تصاویر جدید از بازی Killzone 2

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
اولین تصویر رسمی از گیم پلی Killzone 2

Guerrilla Games این تصویر را رسمی تایید کرد و اعلام کرد این تصویر واقعی از گیم پلی Killzone 2 میباشد.
Confirmed : New Gameplay Trailer will be on PSN

به زودی گیم پلی بازی نیز در PSN قرار خواهد گرفت.

50695_med.jpg

آخرین ویرایش:

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
اینو یه شخصی از Insider های Sony که خودشو با آی دی Aisenherz معرفی کرده گفته :

بازی در مراحل خیلی خیلی اولیه قرار داره.جزییات و Effect های زیادی به بازی اضافه خواهد شد.گرافیک بازی هم از اینی که تو دمو نشون داده شده خیلی بهتر خواهد شد.منتظر اطلاعات بیشتر در کنفرانس سونی باشید.هنوز هیچی ندیدید!(منظور اینه که کلی سورپرایز داریم!)

البته من تضمین نمی کنم که این آقا واقعا یه کاره ای باشه.ولی به نظر واقعی میاد.

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
یعنی الان کیلزون خیلی تو روزه؟؟؟
شما مطمینن تریلر بازیرو ندیدین
تقریبا همش تو روزه
اول عینه تریلر قبلی آغاز میشه و کیفیت ابرا دقیقا همون تریلر 2005 هست!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
توی این چند صفحه آدم خیلی راحت میتونه کسانی رو که تعصب کورشون کرده تشخیص بده. من هرچی خواستم اینو نگم دیدم دیگه بعضیها دارن شورشو درمیارن. شمایی که میگی بازی آب رنگه یا به دلت نچسبیده یا ... تریلر بازی رو دیدی ؟! سایه ها و نورپردازی رو دیدی ؟ خونی که موقع تیراندازی از بدن Helghast ها ریخته میشه رو دیدی ؟ انیمیشنهای بی نظیر بازی رو دیدی ؟
اینا رو ول کن. حرفهایی که همه سایتهای بزرگ در مورد این بازی زدن رو خوندی ؟
کاملآ مشخصه که خیلی ها هنوز تریلر بازی رو هم ندیدن و دارن اظهار فضل میکنن.لطفآ یه ذره با منطق تر باشین.

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
اول عینه تریلر قبلی آغاز میشه و کیفیت ابرا دقیقا همون تریلر 2005 هست!
کیفت ابرا!!!! :laughing:
به یک معیار جدید برای سنجش گرافیک رسیدیم!
اگه اینجوریه کیفیت ابرهای توی The Curse Of Monkey Island از همه قشنگتر و بهتره! :laughing:
باید قبول کنیم که تریلر خوب و قویی نشون داده شد!
فقط بازم از همه خواهش میکنم میخواین طرفداری کنین درست طرفداری کنین....

FZ_FT

کاربر سایت
Jul 23, 2006
241
نام
Faraz
من نه طرفدار PS3 هستم نه 360 کلا پلتفرم مورد علاقم هم PC ولی دیدم در مورد گرافیک این بازی با توجه به screenshot هاش داره یکم (یکم که چه عرض کنم) کم لطفی میشه،توی اون عکسی که Darkfie1d گذاشت کیفیت texture های بازی به صورت جالبی دیده میشه،در واقع کیفیت یه پوستر روی دیوار داخل بازی اونقدر بالاس که با نزدیک شدن دوربین بهش همه فکر کردن تصویری از محیط بازیه اون آجرهای اطرافش هم نمیخورن texture باشن انگار تک تک هر آجر و طراحی کردن و ساختن بعد روی هم قرار دادن،بقیه عکسام که نیازی به توضیح واضحات ندارن فقط می تونم بگم فوق العادن،در کل به نظر منم گرافیک بازی به دمو های Pre Render میزنه تا Realtime.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
خیلی ممنون از اینکه یاد آوری کردین دروغ گو دشمن خداس:)
عزیزه من هیچ کدوم از این 3 شرکت راستگو نیستن!!!!
کلا تو تجارت اگه راست بگی کلات پس معرکس
الکی سونی رو بد جلوه ندین

به هر حال بزرگترین دروغ ها رو Sony گفته . Microsoft کی دروغ گفته ؟:confused: در ضمن تو این عکس ، گرافیک پایین تشریف داره و نمی خواد به زور ازش حمایت کنید . در ضمن این حرف من نیست همه میگن . گرافیکش از هیلو که هیچ از خیلی از بازی های دیگه هم کمتره.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
امروز بعد از منتشر شدن تریلر چی گفتن در موردش؟
خیلی مهمه که اونا چی گفتن اخه به حرف فن بوی نمیشه اطمینان کرد
اولا که فن بوی خودتی:cheesygri دوما صفحه 4 رو بخون کیانوش از چندتا سایتا گذاشته که حتی یکیشونم نبوده بد بگه و ما چیزی جز تعریف و تمجید ندیدیم!
نمیدونم این همه ای که میگن گرافیک کیلزون بده کیان:laughing:
کیفت ابرا!!!!
به یک معیار جدید برای سنجش گرافیک رسیدیم!
اگه اینجوریه کیفیت ابرهای توی The Curse Of Monkey Island از همه قشنگتر و بهتره!
باید قبول کنیم که تریلر خوب و قویی نشون داده شد!
فقط بازم از همه خواهش میکنم میخواین طرفداری کنین درست طرفداری کنین....
گفتم شاید بعضیا نفهمن cloud یعنی چی:cheesygri
دیگه از بعضیا بهترم که میگن سبک شمشیر بازی:laughing: (منظورم به کسی نیست)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
سایت های مختلف چی گفتن در مورد بازی؟! امروز بعد از منتشر شدن تریلر چی گفتن در موردش؟;)
امین حالت خوبه ؟! اون تریلری که ما دیدیم رو اونها چند ساعت قبلش توی یه برنامه دو ساعت و نیمه دیدن !
------------------------------
تا آنجایی که من در N4G و Game spot دیدم . چیز زیادی نگفتن . فقط کمی ضعییف بهش نگاه کردن. البته من دیروز چک کردم
به عنوان مثال این مطلب از Game Spot هست که ایشون میگن بازی رو ضعیف تعریف کرده. البته چون حال و حوصله ترجمه دقیق ندارم شاید یه سری اشکالات جزیی توی این ترجمه باشه ولی کلیت مطلب همینه.
گرافیک بازی به راحتی یکی از عناصر برتر اون هست که به سبکی تماشایی و غیرعادی شکل گرفته.مدلهای کاراکترها با جزییات زیاد و شارپ و تمیز هست و انیمیشنهای بازی امیدبخش و نوید دهنده هست. به همراه حرکات واقعآ زیبای هدف گیری و ریلود کردن تفنگها. محیطهای بازی هم با حس تآثیرگذاری که بزرگی و فعالیت رو نشون میده طراحی شده. همون طور که در تیزر GDC دیدیم بازیکن میتونه روی حجم وسیعی از اشیای محیط تآثیر بزاره و روی هرکدوم از اونها تغییر خاصی ایجاد کنه. یکی دیگه از چیزهایی که به ما نشون داده شد نورپردازی درخشان بازی بود که به طرق مختلف نمایش داده شد. برای مثال در هنگام تیراندازی شما و دشمنانتون , نورپردازی و برافروخته شدن آتش روی فلزات دیدنی هست. رعد و برقهایی که بعضی وقتها در آسمان به وجود میاد , هم مهیج هست و هم خیلی دقیق باعث رقص نور و سایه در محیط اطراف میشه. بعضی از انفجارها مخصوصآ یکی از اونها که در آخر دمو هست واقعآ عظیم و ماهرانه هستند. بقیه افکتها مثل Depth Of Field که اندکی افکت Blur به اسلحه اضافه میکنه در حالی که فواصل دور هنوز شفاف هستند و همین طور انیمیشنهای مختلفی که بقیه سربازان دارند باعث میشه این بازی از بقیه بازیهای Shooter جدا بشه. گیم پلی بازی ناب و جودهنده هست به همراه انیمیشنها و فیزیکها و فعالیتهای واقعآ جالبی که بازی رو در مسیر خوبی قرار میده. افکتها (Visuals) که ما در بازی دیدیم به شدت تآثیرگذار و گیرا هستند و در میان بهترین های این سخت افزار تا به امروز قرار میگیرند. در کنار مدلهای با جزییات بالا و محیطهای وسیع که ما از سخت افزار PS3 انتظار داریم , نورپردازی و سیستم ذرات بازی عالی به نظر میان. در انتها صداگزاری بازی هست که به شدت به جودهی و هیجان بازی اضافه میکنه.

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
خودم تریلر را دیدم.و در یک کلامwow
انمیشن شخصیت ها خیییییییییییییییلی عالییییییییییی بود.اینو واقعا دارم می گم.در ضمن محیط تقریبا تخریب پذیر بود.کلا به نظر من این یکی از زیباترین بازی های سال 2008 می شه.
واقعا عالی بود.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
اولا که فن بوی خودتی:cheesygri دوما صفحه 4 رو بخون کیانوش از چندتا سایتا گذاشته که حتی یکیشونم نبوده بد بگه و ما چیزی جز تعریف و تمجید ندیدیم!
نمیدونم این همه ای که میگن گرافیک کیلزون بده کیان:laughing:
اها
سریع فن بوی با یه پست خودش رو تابلو کرد:)
اون جمله ی اخرت هم فن بوی نبود اصلا ها؟

امین حالت خوبه ؟! اون تریلری که ما دیدیم رو اونها چند ساعت قبلش توی یه برنامه دو ساعت و نیمه دیدن !

خب مگه من چی گفتم؟فقط خواستم نظرشون رو بدونم!

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اها
سریع فن بوی با یه پست خودش رو تابلو کرد
اون جمله ی اخرت هم فن بوی نبود اصلا ها؟
اصولا فن بوی به کسی میگن که هیچجوره برتری (کلی یا جزیی) کنسوله مقابل رو قبول نکنه حالا چه به عنوان هاش چه خوده کنسول!! و همش حرفای نا مربوط بزنه
من فن بوی نیستم چرا برا اینکه هر جوری هست میخوام 360 بگیرم!
خیلی جاها هم اگه دیده باشی حتی با بعضیا جرو بحث کردم و از 360 دفاع کردم!
حرف حق رو باید گفت چه بسا بعضیها تحملشو ندارن!
دسته آخر هم کسیه که میگه گرافیک این بازی بده:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر