تصاویر بازی Call of Duty Black Ops 2

الان از 4تا Screenshot ـه Leak شده به این نتیجه رسیدید که بازی این {:-&} هست .
من خودم اصلا از FPS ـی که در اینده باشه خوشم نمیاد و حالم به هم میخوره !
ولی بزارید حداقل 2تا تریلر In-Game Gameplay از بازی بیاد بعد قضاوت کنید.

حداقل صبر کنید دو تا تریلر از بازی ببینید بعد اینجوری بکوبونیدش خو!:| الآن دقیقا یاد همون زمانی افتادم که برای اولین بار تریلر ModernWarfare رو نشون داده بودن و همه ناراضی بودن که چرا زمان بازی از جنگ جهانی به جنگ های مدرن تغییر پیدا کرده....
اتفاقا من که از این عکسهاش خیلی خوشم اومده و به نظرم همچین تغییر و تحول عظیمی تو این سری واقعا لازم بود .... به شدت به سمت تکراری شدن داشت سوق پیدا میکرد

این‌تری‌آرک وی تراست!
نسخه اول فوق‌العاده بود و ذره‌ای به مجموعه سوپر میلک شده MW شباهت نداشت.با این تغییراتی که این نسخه کرده و قراره که جنگ سرد در قرن جاری رو روایت کنه،انتظار براش حداقل برای من خیلی سخته.

حداقل صبر کنید دو تا تریلر از بازی ببینید بعد اینجوری بکوبونیدش خو!:| الآن دقیقا یاد همون زمانی افتادم که برای اولین بار تریلر ModernWarfare رو نشون داده بودن و همه ناراضی بودن که چرا زمان بازی از جنگ جهانی به جنگ های مدرن تغییر پیدا کرده....
اتفاقا من که از این عکسهاش خیلی خوشم اومده و به نظرم همچین تغییر و تحول عظیمی تو این سری واقعا لازم بود .... به شدت به سمت تکراری شدن داشت سوق پیدا میکرد
کاملا موافقم.
نمیدونم چرا هر وقت از COD جدید چند تا عکس و تریلر میذارن ملت می کوبنش؟!
black ops2 مثل سری MW کال اف رو احیا میکنه

ایول عجب چیزیه پسر یچیزی تو مایه های kill zone درمیاد خیلی خوشم اومد نمی دونم چه دردیه تا یه تایک برا cod میاد دوستان رحم نمی کنم اگه واقعا اینقدر فشار میاد خوب بزارید تو امضا چه کاریه اخه خدا میدونه چند نفرتون همین الان دارید انلاین mw3 میزنید

به جان خودم Treyarch این تغییرات رو تو این سری ایجاد کرد که ثابت کنه دهن هیتر جماعت هیچگاه بسته نخواهد شد.

پ.ن: مگه نو آوری نمی خواستید ؟ خب بفرمایید اینم نو آوری دیگه !

این عکس ها بدجوری بهم حال داد ! 2،3 سال بود که CoD دیگه مثل سابق برام جالب نبود ولی این نسخه فکر کنم یه کاری کنه که بعد از مدت ها دوباره بازی رو 2،3 بار تموم کنم. حداقل این تم جدید میتونه باعث بشه که صحنه های تکراری کمتر داشته باشیم و کلی موقعیت جدید و جالب توی بازی وجود داشته باشه.

ایول عجب چیزیه پسر یچیزی تو مایه های kill zone درمیاد خیلی خوشم اومد نمی دونم چه دردیه تا یه تایک برا cod میاد دوستان رحم نمی کنم اگه واقعا اینقدر فشار میاد خوب بزارید تو امضا چه کاریه اخه خدا میدونه چند نفرتون همین الان دارید انلاین mw3 میزنید

منم خیلی خوشم امد البته در همین الان 22 هزار نفر دارن توی استیم بازی میکنن :d در اخر هم hater های cod کلا ول نمیکنن.

چقدر ما ایرانی ها چیزهایی که زاییده تخیل هست رو دوس داریم :) ... !
تا 4 تا ادوات جنگی مال آینده دیدیم همه اخ ، تف ، فلان ...
جالبه در جا هم میچسبوننش به هیلو :دی ! و :
A good reason found for hating !

سال پیش هدف کال زدن بتل بود و امسال هدفش GR:FS هست!!!!
من منتظر میمونم تا اولین تریلر بیاد و یا حداقل یه تریلر in-game ولی تا الان که خیلی خوشم نیومده از کارشون.....
ولی بهتره پیش قضاوتی نکنیم و صبر کنیم تا تریلر های بازی بیاد بعد ازش تعریف یا اینکه ...... توش!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or