تصاویر بازی Need for Speed: The Run

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
سلام

تاپیک مشابه رو پیدا نکردم گزینه های سرچ هم که غیر فعال بود اگه تکراری بود مدیران منتقلش کنن

فکر نمیکنم احتیاج به معرفی داشته باشه

این بازی امروز در کنفراس EA نمایش خوبی داشت و برخلاف سری های قبل نشون داد که یه بازی ریسینگ صرف نیست

• Like
Reactions: m.a.t

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
الان مثلا واسه چی قیافه حق به جانب گرفتید و دارید میکوبید بازی رو؟ :| این بخش ها مربوط به بخش داستانی میشه چون اگر اطلاع داشتید این شماره خیلی روی داستان مانور میده. فکر نکنم بعد از تصادف با ماشین و برای ادامه راه و فرار از پلیس، سوار یه ماشین دیگه شدن اونم به صورت خطی و داستانی ایراد باشه و فاجعه بحساب بیاد. چه رسد به اینکه حالا اصالتش هم زیر سوال بره.

بهتره اول نمایش کنفرانس EA از این بازی رو ببینید بعد اینجوری بتوپید بهش.

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
فردین جان اتفاقا تریلر فوق العاده بود و هیجانش بیش از حد بالا بود
ولی واقعا من از NFS بازی-ای میخوام مثل MW و underground 2 .
این تریلر با همه-ی هیجانی که داشت بیشتر به بازی جیسون بورن شباهت داشت تا NFS

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اتفاقا بورن هم قسمت Race عالی داشت،واقعا حل میده،ایجاد هیجان و بعدش کندی زمان و حالت سینماتیک.جوِ خیلی قشنگیه:D خوشم اومد

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
الان مثلا واسه چی قیافه حق به جانب گرفتید و دارید میکوبید بازی رو؟ :| این بخش ها مربوط به بخش داستانی میشه چون اگر اطلاع داشتید این شماره خیلی روی داستان مانور میده. فکر نکنم بعد از تصادف با ماشین و برای ادامه راه و فرار از پلیس، سوار یه ماشین دیگه شدن اونم به صورت خطی و داستانی ایراد باشه و فاجعه بحساب بیاد. چه رسد به اینکه حالا اصالتش هم زیر سوال بره.

دوست عزیز کلا بعضی از دوستان دوست ندارن که یه بازی پیشرفت کنه دوست دارن یه بازی بده بیرون مثل carbon تا بیان ازش ایراد بگیرن بگن nfs فقط mw چه خاطراتی داشتم با اون هنوزم دارم یازیش میکنم و از این حرفها (با اینکه کربن هم اونقدر بد نبود)،من که تریلرشو دیدم خیلی جالب بود فقط یه مشکل داشت که خودم تو تاپیکش گفتم:

ولی یه چیزش خیلی رو مخ بود یارو از روی ساختمون پرید اون همه ارتفاع تا برسه به زمین وقتی خورد زمین بدون هیچ مشکلی به راهش ادامه داد و از روی شیربونی افتاد و لبه پله استراری رو گرفت و باز هم چیزیش نشد،درسته بازی تخیلیه ولی تو دنیای واقعی این اتفاقها آدم رو نکشه حداقل میتونه یه دستی پایی چیزیرو بشکونه....این طور نیست؟
.................
ولی واقعا من از NFS بازی-ای میخوام مثل MW و underground 2 .

منظورم با شما نیستا ولی اگه یه بازی مثل این دوتا هم بدن باز میان میگن تکراری و باید تحول در این بازی ایجاد بشه،کلا هر کاری که بکنن باز یه عده ایراد برای گفتن دارن

• Like
Reactions: Captain Bl4ck3

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
این تریلر با همه-ی هیجانی که داشت بیشتر به بازی جیسون بورن شباهت داشت تا NFS
دقیقا منم اولین چیزی که موقع دیدن تریلر به ذهنم خطور کرد بازی بورن بود! اینا در واقع نمیخوان NFS بسازن! میخوان یه بازی با اکشن سریع به همراه هیجان کاذب به خورد ملت بدن! این وسط از اسم و معروفیت NFS برای به سر زبان انداختن بازیشون استفاده میکنند که خب معلومه که به حربه تبلیغاتیه!

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad

فردین جان هیچکس با پیشرفت یک عنوان مخالفتی نداره ! خوب همه دوست دارن لذت ببرن ازش ، کسی مثل من که چندان از یه همچین چیزی خوشش نیومده فقط از یک مسئله نگرانه ! که او هم اینه که نکنه بازی سازها فراموش کرده باشند خیلی از چیزایی رو که خیلی خیلی بیشتر مهم هستند تا این بخش های جدید.
من‌ آرزوم هست که دوباره هیجانی مثل MW یا تیونینگی مثل UG2 تجربه کنم ، خیلی بیشتر دوست دارم این چیزها توش پر رنگتر بشه تا مسائلی که عنوان شد.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دوستان سلام
اخرین سری بازی neer for speed چی بوده؟ همون hot pursuit
نه.بعد از اون nfs:Shift 2 هم اومد.
فردین جان هیچکس با پیشرفت یک عنوان مخالفتی نداره ! خوب همه دوست دارن لذت ببرن ازش ، کسی مثل من که چندان از یه همچین چیزی خوشش نیومده فقط از یک مسئله نگرانه ! که او هم اینه که نکنه بازی سازها فراموش کرده باشند خیلی از چیزایی رو که خیلی خیلی بیشتر مهم هستند تا این بخش های جدید.
من‌ آرزوم هست که دوباره هیجانی مثل MW یا تیونینگی مثل UG2 تجربه کنم ، خیلی بیشتر دوست دارم این چیزها توش پر رنگتر بشه تا مسائلی که عنوان شد.
ولی من یه جورایی به بازی امید دارم.وقتی سازنده ی Burn out تونست یه nfs ناب بسازه,چرا سازنده ی اصلی نتونه؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
ولی من یه جورایی به بازی امید دارم.وقتی سازنده ی Burn out تونست یه nfs ناب بسازه,چرا سازنده ی اصلی نتونه؟

فکر کنم منظورت HP باشه !
اگه آره به نظر من اون چیزی که تو MastWanted میدیدیم که بعضی مواقع هیجان رو تا لب مرز سکته هم میبرد تو HP هرگز ندیدیم !‌ نمیگم بد بود ، اما عالی نبود رفیق.

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
اگه آره به نظر من اون چیزی که تو MastWanted میدیدیم که بعضی مواقع هیجان رو تا لب مرز سکته هم میبرد تو HP هرگز ندیدیم !‌ نمیگم بد بود ، اما عالی نبود رفیق.
با اینکه جاش اینجا نیست ولی واقعا موافقم
هیجان و استرسی که Mast Wanted به آدم وارد میکرد به شخصه توی هیچ بازی دیگه ای ندیدم{البته هم سبک هاش}
حالا نمیدونم Mast Wanted استثنائی بود یا ما اون موقع حال میکردیم ولی واقعا بازی تکرار نشدنی بود

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
تصویر بالا مربوط به ماشین BMW M3 مدل E30 Sport Evolution میباشد و تصویر زیر نیز مربوط به ماشین Volkswagen GTI Mk1 هستش .
بازی Need For Speed: The Run در 18 نوامبر سال 2011 برای پلتفرمهای Nintendo 3DS, PC, PS3, Wii و X360 منتشر میشود .

• Like
Reactions: Ἁlireza

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
تصویر بالا مربوط به ماشین BMW M3 مدل E30 Sport Evolution میباشد و تصویر زیر نیز مربوط به ماشین Volkswagen GTI Mk1 هستش .
بازی Need For Speed: The Run در 18 نوامبر سال 2011 برای پلتفرمهای Nintendo 3DS, PC, PS3, Wii و X360 منتشر میشود .

چه ماشینایی ! :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر