تصاویر بازی گرشاسب: معبد اژدها

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
نقل قول از سایت اصلی گرشاسب:

"گرشاسپ و برادرش اوروخش پس از سفری طولانی به معبد اژدها می رسند و در آن جا با ماجراهای عجیبی روبه رو می شوند. داستان گرشاسپ، پهلوان اسطوره ای ایران، همچنان ادامه دارد و در بازی جدید استودیوی فن افزار شریف با نام گرشاسپ: معبد اژدها، گذشته ی این قهرمان اسطوره ای به تصویر کشیده می شود. این بازی به رخدادهای پیش از بازی اول می پردازد."

screenshot

artwork

new poster

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
حالا مثلا چی؟ الان افتخار میکنید بازی رو مسخره میکنید؟ شماها خیلی واردین؟ خیلی حالیتونه؟ بی نظیرین؟ :|.
HS که نسخه ی زن شده ی GoW بود رو چرا هیچی بهش نگفتید؟ :|.
نشستین گیر بدین ها؟ ...
خیلی حمایت میکنید از بازیساز ها ...

همین که دارن زحمت می کشند یک بازی در سطح های خوب میسازند خودش به نظرم تشویق کردن داره.
همه که یک روزه نرفتن GoW یا NG یا هر کوفت دیگه ای بسازن، که دارید اینجوری میتوپید.

من واقعا نمیدونم شماها توقع چی دارید؟ با 300 میلیون براتون چی بسازن؟

پ.ن : در حد انفجار!!! :D.
نه کسی بازی AAA نمیخواد ولی شما هم چشات رو بستی میثم جان. با تلقین اینکه خب این بازی ایرانی هست، یا دستمون بستس، یا اصلا گاد آو وار وطنی میخوام بازی کنم و اینا دلت نمیخواد این همه ایراد وحشتناک رو ببینی ( مثلا!! ) . اتفاقا کسایی که انتقاد میکنن از کلیت این بازی، دلشون واسه استعداد این تیم میسوزه. چونکه داره کاملا هدر میره سره یه چیزی که نمیشه. برفرض هم تونستن یه بازی حتی در سطح بازی الهام بخششون بسازن، وقتی قراره تقلیده محض باشه، چه فرقی میکنه؟ مشکل بازی تکنیک ساخت نیست. کلیتشه. این تیم میتونه یه بازی کاملا جدید و نوآورانه درست کنه و تا بیشتر مطرح بشه چون از نظر تکنیکی کارش بد نیست. خودشون تو مصاحبه ها میگفتن ما میخواستیم یه بازی مثل Prince of Persia ولی بعد از بازی کردن GOW عاشقش شدیم!

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
دوستان یه سری نکات بعد از بازی کردن نسخه یکش
من نمیگم زحمت نکشیدن
بازی هیچ چیز جدیدی نداشت
هر قسمتش یه کپی ناقص از یه شاهکار بود از GOW از DMC و...
یکم خلاقیت به خرج بدید حتما لازم نیست مدل بسازید یا 1 میلیون پالیگان
تا حرف میزنیم میفرماید بازیساز داخلی رو حمایت کنید
اینهمه ایران خودرو و سایپا رو حمایت کزدیم زورکی الان چی میسازن؟
نه ماینکرفت نه Plants VS zombies و نه Wog و امثالهم دو میلیون پالیگان دارن
یکم خلاقیت به خرج بدید یه ایده جدید حداقل تو بازی پیاده کنید
نمیدونم چرا میخوایم یا یه کلون ناقص از GOW یا از Crysis بسازیم
پله پله برید بالا!
یکی از بچه های همین جا بازی دو بعدی ساخته بود رفت مسابقات مقام هم آورد بازیش چیزی داشت که این بازی چند صد میلیونی فاقدش بود

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
یکی از بچه های همین جا بازی دو بعدی ساخته بود رفت مسابقات مقام هم آورد بازیش چیزی داشت که این بازی چند صد میلیونی فاقدش بود
بدبختي اينه كه بازي با خلاقيت طلبه نداره ! رفتم تو مغازه به يارو ميگم آقا كوهنورد رو داريد ، ميگه ولمون كن بابا اين بازيا چيه ديگه بيا برو كال 8 بازي كن !
سازنده يكمم بايد به فكر جيبش هم باشه ، از عموم مردم كه بپرسي ميگن گرافيكش خوبه ، گرافيكش خوبه ، گرافيكش خوبه . همه به فكر گرافيكن .

بازي خلاقانه هم ميسازن ميگن اين بچه بازيه و فلان . شما كه دنبال خلاقانه هستي برو كوهنورد رو بازي كن .

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
بازی با خلاقیت طرفدار نداره؟ World of Goo تو همین سایت کم طرفدار پیدا کرده بود؟

منکر زحمتی که کشیدن عزیزان نیستیم. مهم اینه که زحمت رو در راه درست بکشند. عاملین تجاوزهای گروهی هم خیلی زحمت کشیدند. منتها اگه زحمتشون رو جای دیگه میکشیدن هم خودشون وضعشون بهتر بود هم ما. با نصف این هزینه میشد یه بازی ساخت که تو دنیا صدا کنه. فرمول کلا تو مملکت ما اشتباهه. مرگ بر امریکا و شکر به دهن امپریالیسم از دهنمون نمیفته، منتها همش دوست داریم شبیه همونا باشیم. یعنی هرچیزی که خارجیا دارن ما هم باید داشته باشیم.

خب برادر/خواهر گرامی، وقتی نمیتونی گاد آو وار بسازی، بیا برو Plants vs Zombies بساز. بیا برو Angry Birds بساز. مشکل ملتهای در حال توسعه همینه اصولا. دنبال راه نیستن، دنبال مقصدن. مهم نیست براشون که باید آسه آسه با پنج خط اتوبوس رسید به مقصد، ترجیح میدن خودشونو از هواپیما پرت کنن پایین.

این فاز ِ اگه میتونی خودت بساز هم خیلی جالبه. من وظیفم به عنوان منتقد ساختن بازی نیست، وظیفم اینه که بگم این بازی خوب بود یا بد. کسی به راجر ایبرت نمیگه تو خودت اگه مردی فیلم بساز. هوم؟

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
اساتید شمایی که میگید از God of War گپی کاری کرده بر فرض مثال هم درست و 100% کپی اون بازی هست. شما برای خرید اون بازی +++nA نهایت پولی که میدی چقدره ؟ 80 هزار تومن ؟ خب برای این بازی چقدر می دهیم ؟ نهایتش 5 هزار تومن ناقابل. یعنی یک شانزدهم قیمت اون بازی فوق العاده.
حالا درنظر بگیر گرشاسب ، به اندازه یک شانزدهم اون بازی است و اینقدر ضعیف تر ؟ من میگم نه اونقدر دیگه ! فوق فوقش یک ششم اون باشد و دیگه اینقدر که شماها می زنید توی سرش بازی افتضاحی نیست.
یکم انصاف هم خوب چیزی است دوستان من ! قرار نیست که همیشه همه چیز و در بدو امر برای ما فوق عالی باشد ! بالاخره باید از یه جایی شروع کرد.

theboy

کاربر سایت
Dec 17, 2011
10
نام
TheBoy
من موندم بعضیا کجای بازی رو می گن تقلیده؟
داستان که ثبت شدست و امکان تقلیدش نیست می مونه GamePlay که GamePlay این بازی کاملا در سطح نیاز داستان بوده نه تقلید! ایده گرفتن ولی تقلید نکردن;)

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
حالا مثلا چی؟ الان افتخار میکنید بازی رو مسخره میکنید؟ شماها خیلی واردین؟ خیلی حالیتونه؟ بی نظیرین؟ :|.
HS که نسخه ی زن شده ی GoW بود رو چرا هیچی بهش نگفتید؟ :|.
نشستین گیر بدین ها؟ ...
خیلی حمایت میکنید از بازیساز ها ...

همین که دارن زحمت می کشند یک بازی در سطح های خوب میسازند خودش به نظرم تشویق کردن داره.
همه که یک روزه نرفتن GoW یا NG یا هر کوفت دیگه ای بسازن، که دارید اینجوری میتوپید.

من واقعا نمیدونم شماها توقع چی دارید؟ با 300 میلیون براتون چی بسازن؟

پ.ن : در حد انفجار!!! :D.
اگر قرار به این باشه که ما سازنده رو تحت نظر قرار بدیم، باید هر آشغالی رو بازی کنیم.
هزارتا بازی ایرانی خوب بیرون هست با Unity3D ساخته شده. تیمش ازینهم کوچیکتره.

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
اونایی که دم از بازی خلاغانه میزنن بدونن منو تو میریم بازی خلاغانه بخریم.فلان بچه دبیرستانی بازی بکش بکش میخواد..

chelsee

کاربر سایت
Jan 13, 2009
52
نام
abolfazl
اخه دوستان عزیز میدونید چرا میگن بازی بسیار خوبی هست...
چون حارجی ها با این موتور گرافیکی میان بازی قارچ خور دریت میکنن,بعد ایرانی ها اومدن با همون موتور گرافیکی بازی گرشاسب رو ساختن.
بخاطر همینه که خارجی ها از این بازی خیلی خوششان اومده

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
این سازنده گرشاسب باید این بازی رو 2D می ساخت بعد که یکم تجربه ی بیشتر کسب کردن میرفتن سراغ 3D .... که دیدین که شرکتای بزرگم الانا بازی های دو بعدی میسازن وخیلی هم جذابه ... اصلا یه بازی در حد LIMBO بدن بیرون که می تونه کلی هم براشون اعتبار بیاره .... فعلا سنگ بزرگی برای زدن انتخاب کردن.....

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
این سازنده گرشاسب باید این بازی رو 2D می ساخت بعد که یکم تجربه ی بیشتر کسب کردن میرفتن سراغ 3D .... که دیدین که شرکتای بزرگم الانا بازی های دو بعدی میسازن وخیلی هم جذابه ... اصلا یه بازی در حد LIMBO بدن بیرون که می تونه کلی هم براشون اعتبار بیاره .... فعلا سنگ بزرگی برای زدن انتخاب کردن.....

ساخت بازی ربطی به این نداره که اول 2D بسازی بعد بری 3D ! یعنی تجربه این دوتا کاملا متفاوته باعث درست شدن پیش زمینه نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر