تغییر انجمن از Vbulletin به XenForo

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اصلا بدون این شکلک های یاهو نمیشد کامنت داد :D ممنون بابت پیگیری سریع مواردی که دوستان مطرح کردن.

Code های مربوط به پروفایل Xbox رو میشه استفاده کرد؟ قبلا با [xone] [/xone] اوکی میشد، الان که میزنم چیزی نشون داده نمیشه.
الان دیگه نیازی به اون تگ ها نیست. برو همون سایتی که امضا رو براتون محیا میکنه و BB Code رو بردار و بکوب توی امضات:D
خوبی قالب جدید اینه که دیگه محدودیت ها برداشته شدن:D

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
عاشق این شکلکلم : {65}
بالاخره میشه این رو هم توی حالت جدید گذاشت...
خخخخخ..

:-"

{65}
{65}

با تشکر...

+ تم دارک که عالیه...

{65}

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,612
نام
محمد
الان دیگه نیازی به اون تگ ها نیست. برو همون سایتی که امضا رو براتون محیا میکنه و BB Code رو بردار و بکوب توی امضات:D
خوبی قالب جدید اینه که دیگه محدودیت ها برداشته شدن:D
ایول چقدر خارجی! :D انصافا این قالب جدید خیلی عالیه، اون قبلی کلی کار باید انجام میشد تا بشه BB Code به امضا اضافه کرد.

البته الان که چک میکنم دیگه نمیشه همزمان با عکس از BB Code استفاده کرد. اگه بشه اینه اوکی کرد خیلی عالی میشه.

nmu36s9xua41r6sacsir.jpg

• Like
Reactions: Safety & Peace

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,477
نام
Matthew
اول کاره هنوز خودم عادت نکردم، من قالب Dark انجمن ویبولتین رو عاشقش بودم. تو این 4 سالی که عضو ثابت بودم یبارم تغییرش ندادم.

خلاصه الانم دارک هست، ولی خب طول میکشه تا به اینم عادت کنیم. نکته مثبتش، سرعت لود صفحاته. امیدوارم به زودی دسترسی های بیشتری قرار بدید.

باتشکر از زحمات همه عزیزان .

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
ایول چقدر خارجی! :D انصافا این قالب جدید خیلی عالیه، اون قبلی کلی کار باید انجام میشد تا بشه BB Code به امضا اضافه کرد.

البته الان که چک میکنم دیگه نمیشه همزمان با عکس از BB Code استفاده کرد. اگه بشه اینه اوکی کرد خیلی عالی میشه.

nmu36s9xua41r6sacsir.jpg
میشه همزمان استفاده کرد
‌حتما یه جای کار رو اشتباه رفتی
همین امضای منو ببین هم BB Code داره هم تصویر

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,196
نام
∂αнмα
درود
خواهشا اپشن تعداد پست در هر صفحه رو به تنظیمات بیشتر اضافه کنید ....

واسه رفتن به صفحه اول حتما باید رفت داخل پست بعد از اونجا اقدام کرد . از بیرون تعداد چند صفحه رو گذاشتید بعدش نقطه چین که قاعدتا باید صفحه یک هم باشه که نیست ...

• Like
Reactions: RezaXus

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,612
نام
محمد
درود
خواهشا اپشن تعداد پست در هر صفحه رو به تنظیمات بیشتر اضافه کنید ....

واسه رفتن به صفحه اول حتما باید رفت داخل پست بعد از اونجا اقدام کرد . از بیرون تعداد چند صفحه رو گذاشتید بعدش نقطه چین که قاعدتا باید صفحه یک هم باشه که نیست ...
کنار نقطه چین یه تاریخ هست که در واقع همون صفحه اوله :D

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
تازه داشتیم به اون سیستم قبلی عادت میکردیم... ای بابا! {46}

شکلک های مورد علاقه بنده هم گویا دیگه موجود نیستن. بخصوص این >> دو نقطه wow دو نقطه << ( :D )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر