تغییر انجمن از Vbulletin به XenForo

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
با عرض سلام وخسته نباشید.میخواستم بپرسم جدیدترین اخبار سایت رو کجا میتونم ببینم؟بازار سنتر چی شد؟من دو تا کالا اونجا دارم!!

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
من اینجا رو نمیگم ، پایین فروم 10 ارسال آخر از کل قسمت های فروم رو نشون میداد ، که میشد اون 10 ارسال رو به 50 ارسال افزایش داد و یه صفحه جدید باز میشد کلاً ، من اونجا رو میگم ، حتما باید اضافه بشه
خیلی خوب بود چون اخبار رو توی یه ستون که سمت چپ بود نشون میداد ، و تاپیک های بازی ها که غیز خبری بود رو توی یه ستون که سمت راست بود نشون میداد ، و خیلی راحت هم اخبار رو دنبال میکردم هم از اخرین ارسال های تاپیکها اگاه میشدم
بدون این صفحه خیلی اذیت میشم مدیران لطفا این صفحه رو اضافه کنید

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
تصویر امضا غیر فعال هست!!لطفا رسیدگی کنید
خودتون باید از تگ Image که توی نوار ابزار هست استفاده کنین و عکس رو بذارین. مثل مواقعی که یه عکسی رو توی یه پست میذارین.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
با عرض سلام وخسته نباشید.میخواستم بپرسم جدیدترین اخبار سایت رو کجا میتونم ببینم؟بازار سنتر چی شد؟من دو تا کالا اونجا دارم!!
بازارسنتر برای اصلاحات از دسترس خارج شده ولی برمیگرده دیکه بازارچه منسوخ شده کسی زیاد نمیتونه تو بازارچه کار کنه

یک نکته جالبم تو این غالب با موبایل کلا امضای کسی نمایش داده نمیشه
بعد درسته اسمایلی ها اضافه شده ولی خیلی کمه به نسبت تو غالب قبلی خیلی موارد بود که اصلا اینجا نیست
بچه ها هم میزاشتن یکسریش تابلو دار و سواره..
این emojy و اون یکی هم کلا چرت هستن همون یاهو خوبه که تعدادش کمه به نسبت

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mohsen2012

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
من آواتار فعلیم رو پاک میکنم بعد که آواتار جدید رو میزنم آپلود کنه دوباره آواتار قبلی رو بر میگردونه. خواهشا رسیدگی کنید.
همچنین خواهشمندم سایز آواتار رو به حالت قبل برگردونید.
با تشکر از شما.

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,103
نام
پوریا
موقع عوض کردن آواتار بهم این خطا رو نشون میده
You do not have permission to view this page or perform this action.

ویرایش: راستی یادم رفت بگم خسته نباشید.:D سال نو قالب نو. فروم هم حس و حال خوبی پیدا کرده.

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلام
خسته نباشید برای تغییراتی که انجام دادین, اما یه سری پیشنهادات داشتم که امیدوارم در بهبود فروم بهتون کمک کنه
1- اگر امکانش هست پلتفرم ها رو اضافه کنید (اگر کاربر سایت رو ببرین بالای آواتار و نام کاربری زیر آواتار باشه و بجای کاربر سایت پلتفرمها رو بزارین بهتر میشه)
2- امکان ویرایش پروفایل وجود نداره و نمیشه اطلاعات رو اصلاح کرد ... امیدوارم این گزینه رو هم اضافه کنید
3- اضافه کردن گیمرتگ ها در PSN & XBOXLIVE
4- سایز آواتارها اصلا جالب نیست قبلا وقتی یک صفحه رو باز میکردی آواتارها مرتب تر بودن و همه یه سایز بودن الان آواتارها یا خیلی کشیده شدن و برعکس خیلی فشرده شدن و این اصلا جالب نیست , اگر سایز آواتارها رو هم یه تجدید نظری کنید بد نیستش
ممنون

• Like
Reactions: JAVAD20

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,890
نام
حسين
اضافه کردن پلتفرم زیر قسمت اواتار و نام کاربری الزامیه واقعا..

شما فک کن توی یه تاپیک موجود در کنسول گیم کامیونیتی مثل دیویژن کاربرا یه مشکل داشته باشن خیلی راحت تر میتونن مشکلشون رو با یه کاربر که کنسول مشابه رو دارن درمیون بزارن..

• Like
Reactions: M@SOUD64

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر