تصاویر بازی PES 2010

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
سلام

من نباید این تاپیک رو میزدم خودمم میدونم ولی حالا دیگه اینجوری شد ( لطفآ اگه چرت و پرت دارم میگم اروم هم توضیح بدین متوجه میشم)

اما میرسیم به تاپیک چند وقته پیش دو عکس از این بازی منتشر شد که این بازی رو تایید کرد و حالا یه عکس دیگه دیگه از بازی منتشر شده که فکر کنم ( از اونجایی که من ایتالیایی هیچی نمیدونم و این فهم خودم از مطلب هستش :biggrin1:) konami این تصویر رو به عنوان تصویر ingame از بازی منتشر کرده و این یکم غیر قابل باور هستش چون سری بازی های PES هیچوقت همچین گرافیکی نداشتن

عکس :

عکس های قبلی :

منبع خبر

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
pes 2008 خوب نبود.متاسفانه همون شباهت کم به فیفا باعث شد که طرفدار های ساکر تا حدودی ناراضی بشند(ولی تو همون سال هم هیچ دلیلی برای فیفا بازی کردن وجود نداشت!همون ساکر قدیمی پادشاهی میکرد در برابر فیفای جدید) ولی PES 2009 به سمت خوبی پیش رفت.فکر میکنم PES2010 تبدیل به یه شاهکار بشه.
دیگه اینقدر فن بویسم هم خوب نیست !!!

این قیافه مسی الان خیلی پیشرفته ؟؟؟ چشاش شبیه بازیکنای تیم کره تا بارسلونا:love: ! خدایی کسی مجبورشون کرده که هر سال یه بازی بدند بیرون ؟؟؟

توی لایسانس که نمیتونند حرفی برای گفتن داشته باشند در برابر fifa حداقل توی گیم پلی و گرافیک که من خودم به خاطر همین 2 تا مورد تا سری 6 بازی کردم پیشرفت کنند نه پسرفت ولی fifaیکدفعه اوج گرفت و الان به نظرم fifa بهتر عمل کرده !

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
دیگه اینقدر فن بویسم هم خوب نیست !!!

این قیافه مسی الان خیلی پیشرفته ؟؟؟ چشاش شبیه بازیکنای تیم کره تا بارسلونا:love: ! خدایی کسی مجبورشون کرده که هر سال یه بازی بدند بیرون ؟؟؟

توی لایسانس که نمیتونند حرفی برای گفتن داشته باشند در برابر fifa حداقل توی گیم پلی و گرافیک که من خودم به خاطر همین 2 تا مورد تا سری 6 بازی کردم پیشرفت کنند نه پسرفت ولی fifaیکدفعه اوج گرفت و الان به نظرم fifa بهتر عمل کرده !
رفیق.من 10 15 تا رفیق کله خر دارم که آخر هفته جمع میشن و نمیشه اسمشو بازی گذاشت بهتره بگم کل کل در حد مرگ!جوری که حتی از بازی کردن همدیگه فیلم میگیرند.من و رفقام از گرافیک فقط 22 نقطه توی LCD میبینیم که روح دارند و فوتبال واقعی رو بازی میکنن.فوتبالی که هیچ جیزش قابل پیش بینی نیس.از بازیکنا بگیر تا داور.نه من نه اونا نمیتونن با فیفا و گیم پلی مصنوعی و بدون هیجانش کنار بیاند.نمیدونم شاید افزاد دیگه بتونن
اتفاقا اینجا توی بالاشهر یه گیم نت زدن که 10 تا Ps3 داره و ساکر 2009.هر روز هم مسابقات داره.شنیدم خل و روانی فونبال اون دور ورا زیاد دیده میشه.
در ضمن آث میلان عشقه :love:و کاپیتان مالدینی:love:پیش بسوی هشتمین جام اروپا! حیف که بین بچه ها انتخاب تیم ممنوعه و با تیمای 70 70 یا همون کچل ها بازی میکنیم.(البته 100 100 و 50 50 هم درست کردند)راستی یاد لایسنس هم افتادم که میبینی بازم زیاد ارزش نداره بین رفقا

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
من هر چی با خودم کلنجار میرم اصلا فیفا رو یک بازی فوتبال نمیبینم.. تخیول داره در حد STAR WARS..

دوستان فیفا باز هم خواهشن اینجا ابراز احساسات نکنند..

-----------

اگر اون عکس اول مال گیم باشه خواهد ترکوند..

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من هر چی با خودم کلنجار میرم اصلا فیفا رو یک بازی فوتبال نمیبینم.. تخیول داره در حد STAR WARS..

دوستان فیفا باز هم خواهشن اینجا ابراز احساسات نکنند..

-----------

اگر اون عکس اول مال گیم باشه خواهد ترکوند..
من فن بوی فیفا نیستم!!!
از دوران بچکیم w eو pesبازی
میکردم!!!
واقعا نظرت رو قبول ندارم!!!همونجوری که نسل قبل فیفا گند زده بود
الان pesگند زده-!!!
فکر نکنم تا نسل بعد چیزی ازش بر بیاد!!!
------------------------------------------------
منظورت In game هست!!!ولی بازم -باید خیلی روی گیم پلی کار کنه!!!حد اقل لیگ برتر رو لیسانس کامل بکنه!!
واقعا عالی میشه

Activision

کاربر سایت
Jan 19, 2009
673
تصاویر جدید
--------------------------------

ps3-pro-evolution-soccer-2010-1244132065-3.jpg

ps3-pro-evolution-soccer-2010-1244132065-2.jpg

ps3-pro-evolution-soccer-2010-1243974946-4.jpg
...

ps3-pro-evolution-soccer-2010-1243974945-2.jpg
...

ps3-pro-evolution-soccer-2010-1243974945-3.jpg
...

ps3-pro-evolution-soccer-2010-1243974944-1.jpg
...
---------------------
اینم فکر کنم مقایسه بین نسخه جدید و قدیم بازیـه

ps3-pro-evolution-soccer-2010-1244132065-5.jpg

اینا هم فکر کنم همینطور

ps3-pro-evolution-soccer-2010-1244132065-4.jpg
...

ps3-pro-evolution-soccer-2010-1244132065-7.jpg
...

ps3-pro-evolution-soccer-2010-1244132065-1.jpg
...
------------------
اینم مقایسه بین نسخه 2010 و فوتبال واقعی

ps3-pro-evolution-soccer-2010-1244132065-6.jpg
...
-------------------------------------------------
در کل از همه این ها گذشته گیج شدم که ... [ :biggrin1: ]

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
كلا هر چي باشه خوبه ديگه.هر فوتبالي از كونامي رسد نكوست...
.
.
دوستان يه سوال...
نمي دونيد تاريخ اتشارش كي هستش؟!

اگر قبلا گفتيد بگيد پستم و پاك كنم كه بي ربط هستش.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
کونامی باید گرافیک رو بزاره کنار -که هیچ وقت نمیتونه زیادش کنه-مگر اینکه از پایه شروع کنه-
به نظرم باید گیم پلی رو پیشرفت مخوفی بدن-
یک دستی هم به لیگها و مستر بکشن- با تغییرات زیاد میتونن به اوج برگردن-همه چیز که
گرافیک نیست-گرافیکم خوبه ولی تا حدی نه اینکه فقط گرافیک رو به فیفا برسونند-گیم پلی رو وله لش

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
رضا از نظر لایسنس کردن که هیچ وقت نمیتونه به حد fifa برسه ! چون واقعا سرمایه خوفناکی میخواد ! به نظرم اگه گرافیکش بره بالاتر و یکم هم تغیرات توی گیم پلی بدند میتونند و موفقیت کسب کنند

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
آقا بی خیال شید که ثابت کنید کدوم بهتره در باره عکس ها بگید چون بنده خودم 3 سال هست دارم با این طرفدار های pes ور میرم آقا اینا اینجور فوتبال را بلدن کاریش هم نمیشه کرد ما هم فیفا و اما در باره ی عکس ها
ps3-pro-evolution-soccer-2010-1244132065-5.jpg

چه تغییری توی این میبینید البته بله یکم تغییر هست ولی آیا بعد یک سال به این میگن تغییر ؟;)
تازه مگر شما میخواهید بازی را از پایین انجام بدین که میگین وای چی شده گرافیکش مهم این هست که از دید بالا چی باشه

• Like
Reactions: Siamak61

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر