تغییر انجمن از Vbulletin به XenForo

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
نحوه کار با سرچ فروم چطوره؟ من هیچ تاپیکی رو نمی تونم پیدا کنم.
اندازه آتاوارها خیلی کوچیکه اگر میشه برگردونید به حالت قبل، محل قرارگیری لایک هم جالب نیست تو قالب قبل بهتر بود اگر پایین تر از نوشته هر پست قرار بگیره عالیه.

• Like
Reactions: M@SOUD64 and MK_COD

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
560
درود و خسته نباشید میگم بابت زحمات

یه خواهشی داشتم اگر میشه بخش آخرین اخبار رو برگردونید مثل قبل و بصورت جدا بزارید خیلی اخبارا دیده نمیشن.

با تشکر

• Like
Reactions: amir nakhaee

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
یه خواهش کوچیک داشتم:
اگه میشه همین الان اول کار تو قالب جدید لایک رو بردارید
کاربر فعال شدن رو کادر مدیریتی تشخیص میدن و تحریریه و خبرنگار شدن هم مسئولای تحریریه با این حساب فکر کنم رسما دلیلی نباشه برای بودنش.
این کامنتهای ترول یا نیم خطی که n عدد لایک میگیره فکر کنم برای همه سوهان روح باشه لایک برداشته شه صد در صد کلی حجم ترول و طعنه کنایه میاد پایین چون نیروی محرکه این کارا همین لایکه. همینطور این مرزبندیا که این همون فن پلتفرم x ـه ست و بچه ها لایکش کنیم و...

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,974
نام
احمد
قسمت بالا سمت چپ صفحه اسم کاربریم رو کامل نشون نمی ده ( Xsmok نشون می ده و یک نقطه (dot) نارنجی رنگ هم سمت چپش هست که نمی دونم چیه) چیز خاصی نیست ولی خوب رو مخه :D
اگه درست بشه خوبه ...

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
اندازه اواتار ها خیلی کم شده یه حالت تورفتگی به خودش گرفته که تو ذوق میزنه
جا لایک هم بده قابل دید نیس
در اخر هم ممنون از زحماتتون علی اقا قالب مدرن شده به امید پیشرفت بازی سنتر

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,585
نام
Alireza
بازم میگم شاید فرجی بشه:
توی قالب قبلی کار خوبی که کرده بودید این بود که پست اول هر تاپیک توی صفحات بعد هم به عنوان پست اول نمایش داده بشه.
بعضی از دوستان برای تاپیک بعضی بازیها پست اول فوق العاده ای ترتیب دیده بودن که حیفه دیده نشه
البته میدونم دارید زحمت میکشید و مشکلات زیاده. فقط چون مهمه دارم میگم

love master

کاربر سایت
Sep 9, 2012
188
سلام
سایت خیلی روون شده خونه تکونی بازی سنتر رو تبریک میگم دستتون درد نکنه
قسمت اطلاعات پروفایل رو نتونستم ویرایش کنم. پیدا نکردم جای ویرایش رو یا هنوز این قابلیت نیست
سال نو پیشاپیش مبارک!

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,324
نام
Rashed
خودتون باید از تگ Image که توی نوار ابزار هست استفاده کنین و عکس رو بذارین. مثل مواقعی که یه عکسی رو توی یه پست میذارین.
ممنون ولی یه مشکلی هست!!
اجازه این کار رو بهم نمیده و ارور میده!!تعداد کاراکتر ها باید کمتر از 72 باشه!تعداد لاین هن کمتر از 5!!!!
قبلا مشکل نداشت بعد از آپدیت سایت اینجوری شده!!!

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
985
نام
Esmaiel
آقا یه مشکل فوری فوتی پیش اومده !! از اونجایی که آخرین ویرایشی که روی پست اول تاپیک TLG کردم برمیگرده به قبل سوییچ فروم از ویبولتین به زنفورو ... الان که قصد ویرایش و سیوش رو دارم میگه که نمیتونی پستی با بیش از 20 تا تصویر ارسال کنی !!!! o_O :mad:
از علی جان یا یکی دیگه از مدیرهای محترم سایت تقاضا دارم یه راه حلی ارائه بدن

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
@Ali @Behzad

اینا یه سری مشکلات عمده و مهم هستن که بنظرم باید درست بشن نسبت به قبل تا به الان:

1- تک عکس بودن امضا که نمیزاره بصورت هم زمان از پروفایل و عکس امضا بهره برد و همچنین تعداد خطوط
2- تعداد کلمات یا حروف در پیام های پروفایل که مثل قالب قبلی نامحدود باید بشه یا دیگه حداقل باید چندین برابر حدود الانش بشه
3- امکان گذاشتن شکلک در پیام پروفایل نیست
4- آمار تعداد نفرات حاضر در هر تاپیک مثل قبل
5- اما بزرگترین مشکل نبود پست اول در تاپیک های اخبار یا همون تاپیک های بازی هست که مثل قبل باید در هر صفحه تاپیک اخبار یا بازی، پست اول مشخص باشه
6- حذف شدن تاپیک بعد از اینکه به تاپیک رفتی از آخرین نوشته ها، اگه بشه مثل قالب وی بولتین از همون استایل هایلایت و غیر هایلایت برای مشخص کردن تاپیک های خوانده شده و خوانده نشده استفاده کرد خیلی بهتره.
7- درست کردن سایز اواتار در حد همون سایز قبلی انجمن در قالب قبلی
8- امکان مشاهده مکالمات دو نفر بصورت قبل در پیام های پروفایل که خیلی قابلیت خوبی بود

فعلا همینا یادمه که بدجور تو چشم هستن :D

ALBERT WESK3R

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
Gold User
Feb 15, 2016
429
نام
بهزاد
و جدا شدن بخش اخبار از سایر بخش ها! مثل قبل. الان یک خبر میگذاری سریع با بقیه تاپیک ها قاطی میشه و ممکن خیلی از کابران خبر را نبینند

• Like
Reactions: J. Constantine

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,697
نام
علی
و جدا شدن بخش اخبار از سایر بخش ها! مثل قبل. الان یک خبر میگذاری سریع با بقیه تاپیک ها قاطی میشه و ممکن خیلی از کابران خبر را نبینند
مشکل منم همینه یه بخشی رو واسه اخبار بزارید که حداقل ادم اخرین اخبار رو بتونه راحت ببینه

• Like
Reactions: J. Constantine

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر