تست سرعت اینترنت برای بازی در Xbox Live [پست اول حتما خوانده شود]

• Thread starter Thread starter TRUTH
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
امیر جان اینو یکم توضیح میدی ؟ :confused:
منظورت از کیفیت چیه ؟
اگه فکر میکنی Off Topic میشه توی اون تاپیک ADSL جواب بده ...
مرسی :blushing:
اون داتکی که شما در کرچ می گیرد سرویساش با داتک اصلی در تهران فرق داره. امیر کیفیت داتک تهران رو می گفت.
منظورش از کیفیت هم سرعت دانلودی بود که به شما می ده چون همیشه از اون مقداری که باید باشه پایینه تره و در بعضی مواقع خیلی پایین تر! همچنین خرابی هم براش بعضی اوقات پیش میاد. سرویس های p2p رو هم محدود کرده کمی و نمی شه خیلی راحت و با سرعت خوب دانلود کرد ازشون.

سرعت واقعیه 128kbps حدود 16 کیلوبایت در ثانیه هست. ولی در isp های تهران به دلیل کیفیت بدشون این سرعت پایین تره. ولی از اونجایی که شما در شهرستان هستی و در شهرستان ها تعداد یوزر های adsl دار پایینه ممکنه سرعت شما از حد مجاز یعنی 16 کیلوبایت هم بالاتر بره.
کلا اگه سرعت رو همون 16 کیلوبایت در ثانیه در نظر بگیریم شما در یک ساعت می تونی 58مگابایت دانلود کنی.
اقا اشکان خیلی خیلی ممنون از جوابتون .

یکی از دوستای صمیمی من نمایندگی یکی از شرکت های خدمات اینترنت در اصفهان هسش .

بعد الان ADSL با سرعت 512kbps رو به من میده 13 تومن (ماهیانه) و میگه سرعت معمولیش 50 کیلوبایت هست و نصف شبا به 70 کیلوبایت هم میرسه !! (جلو چشم خودم تست میکنه)
حالا من میخواسم بدونم با این سرعت میتونم به راحتی تو LIVE با اجنبیا بازی کنم ؟ (بدون هیچ تاخیر و لگ و این چیزا؟)

راسی بن که نمیشم خدای نکرده ؟!!

ممنون !

آخرین ویرایش:

بعد الان ADSL با سرعت 512kbps رو به من میده 13 تومن (ماهیانه) و میگه سرعت معمولیش 50 کیلوبایت هست و نصف شبا به 70 کیلوبایت هم میرسه !! (دروغو این چیزا اصلا تو مرامش نیسا )
حالا من میخواسم بدونم با این سرعت من میتونم به راحتی تو LIVE با اجنبیا بازی کنم ؟ (بدون هیچ تاخیر و لگ و این چیزا؟)

ممنون !
512kbps با قیمت 13 تومان واقعا مفته یعنی در این مورد شک نکن. سرعتشم درست گفته چون سرعت 512 همین حدود هست.
اینترنت 512 اگه آپلودشم همون 512 باشه باید قاعدتا پینگ خوبی داشته باشه و شما می تونید با خارجی ها به طوریکه تاخیرش خیلی کم باشه و اذیت نکنه بازی کنید. الیته بازی هم خیلی تاثیر داره چون بازی های مختلف سرعتاشون فرق داره مثلا بازی vegas خیلی سنگینتر از gow هست در آنلاین.

این بدون هیچ گونه لگ و تاخیر رو هم از ذهنت بنداز بیرون چون شما با اینترنت 2MB هم به live وصل شی به خاطر کیفیت خطوط کل ایران و همچنین داشتن فاصله گاها زیاد با کسانی که باهاشون بازی می کنی همیشه یکم تاخیر رو داری.
این 512 برای بازی با خود ایرانی ها عالیه.

این که بن می شی یا نمی شی معلوم نیست ولی اگه می خوای واقعا بازی کنی آنلاین در ریختن فیرمور ixtreme روی کنسلوت شک نکن.

اون داتکی که شما در کرچ می گیرد سرویساش با داتک اصلی در تهران فرق داره. امیر کیفیت داتک تهران رو می گفت.
منظورش از کیفیت هم سرعت دانلودی بود که به شما می ده چون همیشه از اون مقداری که باید باشه پایینه تره و در بعضی مواقع خیلی پایین تر! همچنین خرابی هم براش بعضی اوقات پیش میاد. سرویس های p2p رو هم محدود کرده کمی و نمی شه خیلی راحت و با سرعت خوب دانلود کرد ازشون.

اتفاقا همینیه که میگی ! :)
سرعت دانلودش به ندرت به 16 که باید باشه میرسه ... بیشتر حول و حوش 8-9 میگرده ...

این شرکت توی شهرهای دیگه سرویس نداره ؟ :)

این شرکت توی شهرهای دیگه سرویس نداره ؟ :)
چرا داره ! ولی خب فقط واسه اینکه نمایندگی این شرکت دوست منه بهم این قیمت میده :)

راسی وقتی ADSL داشته باشیم که دیگه نیازی به کارت شبکه نیست . درسته ؟!

چرا داره ! ولی خب فقط واسه اینکه نمایندگی این شرکت دوست منه بهم این قیمت میده :)

راسی وقتی ADSL داشته باشیم که دیگه نیازی به کارت شبکه نیست . درسته ؟!
آخرین سوال رو هم جواب می دم ولی خواهشا سوالاتت رو در تاپیک مربوطه مطرح کن چون سوالاتت ربطی به این تاپیک نداره.

اینکه adsl احتیاج به کارت شبکه داره یا نداره بستگی به شرایط داره. اگه مودم adsl شما router باشه یعنی خودش بتونه ip ست کنه بدون نیاز به pc و بتونه اینترنت رو share کنه شما می تونی بدون استفاده از pc به live وصل شی ولی در غیر این صورت باید ابتدا مودم را به pc وصل کرده و سپس اینترنت رو بین pc و 360 از طریق کارت شبکه share کنی.

حال كنيد...
Dial-Up رو ببين حالشو ببر ...
پينگو بچسب :laughing:
با اين راحت تو آركيد بازي مي كنم و Leader Board ها رو چك مي كنم و كلي هم تا حالا از Market Place دانلود كردم ...

:cheesygri

آخرین ویرایش:

اقایون مال من خوبه ؟!
میتونم باش راحت تو لایو بازی کنم ؟!

آره ... خوبه ....;)

مال منم نسبت به دفعات قبل پیشرفت خوبی داشته !

ای دی اس ال 33 کیلوبایت چه طوره ؟؟

واقعا ADSL داریم 33 ؟؟؟؟ این که از Dial Up هم .....
پینگ میزان تاخیر هست ....
مثلا پینگ شما 902 میلی ثانیه هست که میشه حدود 1 ثانیه
مثلا اگه توی یه بازی ، یه تیر بزنی ، 1 ثانیه بعد به هدف میرسه که اصلا جالب نیست !
پینگ هر چی کمتر باشه بهتره

آخرین ویرایش:

بعد الان ADSL با سرعت 512kbps رو به من میده 13 تومن (ماهیانه) و میگه سرعت معمولیش 50 کیلوبایت هست و نصف شبا به 70 کیلوبایت هم میرسه !! (جلو چشم خودم تست میکنه)
حالا من میخواسم بدونم با این سرعت میتونم به راحتی تو LIVE با اجنبیا بازی کنم ؟ (بدون هیچ تاخیر و لگ و این چیزا؟)

ممنون !

با چه ترافیکی میده اینقدر ؟
البته من اصفهان نیستم محض کنجکاوی پرسیدم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or