تست سرعت اینترنت برای بازی در Xbox Live [پست اول حتما خوانده شود]

• Thread starter Thread starter TRUTH
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من از داتک 128 گرفتم پینگم با NY حدود 350 هست...البته نوسان داره...بعضی وقتا بیشتر میشه...یادم پارسال با london که میگرفتم 200-250 بود...ولی راضیم خیلی راحت بازی میشه کرد اما عالی هم نیست ماه دیگه 256 میگیرم...gta و bad company رو خیلی خوب بازی کردم...
اینو گفتم که بعضیا خیلی رو پینگو سرعت حساس نشن;)

من این اینترنت 256 رو ماهی 29 می گیرم با ترافیک نامحدود خوبه؟به درد لایو می خوره؟cod4مثلا
فاصلمم در نظر بگیرین تو شمالم
خوبه.مشکلی نداره.البته اگه همینی که هست بمونه و نوسان نداشته باشه.مخصوصا تو ساعات پیک مصرف. خودت رو تو خرج نداز.با هاست ایرانی که تو ایران زندگی کنه راحته راحتی...برو حالشو ببر;)
آقا مسعود شما هم اگه نوسان نداشته باشه و سرعت رو همین باشه تا حدودی می تونی بدون مشکل بازی کنی ولی دلت رو خوش نکن چون خیلی اذیت میشی اعصابت میریزه به هم.

خوبه.مشکلی نداره.البته اگه همینی که هست بمونه و نوسان نداشته باشه.مخصوصا تو ساعات پیک مصرف. خودت رو تو خرج نداز.با هاست ایرانی که تو ایران زندگی کنه راحته راحتی...برو حالشو ببر;)
آقا مسعود شما هم اگه نوسان نداشته باشه و سرعت رو همین باشه تا حدودی می تونی بدون مشکل بازی کنی ولی دلت رو خوش نکن چون خیلی اذیت میشی اعصابت میریزه به هم.
نظرت چیه 256 رو عوض کنم 384 بگیرم که sendم یه ذره بره بالا؟

پینگ من با نیویورک 250-270 و با لندن بالای 350 است
تنها بازی که انلاین بازی میکنم GTA IV و اصلا یه گیر کوچولم نداره شایدم سروراشون خوبه:confused:
شایدم بقول شما با CoD 4 به مشکل بخورم /:) حالا تست میکنم;)

مرسی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or