تعدادی بازی ارجینال PS3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Nima

مدیر انجمن
نام
نیما
Rating - 100%
7   0   0
لطفا فقط در صورتی PM بدید که خریدار باشید ، لطفا چونه هم نزنید سر قیمتها .

• FIFA 11 ..................................................... ریجن 2 ..................... 15 هزار تومن .................. فروخته شد
  • Mass Effect 2 ........................................... ریجن 2 ..................... 25 هزار تومن .................. فروخته شد
  • Rage ........................................................ ریجن 3 ..................... 30 هزار تومن .................. فروخته شد
  • Batman Arkham City ............................... ریجن 2 ..................... 30 هزار تومن .................. فروخته شد
  • Jak & Daxter Collection ........................... ریجن 2 ..................... 30 هزار تومن .................. فروخته شد
  • Assassin's Creed Brotherhood ............... ریجن 2 ..................... 20 هزار تومن .................. فروخته شد
  • Tekken Hybrid ......................................... ریجن 2 ..................... 20 هزار تومن .................. فروخته شد
  • ICO Collection .......................................... ریجن 2 ..................... 30 هزار تومن .................. فروخته شد

بازیها همگی سالم و کامل و بسیار تمیز هستند ( هم قاب و هم دیسک )

شماره کارت من : 3857 0673 1010 5892

Attachments

• Nima.jpg
    Nima.jpg
    99.1 KB · مشاهده: 186
آخرین ویرایش:

.:HO3IN:.

کاربر سایت
نام
محمد حسین
Rating - 100%
76   0   0
خیلی خوبه که انسان ، یه اشتباه کوچک دیگران رو بزرگ نکنه. همیشه بخشنده باشه. نقص یه نفر رو نیاد جار بزنه و آبروی اون فرد رو واسه یک اشتباه ببره.همه ی ما ممکنه اشتباه کنیم حالا یه جواب ندادن به پیام خصوصی اینقدر نیاز به جنگ و آبرو ریزی نداشت.
بخشنده بودن خوب است.پس بیایید مانند خالق هستی، چنین صفاتی داشته باشیم.
امیدوارم همه با یکدیگر دوست باشند.
آرزوی سربلندی و سر افرازی همه ی بچه های گل فروم رو از پروردگار قهار خواستارم.

آخرین ویرایش:

nima_montana

کاربر سایت
نام
نیما
Rating - 97.1%
33   1   0

آقا نوید و آقا نیما(مدیر)عذر خواهی میکنم بابت اسپم.

دوست عزیز شما تو لحن صحبتتون کلهم یه تجدید نظر بکنید.

این هم جواب شما.

هدفم کش دادن موضوعی که برای خودم اتفاق افتاده نبود هدف همون چیزی بود تو پست قبلیم اشاره کردم,
الانم دلیلی بر ادامه این بحث تو این تاپیک نمیبینم هرچند پست اول رو هم که دادم از استارتر بابت پست دادن در اینجا عذرخواهی کردم.

شما همیشه میخواین بازی بخرین رو پروفایل فروشنده پست میزارین؟
در ضمن من جواب شم رو نمیتونم رو همون پروفایل بدم
چون این صفحه ظاهر میشه

اگرم با من کاری داری تو پ.خ بگو
نه اینکه تو تاپیک کسه دیگه بنویسی بعد به من پ.خ بزنی برو فلان جا بخون

Attachments

• SS Screen Capture #102.jpg
    SS Screen Capture #102.jpg
    144.3 KB · مشاهده: 24

Reza82N

کاربر سایت
نام
رضا
Rating - 100%
14   0   0
دوست عزیز یا شما متوجه نشدی اصل قضیه چیه و ما داریم در مورد چی صحبت میکنیم,
یا میخوای سفسطه کنی,
هر طور مایلی.

ebadi360

کاربر سایت
نام
Reza
Rating - 100%
3   0   1
برادر من از دیروز برای خرید بازی Assassin Creed پیام می دم ولی چرا جواب نمی یاد
بازی FIFA رو هم می خوام
اگه سر کاریم بگو تا دیگه این همه سر به این تاپیک نزنم

honestbud

کاربر سایت
نام
صادق
Rating - 100%
5   0   0
واقعا خیلی جالبه

آدم اگه دلال نباشه نمیاد به قیمت پایین یکی دیگه اعتراض کنه , اصلا به نظر من باید چند نفر بشین توی سایت و قیمت های فضایی بعضی دوستان اعتراض کنیم ,اینجا بازارچه هست و دوستان گیمر میان بازی هاشون رو یه جورایی به اشتراک میزارن و در واقع به هم کمک میکنن اما همیشه آدم هایی هستن که میخوان از چنین فضاهای نهایت سو استفاده رو ببرن
واقعا شرم داره که بعضی ها اینجا رو با بازار کار اشتباه گرفتن , احساس میکنم بازارچه برای بعضی دوستان شده خرج زندگی در آوردن از این میخره به اون میفروشه , واقعا که خجالت داره

حق دقیقا با این دوستمون هستش! حرف هایی مثل شکستن قیمت و یا بهم ریختن بازار برای کسایی هست که میخوان سود کنن.

GAME 0VER

کاربر سایت
نام
سعید
Rating - 100%
12   0   0
زشت نیست واقعا این پستاتون؟
درسته که نیما خیلی صحه صدر داشته و چیزی نگفته، اما من طاقت اینکه کسی ناحق به دوستم توهین کنه ندارم ...
زشت نیست واقعا رفتاره ایشون که جواب پیامارو نمیدن و آخر سر هم میزنن فروخته شد انگار که نه انگار کسی هم بهشون پیام داده و جوابی ندادن؟؟؟
قشنگ اینه که اگر هم قصد فروش به کاربری رو نداشتن یا فروختن حداقل جواب رو بدن که فروخته شد یا هرچیه دیگه
چطور همین دوست شما با اینکارش که جوابی نداره بی احترامی کرده برنخوردی نشه و اسمش بی احترامی نیست ولی ما که میام انتقاد کنیم برخورد میشه و اسمش بی احترامیه
عجب

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
نام
نوید
Rating - 100%
6   0   0
زشت نیست واقعا رفتاره ایشون که جواب پیامارو نمیدن و آخر سر هم میزنن فروخته شد انگار که نه انگار کسی هم بهشون پیام داده و جوابی ندادن؟؟؟
قشنگ اینه که اگر هم قصد فروش به کاربری رو نداشتن یا فروختن حداقل جواب رو بدن که فروخته شد یا هرچیه دیگه
چطور همین دوست شما با اینکارش که جوابی نداره بی احترامی کرده برنخوردی نشه و اسمش بی احترامی نیست ولی ما که میام انتقاد کنیم برخورد میشه و اسمش بی احترامیه
عجب
چه بی احترامی کرده؟
پی ام زدی، قبلش فروخته بوده، اومده زده فروخته شده

در ضمن صاحب مالشه و اختیار اون را داره( همین حرف را هم تو تاپیک انتقادات چند روز پیش در مورد کاربر دیگه ای هم گفتم )، میتونه به هر کی خواست بفروشه، میتونه هم نفروشه ...

GAME 0VER

کاربر سایت
نام
سعید
Rating - 100%
12   0   0
چه بی احترامی کرده؟
پی ام زدی، قبلش فروخته بوده، اومده زده فروخته شده

در ضمن صاحب مالشه و اختیار اون را داره( همین حرف را هم تو تاپیک انتقادات چند روز پیش در مورد کاربر دیگه ای هم گفتم )، میتونه به هر کی خواست بفروشه، میتونه هم نفروشه ...
همین که کاربرا رو آدم حساب نکنه و جواب نده اسمش بی احترامیه
آره مالشه و اختیار دارش ولی گذاشته واسه فروش و اینو نوشته که فقط از طریقه PM در ارتباط باشین ولی جواب داده نشده این اسمش بی احترامی نیست؟؟؟حالا شاید چون دوست شماست و مدیرن اسمش بی احترامی نیست
آره میتونه به هرکی خاست بفروشه ولی نه اینکه جوابی نده حداقل بگه نمیفروشم
مثلا مدیرین باید الگو باشین مثلا

Nima

مدیر انجمن
نام
نیما
Rating - 100%
7   0   0
همین که کاربرا رو آدم حساب نکنه و جواب نده اسمش بی احترامیه
آره مالشه و اختیار دارش ولی گذاشته واسه فروش و اینو نوشته که فقط از طریقه PM در ارتباط باشین ولی جواب داده نشده این اسمش بی احترامی نیست؟؟؟حالا شاید چون دوست شماست و مدیرن اسمش بی احترامی نیست
آره میتونه به هرکی خاست بفروشه ولی نه اینکه جوابی نده حداقل بگه نمیفروشم
مثلا مدیرین باید الگو باشین مثلا

بی احترامی کدومه ؟! یک ساعت نگذشته بود از زمانی که من تاپیک رو زدم بالای 30 تا PM داشتم همون موقع هم کسایی که دیدم هم بیشتر میشناسم و واسه خودم راحتتره جواب دادم و معامله انجام شد ، حالا مثلا شما بودی میومدی به تک تک PM میزدی که بسم الله الرحمن الرحیم، با سپاس فراوان از حسن انتخاب شما ، متاسفانه بازی به شخص دیگری فروخته شد ، با آرزوی دیدار مجدد شما در تاپیک های بعدی ؟!

Nima

مدیر انجمن
نام
نیما
Rating - 100%
7   0   0
برادر من از دیروز برای خرید بازی Assassin Creed پیام می دم ولی چرا جواب نمی یاد
بازی FIFA رو هم می خوام
اگه سر کاریم بگو تا دیگه این همه سر به این تاپیک نزنم

ما رو که صبح تا شب نکاشتن اینجا که !! اومدم دیدیم جواب دادم !!
مثل اینکه اینجا همه توهم توطئه دارن !!

Hamed Vincent

کاربر سایت
نام
حــــــامــد
Rating - 100%
65   0   0

دوستان محترم ، اون کاربری که گفته شد منم. آره ، اون روز 100 ها برابر شما عصبانی شدم از رفتار فروشنده ، ولی حق با حرفی است که نوید جان زدند. ایشون اختیار مالش رو داره ، ایشون فروشنده است و هر جور بخواهد با خریداران تا می کند. شما هم خودتون رو جای ایشون بگذارید. آدم بعد نیم ساعت 30 تا پیام ببیند ، اول نمیره سراغ کاربرا شناخته شده از نظرش و با اونها معامله کند ؟

خیلی ها هستند که برای تخفیف بیشتر و سوالات دیگر پیام می دهند و شاید بازی رو بخرند. شما جای فروشنده باشید نمی روید همون اول پیش کسی که می شناسید بازی رو رد کنید ؟

N.!.M.A

کاربر سایت
نام
نیما!
Rating - 100%
53   0   0
درود
امکان تحويل حضوري در تهران هست?
اگه هست کدوم سمت ميتونم بازيو تحويل بگيرم..?
assassin's creed brotherhood
رو ميخواستم...
ممنون
دوستان گفتن پ خ جواب نميديد همينجا اعلام کردم...

ممنون از جوابتون

M4JiD

کاربر سایت
نام
defective pixel
Rating - 0%
0   0   0
نمی دونم چی بگم والا .
الان دعوا سره اینه که قیمتا خیلی خوبه ؟ من دیوونه شدم یا ؟
چون جواب PM یه سری رو نداد به تریپ بعضی ها بر خورد ؟
من برم بمیرم....

mh_saniani

کاربر سایت
نام
محمد
Rating - 0%
0   0   0
چه خبره اینجا !:d
صاحب مال ظاهرا جنسشو پیدا کرده... مفت داده رفته !:d
و از قرار معلوم دلالان محترم و بزخران عزیز ناراحت شدن !:d
بنده همینجا از ادمین محترم اقا نیما خواهش دارم هرچیزی رو در زندگیشون قصد فروش داشتن به بنده اطلاع بدن من خریدارم !:d

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر