مدل xvision اطلاعات داره؟ از کیفیتش چیزی میدونید؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.

سلام دوستان
من قصد دارم یه lcd و یه 360 بخرم. دوتا مدل از مادیران رو نشون کردم که خیلی دودل شدم بینشون

یکی سری M2794DP که 27 اینچ هست و فول اچ دی با یسری قابلیت خوب که فکر کنم خوتون مطلعید و دوی مدل x-vision سری ونوس که 32 اینچ هست با دوتا ورودی hdmi اما فول نیست...
نمی دونم کسی تا بحال از مدل xvision اطلاعات داره؟ از کیفیتش چیزی میدونید؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.

من 2794 خریدم حرف نداره واقعا فوق العاده است. تو خط xvision نرو

با سلام خدمت تمام دوستان
من در صدد خرید یه ال سی دی یا ال ای دی هستم که در اینده براش یه کنسول خوب هم بگیرم
البته تو فکر یه مونیتور 20 یا 22 اینچ هم هستم که اچ دی باشه و امکاناتش خوب باشه مثل خروجی اچ دی ام ای و بحث تیونر و دیجیتال و ... میشه من رو کمک کنید چه مدلی بگیرم هم برای تی وی هم برای مونیتور
الان یه مدل تی وی سامسونگ ال ای دی هست که قیمت 32 اینچش 1200000 تومن هست
و قیمت بعضی مدلهای جدید براویا 32 اینچ هم حدود 1200000 تومن هست
اما من به دنبال مدلی هستم که امکانات و قابلیتهای خوبی داشته باشه
مثلا من در مورد تیونر دیجیتال یه چیزهایی شنیدم اما نمیدون نحوه کارش چیه و توی چه مدلی هست
یا در مورد قابلیت تصویر در تصویرش اطلاعاتی میخوام
اگر امکان داره دوستان در مورد مشخصات این مدلها و مزیت های هر کدوم یه کمکی کنه
با تشکر

با سلام خدمت دوستان عزيز
من ميخواستم يه lcd سوني مدل w550 بخرم ميخواست نظر شما رو در موردش بدونم البته ٤٠ اينچ ش
ممنونتون ميشم منو رو راهنمايي كنين .

سلام
من قصد خرید یه lcd برای گیم دارم!
اما نمیدونم که sony x450 بگیرم یا samsung led 7 .
اگه راهنمایی کننین ممنون میشم!
در ضمن اگه مدل دیگه ای هم به ذهنتون رسید بگین!

با سلام خدمت دوستان .
بنده تصمیم گرفتن یک تلوزیون LCD یا LEDیا مانیتور برای ایکس باکس ۳۶۰را دارم منتهی من یک کمی مشکل پسندم و فقط دنبال کیفیت و گرافیک عالی هستم ایا تلوزیون بگیرم بهتره یا مانیتور ؟؟؟
لطفا نام شرکت سازنده و مدلش را ذکر کنید .
ممنون از توجه شما .

با سلام خدمت دوستان عزيز
من ميخواستم يه lcd سوني مدل w550 بخرم ميخواست نظر شما رو در موردش بدونم البته ٤٠ اينچ ش
ممنونتون ميشم منو رو راهنمايي كنين .

مشخصات و کیفیت تصویرش خیلی خوبه فقط تنها نقطه ضعفش 100هرتز نبودنشه!

با سلام خدمت دوستان .
بنده تصمیم گرفتن یک تلوزیون LCD یا LEDیا مانیتور برای ایکس باکس ۳۶۰را دارم منتهی من یک کمی مشکل پسندم و فقط دنبال کیفیت و گرافیک عالی هستم ایا تلوزیون بگیرم بهتره یا مانیتور ؟؟؟
لطفا نام شرکت سازنده و مدلش را ذکر کنید .
ممنون از توجه شما .

دوست عزیز سوال شما خیلی کلیه!:eek:حداقل بودجه،سایز و برند های مورد علاقه تون رو می گفتید.

آخرین ویرایش:
دوست عزیز سوال شما خیلی کلیه!:eek:حداقل بودجه،سایز و برند های مورد علاقه تون رو می گفتید.

سایز ۲۶ اینچ قیمت در حدود ۵۰۰ تومن
ممنون از لطفت

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or