تست سرعت اینترنت برای بازی در Xbox Live [پست اول حتما خوانده شود]

• Thread starter Thread starter TRUTH
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
با سلام خدمت تمام بچه های خوب Bazicenter

من تازه عضو شدم و میخواستم از شما بپرسم که با این وضعیت میشه به لایو وصل شد و بازی کرد .

ممنون

دمت گرم تو خیلی بچه باحالی هستی .

یه خواهش ازت داشتم برای وصل شدن به لایو این 3 تا رو ندارم میتونی یه خوبش رو برام بنویسی .

IP address
subnet mask
Gateway

دمت گرم تو خیلی بچه باحالی هستی .

یه خواهش ازت داشتم برای وصل شدن به لایو این 3 تا رو ندارم میتونی یه خوبش رو برام بنویسی .

IP address
subnet mask
Gateway

ببین عزیز من این اطلاعات مربوط میشه به برقراری ارتباط!
اینطوری نیست که خوب و بد داشته باشه!
آقا امیر زحمت کشیدن و در مورد این مسئله توضیحات مفیدی دادن!
اینجا بخون : Click Here

بازم اگه مشکلی داشتی بیا مطرح کن!

مگه با این latency های بالا هم میشه بازی کرد؟! یه سوال تو لایو انتخاب locale که مثلا UK باشه یا Japan یا ... تو ping تاثیری داره؟

آخرین ویرایش:
ببین عزیز من این اطلاعات مربوط میشه به برقراری ارتباط!
اینطوری نیست که خوب و بد داشته باشه!
آقا امیر زحمت کشیدن و در مورد این مسئله توضیحات مفیدی دادن!
اینجا بخون : Click Here

بازم اگه مشکلی داشتی بیا مطرح کن!

نه دستت درد نکنه دیگه به لایو وصل شدم فقط نمیدونم چرا بعد از یکی دو راند Gow بازی کردن Host منو میندازه بیرون . ( البته من همش میمرم :cheesygri )

164759073.png

shatel 128/128 dar mantagheye tajrish .ham ping kheili khoobe ham roo live test shod va ali javab mide.

مال من شیرازه بازم باکو باشه؟

منم شیرازم!
اگه منظورت اینه که با باکو میشه پینگ گرفت ، باید بگم با همه جای دنیا میشه پینگ گرفت!
اگه منظورت اینه که میشه لایو بازی کرد بازم باید بگم از همجای دنیا میشه لایو بازی کرد!
در ضمن بگو از کدوم ISP شیراز ADSL میگیری! یه تست سرعت هم بگیر! ولی اکثر ISP های شیراز کیفیت خوبی رو ارائه میدن! البته همیارنت خیلی ارزون کرده ( 512 رو ماهی 30 هزار تومن میده بدون محدودیت حجمی ) برا همین خیلی شلوغ شده و تاخیرش رفته بالا ولی سرعت دانلودش ثابته! شبا پینگش میرسه به 200 و پایین تر!

shatel 128/128 dar mantagheye tajrish .ham ping kheili khoobe ham roo live test shod va ali javab mide

حقیقتا عالیه! فقط با London و New York هم پینگ بگیر ببینیم با اونجا چطوره!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or