تصاویر جدید از بازی Killzone 2

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
اولین تصویر رسمی از گیم پلی Killzone 2

Guerrilla Games این تصویر را رسمی تایید کرد و اعلام کرد این تصویر واقعی از گیم پلی Killzone 2 میباشد.
Confirmed : New Gameplay Trailer will be on PSN

به زودی گیم پلی بازی نیز در PSN قرار خواهد گرفت.

50695_med.jpg

آخرین ویرایش:

ninja_gaiden

کاربر سایت
Aug 10, 2006
484
نام
None
Erebus:

Erebus:
بزرگیه بازی به گرافیکش نیست که کسی بخواهد قبول کنه بازی بزرگیه یا نه.
کیانوش جان پس بهتره مطالبتون رو درباره halo 3 برید و پس بگیرید ....در ضمن تا جایی که یادم هست این بازی رو با گرافیک دروغین سال 2005 میشناختن
نه عظمت و بزرگی ...کجا رفت اون مقام سونی که میگفت گرافیک کیل زون 2 از نمایش e3 2005 هم فراتر خواهد رفت........؟

در ضمن بازی ای که این همه واسش هزینه شده (بیشتر از هر بازی دیگه سونی) و سونی یه کنفرانس رو اختصاص داده به نمایش این بازی، معلوم بود که گرافیک بالایی خواهد داشت مخصوصا که اکثر بازی های first party سونی گرافیک خیلی بالایی دارن و قدرت PS3 رو نشون میدن. کسی هم که به این موضوع شک داشته دیگه ...
امروزه تصاویر گویا تر از زبان برای ما قضاوت میکنند.....فکر کنم این تصاویر رو همه دارن میبینن .....شما چشمتون چیز خاصی میبینه ؟
الان با این عکسها دارم e3 2005 رو یادم میاد و اون دمویی که سونی به دروغ برای علاقه مندان گفت که real time هست حالا بیش 2 سال داره از اون موضوع میگذره و اونها اومدن همچین چیزی رو دارن نشون میدن:laughing:
یادمه وقتی تریلرهای gears of wars منتشر میشد همه و حتی سونی دوستان در گرافیک این بازی غرق شده بودن و حتی برخی افراد که میگفتن real time نیست .......
نتیجه این همه تلاش سونی به کجا رسید :confused:
واقعا اگر یکی از پرخرجترین پروژه های سونی شده این...پس واقعا برای ps3 و اون قدرتش باید تاسف خورد..:laughing:
====================================================================
===========================================
e3 2005

killzone-2-1.jpg

killzone_954309040.jpg

e3 2007

51019_med.jpg

51022_med.jpg

فرق : زمین تا آسمون

آخرین ویرایش:

Erebus

کاربر سایت
Jun 8, 2007
574
نام
کیانوش
با اینکه من طرفدار Microsoft هستم ولی به این بازی اعتماد دارم و مطمئن هستم بهتر می شود
من فکر نمی کنم اعتماد شما یا عدم اعتماد شما برای کسی جالب باشه !!
ضمنا حتما یادت هست که چندین ساعت پیش چه پست هایی در مورد همین بازی می دادی که؟ بعضی ها ظاهرا هوش و حواس درستی ندارن و خیلی چیزها به فاصله چند ساعت از یادشون میره !!!

نوشته شده توسط ninja_gaiden:
کیانوش جان پس بهتره مطالبتون رو درباره halo 3 برید و پس بگیرید ....در ضمن تا جایی که یادم هست این بازی رو با گرافیک دروغین سال 2005 میشناختن
نه عظمت و بزرگی ...کجا رفت اون مقام سونی که میگفت گرافیک کیل زون 2 از نمایش e3 2005 هم فراتر خواهد رفت........؟

نقل قول:
در ضمن بازی ای که این همه واسش هزینه شده (بیشتر از هر بازی دیگه سونی) و سونی یه کنفرانس رو اختصاص داده به نمایش این بازی، معلوم بود که گرافیک بالایی خواهد داشت مخصوصا که اکثر بازی های first party سونی گرافیک خیلی بالایی دارن و قدرت PS3 رو نشون میدن. کسی هم که به این موضوع شک داشته دیگه ...
امروزه تصاویر گویا تر از زبان برای ما قضاوت میکنند.....فکر کنم این تصاویر رو همه دارن میبینن .....شما چشمتون چیز خاصی میبینه ؟
الان با این عکسها دارم e3 2005 رو یادم میاد و اون دمویی که سونی به دروغ برای علاقه مندان گفت که real time هست حالا بیش 2 سال داره از اون موضوع میگذره و اونها اومدن همچین چیزی رو دارن نشون میدن:laughing:
یادمه وقتی تریلرهای gears of wars منتشر میشد همه و حتی سونی دوستان در گرافیک این بازی غرق شده بودن و حتی برخی افراد که میگفتن real time نیست .......
نتیجه این همه تلاش سونی به کجا رسید :confused:
واقعا اگر یکی از پرخرجترین پروژه های سونی شده این...پس واقعا برای ps3 و اون قدرتش باید تاسف خورد..:laughing:
فکر می کنم اشتباه متوجه شدی.
من گفتم یه بازی صرفا به واسطه اینکه گرافیک بالایی داره بازی بزرگی نخواهد بود. اینم در جواب کسی گفتم که گفته بود همه فهمیدن Killzone 2 بازی بزرگیه!! به نظر من Killzone 2 رو زمانی میشه بازی بزرگی دونست که از نظر گیم پلی قوی باشه.
در مورد Halo 3 هم تا اونجایی که من یادمه همیشه گفتم بازی خیلی بزرگی هست و برای همه از نظر گیم پلی ارزش داره چون بهترین FPS روی کنسولهاست. حالا چیو باید برم و پس بگیرم؟ :cheesygri

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
نه عزیز تقصیر crysis نیست . واقعا گرافیکشون بده (فعلا ) . ولی به نظر من اگه این عکس ها گیم پلی کیلزون 2 باشه سازندگان بازی تونستند به وعده هاشون عمل کنند .

ميشه بگي كدوم وعده تو با يه عكس بي گرافيك كه هيچي از گيم پلي نمايش نمي ده ميشه بگي به چي پي بردي:confused:
ادم از حرف بعضي ها شاخ در مي ياره:-"

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
من فکر نمی کنم اعتماد شما یا عدم اعتماد شما برای کسی جالب باشه !!
ضمنا حتما یادت هست که چندین ساعت پیش چه پست هایی در مورد همین بازی می دادی که؟ بعضی ها ظاهرا هوش و حواس درستی ندارن و خیلی چیزها به فاصله چند ساعت از یادشون میره !!!

خیلی ممنون که یاد آوری کردی . ولی حرف هایی که زدم در مورد جنگ سونی و مایکروسافت بود

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
گرافيکش که به من نچسبيد. به قول يکي از دوستان مثل يه نقاشي با آبرنگ ميمونه. حالا شايد به مرور زمان به کيفيت خارق العادش پي ببريم.(من خودم وقتي Gta Sa رو گرفتم حالم ازش بهم خورد و 2 روز هم نرفتم سراغش و به نظرم گرافيکش از Vc هم کمتر بود ولي کم کم نظرم عوض شد و خيلي باهاش اخ گرفتم. يه يکي 2 ماهي فقط Gta Sa ميرفتم)

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
گرافيکش که به من نچسبيد. به قول يکي از دوستان مثل يه نقاشي با آبرنگ ميمونه
معذرت میخوام میخوای دیگه چی باشه؟
شما یه fps به من معرفی کن که گرافیکش بهتر از این باشه!
والا دیگه از gow بهتره که همش تو شب بود یه ذره هم نورپردازی نداشت

wii360

کاربر سایت
Jun 19, 2006
165
halo و killzone دارن برعكس هم عمل مي كنن گرافيك halo تقريبا از صفر شروع شد و داره تلاش مي كنه 10 برسه killzone از 10 (البته خودتون ميدونيد الكي بود)داره تلاش مي كننه به صفر برسه.
killzone واقعا حقش نيست بازي بزرگي بشه و هم پي اس3 حقش نيست كنسول بزرگي بشه چون
اگر به دروغ گفتن و بزرگنمايي بود شايد مايكروسافت و نينتندو بهتر عمل مي كردند بين كسي كه دروغ ميگه و اوني كه نميگه حتما يه فرقي هست+++++

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
halo و killzone دارن برعكس هم عمل مي كنن گرافيك halo تقريبا از صفر شروع شد و داره تلاش مي كنه 10 برسه killzone از 10 (البته خودتون ميدونيد الكي بود)داره تلاش مي كننه به صفر برسه.
killzone واقعا حقش نيست بازي بزرگي بشه و هم پي اس3 حقش نيست كنسول بزرگي بشه چون
اگر به دروغ گفتن و بزرگنمايي بود شايد مايكروسافت و نينتندو بهتر عمل مي كردند بين كسي كه دروغ ميگه و اوني كه نميگه حتما يه فرقي هست
خیلی ممنون از اینکه یاد آوری کردین دروغ گو دشمن خداس:)
عزیزه من هیچ کدوم از این 3 شرکت راستگو نیستن!!!!
کلا تو تجارت اگه راست بگی کلات پس معرکس
الکی سونی رو بد جلوه ندین

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
معذرت میخوام میخوای دیگه چی باشه؟
شما یه fps به من معرفی کن که گرافیکش بهتر از این باشه!
والا دیگه از gow بهتره که همش تو شب بود یه ذره هم نورپردازی نداشت
من توي اين بحثا هيچ وقت نبودم خدايي يعني مردووونه همش توي شب بود؟؟؟
اصلا نور تو بازي نبود نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر