تصاویر بازی Need for Speed: The Run

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
سلام

تاپیک مشابه رو پیدا نکردم گزینه های سرچ هم که غیر فعال بود اگه تکراری بود مدیران منتقلش کنن

فکر نمیکنم احتیاج به معرفی داشته باشه

این بازی امروز در کنفراس EA نمایش خوبی داشت و برخلاف سری های قبل نشون داد که یه بازی ریسینگ صرف نیست

• Like
Reactions: m.a.t

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
به نظر من بیان MW رو ریمیک کنن بازی بهتر از آب در میاد ! منک هنوز که هنوزه یک NFS خوب نزدم ! مردم دیگه ! HP و Shift 2 گرافیکن خوب بودن و گیم پلی هم خوب بود ولی کلا نچسبن انگار ! :D

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
به نظر من بیان MW رو ریمیک کنن بازی بهتر از آب در میاد ! منک هنوز که هنوزه یک NFS خوب نزدم ! مردم دیگه ! HP و Shift 2 گرافیکن خوب بودن و گیم پلی هم خوب بود ولی کلا نچسبن انگار ! :D
nfs 4 رو ps1 رو یادته؟؟؟چقدر حال میداد من با اون بازی زندگی کردم...یا hp2 رو ps2...
یادش بخیر...

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
nfs 4 رو ps1 رو یادته؟؟؟چقدر حال میداد من با اون بازی زندگی کردم...یا hp2 رو ps2...
یادش بخیر...
بهترین سری نیدفور اسپید فکر کنم همین نیدفور اسپید 4 پلی 1 بود . محشر بود . آهنگاش گرافیکش توجه به جزییاتش مایشناش . دزد و پلیسش . کیفیت صدای پلیساش قشنگی حرفاش واقعا در یک کلام محشر بود .
بعدش hp2 اومد که خیلی خوب بود و بعدش موست واندت که دیگه ترکوند . واقعا اینا سه تا از به یاد ماندتی ترین بازی های عمرم هستن :)

POPO X

کاربر سایت
Aug 20, 2011
276
نام
پوریا
اخه کدوم ادمی به خاطر رانندگی درون شهر باسرعت زیاد حق شلیک تیر گرفته !!
ولی معنی حرفم این نیست که بدشده
معنی ان اینه که عاشق دیوانه بازی هستم

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
یعنی تیونیگ نداره بازی ؟
اگه نداشته باشه که بندازیم دور :d
خیر قابلیت اسپورت نداره .مگه هر چی بازی ماشین میسازن باید تیونیگ داشته باشه ..من که خیلی با محیط های بازی حال کردم تو کوهستانش که محشر بود .هر چی جلوتر میرفتی ریختن بهمن زیادتر میشد. کلا از دونسخه قبلی خیلی بهتر شده است.

• Like
Reactions: Kainé

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر