تست سرعت اینترنت برای بازی در Xbox Live [پست اول حتما خوانده شود]

ARYT

کاربر سایت
Jun 13, 2007
114
نام
Alireza Yaghoubi

من 1 مگابایت دارم. خودش هم پیشنهاد کرد از منامه (بحرین) امتحان کنم.
خوبه؟

آخرین ویرایش:

ARYT

کاربر سایت
Jun 13, 2007
114
نام
Alireza Yaghoubi
آقا یک سوال: چرا سرعت آپلود من اینقدر پایینه؟ طبق چیزی که به ما گفتند می بایست 512 می بود. سرعت دانلود تقریبا همون 1 مگ هست ولی چرا حرفشون در مورد آپلود درست از آب در نیومد؟ :(

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
اقایون اساتید سلام !

من میخوام یه اینترنتADSL
K 128 بگیرم . (ماهی چه قد واسم اب میخوره ؟ هزینه ی اولیه نصب با یه مودم خوب چقد هست ؟)

حالا میخوام بدونم که واسه بازی کردن تو لایو k 128 کافیه یا نه ؟
یعنی میتونم راحت با گیمرهای اجنبی بازی کنم ؟ با گیمرهای خودمون چی ؟ (بدون لگ و تاخیر و این چیزا ؟!)

ADSL رو از چه شرکتی بگیرم ؟ بهترین شرکت در حال حاضر کدومه ؟ (ترجیحا محدودیت دانلود هم نداشته باشه!)

سوال اخرم این که من با K 128 یه فایل 100 مگابایتی رو حدودا تو چن دقیقه (یا ساعت !) میتونم دانلود کنم ؟ و کلا سرعت K 128 واسه کار تو اینترنت و دانلود و دیدن ویدئو و این چیزا مناسب هست یا نه ؟

با تشکر از راهنمایی اساتید و دوستان محترم .

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
حالا میخوام بدونم که واسه بازی کردن تو لایو k 128 کافیه یا نه ؟
یعنی میتونم راحت با گیمرهای اجنبی بازی کنم ؟ با گیمرهای خودمون چی ؟ (بدون لگ و تاخیر و این چیزا ؟!)
نه 128 برای بازی کردن مخصوصا با خارجی ها به درد نمی خوره و شما حداقل باید 256kbps داشته باشی. برای بازی با بچه های ایران هم به شرطی که خودت هاست نباشی. کلا 128kbps زیاد به درد بازی کردن در live نمی خوره.

سوال اخرم این که من با K 128 یه فایل 100 مگابایتی رو حدودا تو چن دقیقه (یا ساعت !) میتونم دانلود کنم ؟ و کلا سرعت K 128 واسه کار تو اینترنت و دانلود و دیدن ویدئو و این چیزا مناسب هست یا نه ؟
سرعت واقعیه 128kbps حدود 16 کیلوبایت در ثانیه هست. ولی در isp های تهران به دلیل کیفیت بدشون این سرعت پایین تره. ولی از اونجایی که شما در شهرستان هستی و در شهرستان ها تعداد یوزر های adsl دار پایینه ممکنه سرعت شما از حد مجاز یعنی 16 کیلوبایت هم بالاتر بره.
کلا اگه سرعت رو همون 16 کیلوبایت در ثانیه در نظر بگیریم شما در یک ساعت می تونی 58مگابایت دانلود کنی.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
اينم مال من‌ با Dial Up خيلي افتضاحه نه؟ اصلا امكان بازي تو لايو نيست؟!!!!!:biggrin1:

----------
الان بهترين شركت چيه من بخوام ازش 256k بگيرم؟

آخرین ویرایش:

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
اينم مال من‌ با Dial Up خيلي افتضاحه نه؟ اصلا امكان بازي تو لايو نيست؟!!!!!:biggrin1:

----------
نبا با پینگ شما فکر کنم بهترین پینگ تو dial up باشه امکان بازی هست ولی یکم با مشکل;)

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار

----------
بابا برو جشن بگير .. :cheesygri
من اينقدر سرعت Dial-Up ام پايينه كه سايت Speed Test بالا نمياد :laughing:
ولي باهاش تو لايو بازي هاي آركيد رو راحت بازي مي كنم ... :laughing:
-----------
Pars Online ... منم مي خوام 256 ازش بگيرم

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
اخه بابا شماها چی رو می خواین ثابت کنین؟ اصلا من نمی دونم چرا شماها که dial-up دارین مرین تو این سایت SPEEDTEST و تست می گیرین، اصلا چی رو می خواین مقایسه کنید؟ می خواهید ببینید که dial-up کدوم یک بهتره؟!!

شما آقا خشایار مگه خودت نگفتید که من وقتی می روم توی بازی Aegis Wing یهو همه آدمها از بازی میرن بیرون؟ خوب این می دونی یعنی چی؟ یعنی اینکه اونها سر جاشون هستن و شما از بازی افتادی بیرون. حالا اومدی می گی "ولي باهاش تو لايو بازي هاي آركيد رو راحت بازي مي كنم ... ";)

خلاصه دوستان اگر Dial-Up دارید اصلا Online Gaming رو بگذارید کنار و سراغش هم نرید. اما اگر جزو کسانی هستید که کمی بازی خور هستید و می خواهید پروفایل خودتون را در سایت Xbox.com به روز نگه دارید تا دیگران ببینند می تونید از Dial-Up استفاده کنید.

چند وقت پیشها یکی از بچه ها که با Dial-up اومده بود GearsOfWar اومده بود می گفت من دیشب راحت Online بازی کردم! اخه یکی نیست به اون بگه شما اصلا چی بازی کردی؟ حتما برای 4 ثانیه آدمهای بازی رو فقط تونستی ببینی می گی خوب بازی کردم:laughing: یا اینکه در نهایت یک دست خوب بازی کردی، آیا این یک دست یعنی اینکه سرویس من خوبه؟!

خلاصه می خوام بگم که Dial-Up تعطیله...

در ضمن بچه ها هدف از زدن این تاپیک اینه که ما سرویس های پر سرعت داخل کشور را با هم مقایسه کنیم تا ببینیم کدوم یک برای بازی کردن بهتره. مثلا Ping هاشونو مقایسه کنیم تا ببنیم کدام یک کمتره.

ما تو این کشور کم مشکل و محدودیت داریم این محدودیت ارائه سرویس اینترنت هم شده برای ما داستانی. منظورم همونه که به کاربران خانگی سرعت بیشتر از 128Kb نمی دن. کلا اگر سرعت بیشتر بخواهید در درجه اول باید کاربر حقوقی باشید، یعنی اینکه حداقل یک شرکت داشته باشید، در صورت دیگر اینکه در شرکت مورد نظر پارتی چیزی داشته باشید که به شما سرعت بیشتر از 128Kb بدهند. البته من می دونم که در شهرستان ها این قانون نزدیک به 100% متفاوت است:eek: یعنی اینکه شما اگر در شهرستان باشید و برید بگین من سرعت 512Kb می خوام راحت به شما می دن. حالا چرا اینطوریه والا من نمی دونم.

برای کلیه دوستان تهرانی من این طور پیشنهاد می کنم که از هر کجا که می گیرید سعی کنید بیشترین سرعتی را که وسعتون می رسد را انتخاب کنید این خیلی مهمه.

نکته آخر در مورد سرویس ADSL اینکه معمولا اینکه از کسی بپرسید که از کجا بگیرم اونقدر تاثیر نداره. منظورم اینه که به عوامل دیگر مثل سیستم سیم کشی محل منزل شما و یا حتی میزان ترافیک خطوط مرکز مخابراتی محلتون هم مربوط می شه. پس اینکه من چون برای مثال Shatel دارم و بیام بگم همه شاتل بگیرن کاملا غلطه. البته جمع بندی عمومی را هم هرگز فراموش نکنید. برای مثال شرکت داتک به نظر من در ایران بهترین سرویس برای Gaming است. چون Ping اون نسبت به سایر جاها پایین تره. اما همه ما می دونیم که کیفیت سرویس داتک در کل آنقدرها هم مناسب نیست. پس می بینید که چه قدر عوامل متعددی در انتخاب سرویس دخالت دارند.

موفق باشید.

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
برای مثال شرکت داتک به نظر من در ایران بهترین سرویس برای Gaming است. چون Ping اون نسبت به سایر جاها پایین تره. اما همه ما می دونیم که کیفیت سرویس داتک در کل آنقدرها هم مناسب نیست. پس می بینید که چه قدر عوامل متعددی در انتخاب سرویس دخالت دارند.

امیر جان اینو یکم توضیح میدی ؟ :confused:
منظورت از کیفیت چیه ؟
اگه فکر میکنی Off Topic میشه توی اون تاپیک ADSL جواب بده ...
مرسی :blushing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر