تست سرعت اینترنت برای بازی در Xbox Live [پست اول حتما خوانده شود]

13l@CK

کاربر سایت
Sep 17, 2012
69
نام
erfan
من بلد نیستم تیکه های اضافی رو بردارم برا همین خودم میگم.

پینگ=84

دانلود=1.8 mbps!!!!!!!!

upload=2mbps!!!!!!!

تو کال آف دیوتیه لایو راحت میاره ولی آنتن که بغلمه رو زرده.نمیدونم با چه کشور هایی بازی میکنم.من فقط بازی میکنم.فردا هم کسی کال آف هست منو ادد کنه.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
من بلد نیستم تیکه های اضافی رو بردارم برا همین خودم میگم.

پینگ=84

دانلود=1.8 mbps!!!!!!!!

upload=2mbps!!!!!!!

تو کال آف دیوتیه لایو راحت میاره ولی آنتن که بغلمه رو زرده.نمیدونم با چه کشور هایی بازی میکنم.من فقط بازی میکنم.فردا هم کسی کال آف هست منو ادد کنه.
اگه به ایرانی جوین میشی و زرد می زنه که یعنی جالب نیست . اگه همینجوری سرچ رو می زنی میره تو یه بازی و اونوقت لگ رو زرد می زنه که خیلی خوبه . (چون معمولا کانکشن ها با خارج قرمز هستن)

13l@CK

کاربر سایت
Sep 17, 2012
69
نام
erfan
اگه به ایرانی جوین میشی و زرد می زنه که یعنی جالب نیست . اگه همینجوری سرچ رو می زنی میره تو یه بازی و اونوقت لگ رو زرد می زنه که خیلی خوبه . (چون معمولا کانکشن ها با خارج قرمز هستن)

اصلا بلد نیستم ایرانو پیدا کنم.همینطوری سرچ میکنم با اونوره دنیا بازی میکنم.بعضی موقع ها سبز هم میشه.یه کمک میکنی بهم بگی چطوری ایرانیا رو پیدا کنم؟تو پروفایلم بگو.دستت درد نکنه.

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
اینم تست من.البته اوضاعم خوب نبود وگرنه سرعتم خیلی بالاتره
2387010223.png

h30

کاربر سایت
Jul 12, 2011
44
نام
حامد
2389202016.png

با باکو

---------- نوشته در 02:37 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:32 AM ارسال شده بود ----------

اصلا بلد نیستم ایرانو پیدا کنم.همینطوری سرچ میکنم با اونوره دنیا بازی میکنم.بعضی موقع ها سبز هم میشه.یه کمک میکنی بهم بگی چطوری ایرانیا رو پیدا کنم؟تو پروفایلم بگو.دستت درد نکنه.

داش من اصلاً تو نباید سرچ کنی!!!4تا دوست ایرانی که بلک بازی میکنن رو اد کن (میتونی تو انجمن تو پست "تشکیل لابی کاملاً ایرانی" بگردی و چند نفر رو اد کنی) بعد وقتی اونا دارن بازی میکنن به اونا join شو یا invite شون کن و با هم یه لابی بسازین.

sinasinsin13

کاربر سایت
Dec 23, 2012
15
نام
sina
http://www.speedtest.net/result/2391488047.png
بچه ها من نمیتونم live بازی کنم مثلا تو black opps zombis جایی که باید واسی تا بازیکنهای دیگه بیان تا بازی شروع شه هیچ کس نمیاد
جون من کمک کنید :((

مدیریت : لطف کنید یک جا سوالتون رو بپرسید کَسی اطلاع داشته باشه کمک میکنه !

Last edited by a moderator:

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
http://www.speedtest.net/result/2391488047.png
بچه ها من نمیتونم live بازی کنم مثلا تو black opps zombis جایی که باید واسی تا بازیکنهای دیگه بیان تا بازی شروع شه هیچ کس نمیاد
جون من کمک کنید :((

مدیریت : لطف کنید یک جا سوالتون رو بپرسید کَسی اطلاع داشته باشه کمک میکنه !
شما بایست با فرند های ایرانی ای که پایه زامبی هستن رو اد کنید و با اونا هماهنگ کنید و همگی برید تو یه لابی . اینجوری لگ هم به حداقل میرسه. ;) . کانکشن شما هم با خارج به نظر می رسه پینگ خوبی نداره واسه همین پیدا نمی کنه (البته به خاطر مدل سرچش هم هست که افراد با پینگ های نزدیک رو با هم میندازه . تو مودرن اینجوری نبود و بعد از این که لابی با پینگ نزدیک واسه شما پیدا نکرد دیگه فقط دنبال جای خالی می گرده.) ولی بعضی کانکشن ها تو ایران با خارج پینگ خوبی داره و پیدا هم می کنه . (من ۱ نفر از صبا نت تو مشهد دیدم . هر کی هم که دیدم از مخابرات داره پینگ خوبی با خارج داره .)

fifa_mw3

کاربر سایت
Jan 18, 2012
51
http://www.speedtest.net/result/2403036509.png چرا پینگ من اینقدر ضعیفه؟؟؟؟؟؟
پینگ شما که خیلی خوب به نظر میرسه.یه تست با سرورهای اروپا هم بگیر بزار تا قشنگ بگیم بهت.بعدشم از قسمت start ویندوزت(قسمت پایین سمت چپ) برو توی Accessories بعد برو توی Run بعد بنویس cmd بعد یک پنجره سیاه باز میشه توش بنویس ping 4.2.2.4(بین کلمه پینگ و عدد فاصله بزار) بعد enter رو بزن.ببین اگه time هایی که بهت میده اگه زیر 300 بود بدک نیست ولی اگه زیر 200 بود خیلی خوبه.اینارو دقیق گفتم که فکر کردم شاید زیاد با پینگ آشنا نباشی

Nima2300

کاربر سایت
Dec 24, 2012
29
من تمامی اطلاعات واسه لایو رو درست میدم مطمئنم ولی چرا تو مرحله اول ارور میده؟؟؟البیته باندو بستم تا فقط کامپیوتر خودم کانکت شه ولی فک نکنم ربطی به کانکت شدن با سیم داشته باشه

fifa_mw3

کاربر سایت
Jan 18, 2012
51
2404727302.png

چطوره؟
با ایرانی ها که اصلا مشکلی نیست ولی شما برو تو همین سایت با سرور های اروپا تست بگیر(با موس تصویر رو بیار سمت اروپا یکی از سرور هارو بزن)راستی اون کاری رو که صفحه قبل گفتم هم انجام بده

---------- نوشته در 12:25 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:22 AM ارسال شده بود ----------

پینگ شما که خیلی خوب به نظر میرسه.یه تست با سرورهای اروپا هم بگیر بزار تا قشنگ بگیم بهت.بعدشم از قسمت start ویندوزت(قسمت پایین سمت چپ) برو توی Accessories بعد برو توی Run بعد بنویس cmd بعد یک پنجره سیاه باز میشه توش بنویس ping 4.2.2.4(بین کلمه پینگ و عدد فاصله بزار) بعد enter رو بزن.ببین اگه time هایی که بهت میده اگه زیر 300 بود بدک نیست ولی اگه زیر 200 بود خیلی خوبه.اینارو دقیق گفتم که فکر کردم شاید زیاد با پینگ آشنا نباشی
در تکمیل حرف ها:بعد از این که با 4.2.2.4 تست گرفتین با 8.8.8.8 و 8.8.4.4 هم تست بگیرید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر