تعدادی بازی ارجینال PS3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,037
نام
نیما
Rating - 100%
7   0   0
لطفا فقط در صورتی PM بدید که خریدار باشید ، لطفا چونه هم نزنید سر قیمتها .

• FIFA 11 ..................................................... ریجن 2 ..................... 15 هزار تومن .................. فروخته شد
  • Mass Effect 2 ........................................... ریجن 2 ..................... 25 هزار تومن .................. فروخته شد
  • Rage ........................................................ ریجن 3 ..................... 30 هزار تومن .................. فروخته شد
  • Batman Arkham City ............................... ریجن 2 ..................... 30 هزار تومن .................. فروخته شد
  • Jak & Daxter Collection ........................... ریجن 2 ..................... 30 هزار تومن .................. فروخته شد
  • Assassin's Creed Brotherhood ............... ریجن 2 ..................... 20 هزار تومن .................. فروخته شد
  • Tekken Hybrid ......................................... ریجن 2 ..................... 20 هزار تومن .................. فروخته شد
  • ICO Collection .......................................... ریجن 2 ..................... 30 هزار تومن .................. فروخته شد

بازیها همگی سالم و کامل و بسیار تمیز هستند ( هم قاب و هم دیسک )

شماره کارت من : 3857 0673 1010 5892

Attachments

• Nima.jpg
    Nima.jpg
    99.1 KB · مشاهده: 186
آخرین ویرایش:

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
Rating - 0%
0   0   0
من کاری به فروخته شدن یا نشدن این بازیها ندارم ، حرفم اینه :
جالبه همون دوستانی که روزانه حد اقل 2 بار دم از پایین اومدن ارزش پول و بالا رفتن قیمت اجناس میزنن ، وقتی که میخوان خرج کنن ، مینالن و انتظار دارن فروشنده ی سیب زمینی یا مغازه دار کنسول فروش بیاد قیمتاشو کم کنه ، ولی نوبت خودشون که برسه تا خرخره سود کنن و جیب بقیه رو خالی کنن .
شما که مینالی بیا با همین قیمت بخر و با یه سود بیشتر بفروش . کسی کاریت داره ؟ به برکت وجود برخی دوستان این بازیا 3-4 دور بچرخه تو بازارچه به همون قیمت عادیش و یا احتمالا بالا تر بر میگرده ، پس نگران چیزی نباشید . فقط 2 ماه صبر کنید .

.:Afshin:.

کاربر سایت
Dec 17, 2011
0
نام
Afshin1373 سابق
Rating - 0%
0   0   0
نيما خان انتقاد پذير باش اگه اينارو ديدي براشون جواب بده ملت منتظرند نه اين كه پاكشون كني ، لطفا مثله دفعه قبل پاك نكن.

ALit214

کاربر سایت
Mar 19, 2010
129
نام
Ali
Rating - 100%
5   0   0
سلام..
من تا حالا از نیما دو سه بار خرید کردم و 7-8تا از بازی هام رو ازش خریدم.. هر سری هم قیمت بازی هایی که ازش خریدم حداقل 10-15تومن کمتر از بقیه ی جاهایی که میشناختم بوده.. به عنوان تخفیف پول پیک و یا پست رو هم خودش حساب کرده بود..
دلیل نمیشه که اگه کسی صلاح بدوونه بازی هاش رو با قیمت کمتر، حالا به هر دلیلی، بفروشه بقیه بیان بهش اعتراض کنن که چرا انقدر قیمت پایین دادی و داری روی فروش بازی های ما تاثیر میذاری..
به هر حال به نظر من نیما به کسایی که تونستن این بازی ها رو بخرن لطف کرده و این فرصت رو برای اون ها فراهم کرده که بتوونن این بازی ها رو هم بازی کنن..
چرا وقتی یکی میاد قیمت هاش رو بسیار فضایی میذاره (که همین دیروز یه تاپیک با قیمت های بسیار عجیب زده شده) کسی نمیاد بهش بگه که داری بازار رو بهم میزنی و سبب میشی بقیه قیمت هاشون رو بالاتر بگن و در توجیحش بگن که نگاه کن فلانی داره انقدر میفروشه هان؟!!!
به هر حال توی این بازارچه هر کسی میتوونه هر قیمتی که دوست داره روی اجناسش بذاره و من خودم به شخصه قیمت گذاری های بسیار عجیب زیادی توی بازارچه دیدم..
تازه نکته جالب اینه که من اصلا فکر نمیکنم قیمت های نیما انقدر دیگه پایین بوده باشه که انقدر دوستان بر علیه ش دارن جو سازی میکنن.. من خودم بتمن رو هفته ی اول دوم رفتم 60تومن گرفتم و مسلما اگه الان میخواستم بفروشم وجدانم حکم میکرد بدون کد طرف های 35 قیمت بذارم..
درسته که نیما در جواب دادن پیغام ها خیلی بد عمل میکنه و پیدا کردنش سخت میشه ولی من خودم این رو جدی میگم که همیشه منتظرم نیما یه بازی رو برای فروش بذاره که من اگه نداشتمش ازش بخرم چون هم قیمت هاش رو همیشه پایین میذاره هم بازی هاش در بهترین حالت هستند..

کاربر سایت
Dec 17, 2011
0
نام
Afshin1373 سابق
Rating - 0%
0   0   0
سلام..
من تا حالا از نیما دو سه بار خرید کردم و 7-8تا از بازی هام رو ازش خریدم.. هر سری هم قیمت بازی هایی که ازش خریدم حداقل 10-15تومن کمتر از بقیه ی جاهایی که میشناختم بوده.. به عنوان تخفیف پول پیک و یا پست رو هم خودش حساب کرده بود..
دلیل نمیشه که اگه کسی صلاح بدوونه بازی هاش رو با قیمت کمتر، حالا به هر دلیلی، بفروشه بقیه بیان بهش اعتراض کنن که چرا انقدر قیمت پایین دادی و داری روی فروش بازی های ما تاثیر میذاری..
به هر حال به نظر من نیما به کسایی که تونستن این بازی ها رو بخرن لطف کرده و این فرصت رو برای اون ها فراهم کرده که بتوونن این بازی ها رو هم بازی کنن..
چرا وقتی یکی میاد قیمت هاش رو بسیار فضایی میذاره (که همین دیروز یه تاپیک با قیمت های بسیار عجیب زده شده) کسی نمیاد بهش بگه که داری بازار رو بهم میزنی و سبب میشی بقیه قیمت هاشون رو بالاتر بگن و در توجیحش بگن که نگاه کن فلانی داره انقدر میفروشه هان؟!!!
به هر حال توی این بازارچه هر کسی میتوونه هر قیمتی که دوست داره روی اجناسش بذاره و من خودم به شخصه قیمت گذاری های بسیار عجیب زیادی توی بازارچه دیدم..
تازه نکته جالب اینه که من اصلا فکر نمیکنم قیمت های نیما انقدر دیگه پایین بوده باشه که انقدر دوستان بر علیه ش دارن جو سازی میکنن.. من خودم بتمن رو هفته ی اول دوم رفتم 60تومن گرفتم و مسلما اگه الان میخواستم بفروشم وجدانم حکم میکرد بدون کد طرف های 35 قیمت بذارم..
درسته که نیما در جواب دادن پیغام ها خیلی بد عمل میکنه و پیدا کردنش سخت میشه ولی من خودم این رو جدی میگم که همیشه منتظرم نیما یه بازی رو برای فروش بذاره که من اگه نداشتمش ازش بخرم چون هم قیمت هاش رو همیشه پایین میذاره هم بازی هاش در بهترین حالت هستند..

بابا كم پاچه خواري كنينو خودتون شيرين كنين جناب اقاي Alit شما خودت قيمتات خيلي خوب بود يه بار فروختي ما شالله قيمت گيتار رو طوري گفتي كه موند رو دستت اكشن فيگور نيتن رو هم كه قيمتش تقريبا ٥٠-٦٠ تومنه زدي ١٠٠ تومن، من ٣ بار خواستم از نيما وسايل بگيرم هيچ وقت نشده، يكي بياد بگه از بازياي بالا يكيرو خريدم اين شماره حساب رو هم نيما خان داده رفتم بانك ميگن همچين شماره كارتي ما نداريم، اين شماره كارتشه 3857 0673 1010 5892 اگه كسي تونست ٢٥ به حساب نيما خان واريز كنه من ٣٠ تومن به حساب خودش واريز ميكنم، حالا كسي هست بسم الله، فقط از بازياي بالا كي خريده بگه چه جوري خريده ما هم اونجوري بخريم، ميدونم ديگه الان نيما خان بياد ببينه همرو پاك ميكنه زياد زحمت نكشين و زياد هم خودتونو شيرين نكنين.

---------- نوشته در 07:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:15 PM ارسال شده بود ----------

سلام..

بابا كم پاچه خواري كنينو خودتون شيرين كنين جناب اقاي Alit شما خودت قيمتات خيلي خوب بود يه بار فروختي ما شالله قيمت گيتار رو طوري گفتي كه موند رو دستت اكشن فيگور نيتن رو هم كه قيمتش تقريبا ٥٠-٦٠ تومنه زدي ١٠٠ تومن، من ٣ بار خواستم از نيما وسايل بگيرم هيچ وقت نشده، يكي بياد بگه از بازياي بالا يكيرو خريدم اين شماره حساب رو هم نيما خان داده رفتم بانك ميگن همچين شماره كارتي ما نداريم، اين شماره كارتشه 3857 0673 1010 5892 اگه كسي تونست ٢٥ به حساب نيما خان واريز كنه من ٣٠ تومن به حساب خودش واريز ميكنم، حالا كسي هست بسم الله، فقط از بازياي بالا كي خريده بگه چه جوري خريده ما هم اونجوري بخريم، ميدونم ديگه الان نيما خان بياد ببينه همرو پاك ميكنه زياد زحمت نكشين و زياد هم خودتونو شيرين نكنين.

ALit214

کاربر سایت
Mar 19, 2010
129
نام
Ali
Rating - 100%
5   0   0
من نظر خودم رو نوشتم و واقعا برام مهم نیست که شما چه فکری میکنید و به جز چند خریدی که از نیما داشتم هیچ ارتباطی باهاش ندارم که بخوام خود شیرینی کنم..
در مورد تایپیک فروش خودم هم لازم میدونم این مطلب رو بگم: پک گیتاری که من برای فروش گذاشته بودم، خود من 240هزار تومن خریداری کردم و قبل از اون برای خرید بازیش به خاطر کم بودن بازی مجبور شدم 95تومن بازیش رو بخرم.. من پک رو برای گیتارش خریدم و بازی آکبندش رو برای فروش 80تومن قیمت گذاشتم که به نظرم اون موقعه کاملا قیمتی که گذاشته بودم عادلانه بود.. در مورد اکشن فیگور هم باز با توجه به ارزشی که خودم فکر میکنم داره قیمت گذاری کردم که بعد قیمت رو تعدیل کردم..
نکته اینجاست که توی بازارچه شخص لازم نیست در مورد قیمتی که برای اجناسش میذاره توصیح بده، خدا رو شکر همه عقل دارن و میتونن به راحتی به تصمیم خودشون خریدشوون رو انجام بدن و از طرف دیگه مدیرانی هستند که در صورت صلاحدید تایپیک ها رو حذف کنن.. متاسفانه یکسری افراد با سوءاستفاده از شرایط بازارچه اینجا رو به عنوان یه محیط برای سود کردن و کسب درآمد نگاه میکن و کارهایی که توی این محیط انجام میدن فقط سبب آسیب رسیدن به افرادی میشه که بازی کردن رو دوست دارن.. پس اینجا من به خودم حق میدم وقتی یه آدم با قیمت خوب بازی برای فروش میذاره بیام و ازش دفاع کنم چون این آدم ها هر چقدر هم کم باشن باز کارشوون به نظر من هر چقدر هم ناچیز سبب تغییر این جو دلالی میشه..

Attachments

• bank account.jpg
    bank account.jpg
    74.2 KB · مشاهده: 60
آخرین ویرایش:

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
Rating - 100%
6   0   0
واقعا خیلی جالبه

آدم اگه دلال نباشه نمیاد به قیمت پایین یکی دیگه اعتراض کنه , اصلا به نظر من باید چند نفر بشین توی سایت و قیمت های فضایی بعضی دوستان اعتراض کنیم ,اینجا بازارچه هست و دوستان گیمر میان بازی هاشون رو یه جورایی به اشتراک میزارن و در واقع به هم کمک میکنن اما همیشه آدم هایی هستن که میخوان از چنین فضاهای نهایت سو استفاده رو ببرن
واقعا شرم داره که بعضی ها اینجا رو با بازار کار اشتباه گرفتن , احساس میکنم بازارچه برای بعضی دوستان شده خرج زندگی در آوردن از این میخره به اون میفروشه , واقعا که خجالت داره

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
Rating - 100%
53   0   0
درود
امکان تحويل حضوري در تهران هست?
اگه هست کدوم سمت ميتونم بازيو تحويل بگيرم..?
assassin's creed brotherhood
رو ميخواستم...
ممنون
دوستان گفتن پ خ جواب نميديد همينجا اعلام کردم...

کاربر سایت
Dec 17, 2011
0
نام
Afshin1373 سابق
Rating - 0%
0   0   0
واقعا خیلی جالبه

آدم اگه دلال نباشه نمیاد به قیمت پایین یکی دیگه اعتراض کنه , اصلا به نظر من باید چند نفر بشین توی سایت و قیمت های فضایی بعضی دوستان اعتراض کنیم ,اینجا بازارچه هست و دوستان گیمر میان بازی هاشون رو یه جورایی به اشتراک میزارن و در واقع به هم کمک میکنن اما همیشه آدم هایی هستن که میخوان از چنین فضاهای نهایت سو استفاده رو ببرن
واقعا شرم داره که بعضی ها اینجا رو با بازار کار اشتباه گرفتن , احساس میکنم بازارچه برای بعضی دوستان شده خرج زندگی در آوردن از این میخره به اون میفروشه , واقعا که خجالت داره

داداش اولا كه به قيمت پايين اعتراض نميكنيم فقط ميگيم اقا جان شما ارزون ميدي ما ميخريم اين اقا هميشه اين كارو ميكنه ميياد جنس رو ارزون ميزاره بعدا هم شماره حساب اشتباه ميده انتقال داده نميشه اين شماره حسابي كه به من داده كجا اون شماره حسابي كه علي جان گفتند كجا ٢ بار هم شماره حساب برام فرستادن تو پيغام هام هستش مسئله اينجاست كه اين اقا ميياد ميزاره زود ميگه فروخته شد اخه به كي فروختي در عرض ٢٠ ديقه حامد جان بعضي هاشو ميخاست من گفتم اول همشو ميخام اقا جوتب نميده بعد از ٣ روز هم شماره حساب عوضي داداش ارزش ٢ تا بلوري هيچي نيستش ولي .........

---------- نوشته در 11:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:15 PM ارسال شده بود ----------

درود
امکان تحويل حضوري در تهران هست?
اگه هست کدوم سمت ميتونم بازيو تحويل بگيرم..?
assassin's creed brotherhood
رو ميخواستم...
ممنون
دوستان گفتن پ خ جواب نميديد همينجا اعلام کردم...

نيما جان من ٥ روزه اساسيس ميخام ولي........

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
Rating - 100%
6   0   0
اين شماره حسابي كه به من داده كجا اون شماره حسابي كه علي جان گفتند كجا

داداش من دقت کن , هر دو شماره حساب یکی هست 8-|

کاربر سایت
Dec 17, 2011
0
نام
Afshin1373 سابق
Rating - 0%
0   0   0
داداش من دقت کن , هر دو شماره حساب یکی هست 8-|

داداش شما ٢٥ بزن بره من ٣٠ تومن به حساب شما واريز كنم واللا من با ٥ تا عابر بانك و ٣ تا كارت امتحان كردم نرفت ميگه اشتباهه

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
Rating - 93.3%
28   2   0
نیما دیر به دیر میاد سایت انقدر چرت نگیم خواهشا خودم زمانی که Infamous 2 رو میدادن 55 60 گرفتم ازشون 40

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
Rating - 0%
0   0   0
آقا من یه Max Payne 3 دیروز خریدم 120 تومن ، الان میخوام 50 تومن بفروشم ,,, با نو هم هیچ فرقی نداره مشکلیه ... ؟ /:)

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
Rating - 100%
65   0   0
اینقدر این بحث رو ادامه دادید که فکر کنم دیگه خودتون متوجه شده اید که قضیه لوث شده است.

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
Rating - 100%
9   0   0
آقا من یه Max Payne 3 دیروز خریدم 120 تومن ، الان میخوام 50 تومن بفروشم ,,, با نو هم هیچ فرقی نداره مشکلیه ... ؟ /:)

همين الان شماره حساب رو بده بياد ببينم:d . من دوتا ميخوام:d

شوالیه

کاربر سایت
Apr 19, 2012
25
نام
ابولفضل
Rating - 100%
4   0   0
سلام دوست عزیز من rage رو می خوام من شهرری هستم با تشکر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر