تصاویر بازی Need for Speed: The Run

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
سلام

تاپیک مشابه رو پیدا نکردم گزینه های سرچ هم که غیر فعال بود اگه تکراری بود مدیران منتقلش کنن

فکر نمیکنم احتیاج به معرفی داشته باشه

این بازی امروز در کنفراس EA نمایش خوبی داشت و برخلاف سری های قبل نشون داد که یه بازی ریسینگ صرف نیست

• Like
Reactions: m.a.t

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دوستان اشتباه برداشت نکنید. پیاده بودنش دست شما نیست و حالت دکمه زنی داره. اونم در طی داستان این اتفاق می افته و نه هر جا که دلتون خواست :D (البته منم با توجه به نمایشی که توی کنفرانس EA دیدم دارم می گم این)

مثلا پلیس ها ماشین یارو رو چپ کردن یارو اومد پایین فرار کرد روی پشت بوم. روی پست بوم ها هر جا که میخواست بپره رو ساختمون بقلی دکمه زنی شروع می شد و با زدن دکمه می پرید. فقط در این حد بود :D

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
دوستان اشتباه برداشت نکنید. پیاده بودنش دست شما نیست و حالت دکمه زنی داره. اونم در طی داستان این اتفاق می افته و نه هر جا که دلتون خواست :D (البته منم با توجه به نمایشی که توی کنفرانس EA دیدم دارم می گم این)

مثلا پلیس ها ماشین یارو رو چپ کردن یارو اومد پایین فرار کرد روی پشت بوم. روی پست بوم ها هر جا که میخواست بپره رو ساختمون بقلی دکمه زنی شروع می شد و با زدن دکمه می پرید. فقط در این حد بود :D

این الان اوج خلاقیتشون به حساب میاد ؟!؟!؟! =))
بابا به خدا یکی به اینا بگه این بازی که دارید میسازید NFS هست ،‌ فکر کنم یادشون رفته. :d

shahnam

کاربر سایت
Mar 3, 2009
322

خب الان اسم این سبک چی میشه؟؟

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
این یه ایدس! ماها عادتمونه هربازی ایی که موفق از آب دراد ازش ایرادای الکی بگیریم و سعی کنیم بکوبیمش! بعدشم شما نمی خواد به EA بگی چیکار کنه اول کنفرانسشو کامل ببین و گوش بده بعد اینجا بتوپ بهش!

devil eyes

کاربر سایت
Feb 18, 2010
486
ای خدا برادرم همین چند روز پیش که داشتم NFS:HP میرفتم گفتش از ماشین پیاده نمیشه ؟
منم مسخرش کردم گفتم اخه NFS هیچ وقت از این مسخره بازیا درنمیاره ... اصالتشو زیر سوال ببره :d:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر