تغییر انجمن از Vbulletin به XenForo

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
هنوز اول راه هستیم و به زودی همه چیز درست میشه. یه سری چیزایی که الان مد نظرم هست رو میگم تا سر وقتش، درستشون کنین:

1- افرادی که توی تاپیک حضور دارن،
2- 50 آمار آخر. خیلی حیاتیه این موضوع،
3- حذف محدودیت هایی که توی امضا هست. خصوصا تعداد خط ها و تعداد لینک ها که اجازه نمیده اندازه قالب قدیم باشه،
4- سایز آواتار ها،
5- رنگ بندی شیک و مجلسی برای تم سفید (به قول دوستان مثل نئوگف)،
6- حذف این "تشکر شده = فلان قدر". همین اول پیشگیری کنین و بهونه دست یه سریا ندین که بالا بودن تعداد تشکر ها از نون شبشون واجب تره. این قضیه یاد و خاطره سیستم "اعتبار" قدیم رو زنده میکنه و همون بند و بساط رو به وجود میاره.

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
اگه قابلیت سویچ به نسخه دسکتاپ رو واسه گوشی بزارین خیلی خوب می شه. به شخصه اصلا عادت ندارم سایت فیت صفحه نمایش گوشی باشه.
در ضمن در نسخه موبایل هم آواتار ها هنوز مربع هستن.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,564
نام
محمد
نسخه موبایل به حدی عالی شده که من سعی میکنم بیشتر با گوشی بیام! :D

این پیشنهاد برداشته شدن Like که بچه ها گفتن هم اگه عملی بشه خیلی خوبه.
===
این قضیه نمیدونم مشکل من هست یا اینکه مدلش همین جوریه :D
وقتی تو یه تاپیک کامنت میدم، اون تاپیک دیگه تو لیست "آخرین نوشته ها" نمایش داده نمیشه تا وقتی که یه نفر دیگه بیاد بعد از من کامنت بده. منظورم اینه حتی وقتی ارسال های 3 ساعت پیش رو هم چک میکنم بازم اون تاپیک که آخرین کامنت رو دادم، نشون داده نمیشه.

آخرین ویرایش:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
با سلام

بنده دقیق میدونم کار این افزونه چی هست نمونه این افزونه در انجمن PT استفاده شده که صرفا جهت بازارچه به کار میبرند.
و اینکه همونطور که از قوانین متوجه شدم هرگونه مبحث فروش ممنوع هست توی انجمن و نشون میده که امتیازی برای انتقال وجود نداشته

تقریبا در تمام مدت این 10 سالی که این سایت داره کار میکنه خرید و فروش هرچند محدود توش انجام میشده. امتیازات بازارچه مهمترین و تقریبا تنها عاملی هست که اعتماد رو بین کاربرها برای انجام معامله ایجاد میکنه. این افزونه هم یکی از بهترین رابط هایی هست که میتونه امتیازاتی که کاربرا توی نرم‌افزار قبلی کسب کردن رو به XenForo منتقل کنه
نمونه‌هایی که امتیازات بازارچشون با استفاده از همین افزونه به نرم‌‌افزار جدید اضافه شده:
http://forum.bazicenter.com/bazarcenter/74013/
http://forum.bazicenter.com/bazarcenter/97797/

در هر صورت، به طور کلی مشخص نیست که مشکل شما دقیقا چیه!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Democracy

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,072
نام
محمد امین
ممنون که به انتقاد ها گوش دادین و دوباره بازارچه رو فعال می کنید
--
یک لطفی هم بکنید این رنگ سفید رو شدتش رو کم کنید باعث چشم درد میشه

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
من کلا از تغییر و تحول خوشم میاد، برای همین راضی هستم. ولی در کل تا سایت کامل بشه راه زیادی داره.

راستی الان توی تاپیک Dark Souls 3 رفتم دیدم نظرسنجی خرابه اومد وسط، برای نظرسنجی ها هم یک فکری بکنید.

در کل خسته نباشید و ممنون :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر