تست سرعت اینترنت برای بازی در Xbox Live [پست اول حتما خوانده شود]

• Thread starter Thread starter TRUTH
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من قبلا خودم چک کردم. حالا می خوای می دم ببین پشتیبانی می کنه یا نه.
021-33791

این شرکت ها پشتیبانی می کنن خطت رو :

Code:
http://internetfinder.ir/Service.aspx?IDPC=98-21-3379&Type=ADSL

من شاتل،صبانت و سپنتا رو پیشنهاد میدم.
داتک پینگش زیاد جالب نیست.

این سپنتا رو دیدم خیلی خوب بود.
سرویس 128 قیمتش مناسبه.
بنظرتو سرعتش خوبه که بخرم؟؟

سپنتا کیفیت سرویس هاش بالاست.
شما اگر از صبانت سرویس 128 با محدودیت 10 گیگ به بالا بگیری سرعتی که بهت میدن بالاتر از 128 هست... ;)

سپنتا کیفیت سرویس هاش بالاست.
شما اگر از صبانت سرویس 128 با محدودیت 10 گیگ به بالا بگیری سرعتی که بهت میدن بالاتر از 128 هست... ;)
می دونم. ولی این محدودیت حجمی اذیتم می کنه.
دوتا سرویس هست که تا ایجایی که من تحقیق کردم، محدودیت ندارن.
یکیش داتک هست که شما گفتی پینگش مزخرفه.
سپنتا که پولم فقط به سرویس 128 ش میرسه.
کلا از محدودیت خوشم نمیاد. یه جوری به آدم استرس می ده که الان وسط بازی 10 گیگت تموم شد. نمی تونم درست و حسابی دانلود و بازی کنم. تعریف صبانت رو زیاد شنیدم، ولی گفتم این محدودیتش آدمو له می کنه.
2-3صفحه اول همین تاپیک یکی داتک داشت، پینگ گرفته بود با اروپا نزدیکا 300 بود. نمی دونم چرا شما اینجوری می گید.
خلاصه من گیج شدم. من رو راهنمایی کنید.
============================================================
پ.ن: آقا پدرام یادت هست یکی تو همین تاپیک های مربوط به لایو اومد گفت من یه CCـه ویزا کارت گرفتم. ولی موقع گولد شارژ کردن ارور میده. همون که با IP مشکل داشت. من یوزرش رو یادم نیست اگه می تونی یا یادت هست بگو یوزرش چی بود یا حداقل بگو کدوم تاپیک بود خودم پیدا کنم. کارش درام.
دستت درد نکنه....;)

می دونم. ولی این محدودیت حجمی اذیتم می کنه.
دوتا سرویس هست که تا ایجایی که من تحقیق کردم، محدودیت ندارن.
یکیش داتک هست که شما گفتی پینگش مزخرفه.
سپنتا که پولم فقط به سرویس 128 ش میرسه.
کلا از محدودیت خوشم نمیاد. یه جوری به آدم استرس می ده که الان وسط بازی 10 گیگت تموم شد. نمی تونم درست و حسابی دانلود و بازی کنم. تعریف صبانت رو زیاد شنیدم، ولی گفتم این محدودیتش آدمو له می کنه.
2-3صفحه اول همین تاپیک یکی داتک داشت، پینگ گرفته بود با اروپا نزدیکا 300 بود. نمی دونم چرا شما اینجوری می گید.
خلاصه من گیج شدم. من رو راهنمایی کنید.
============================================================
پ.ن: آقا پدرام یادت هست یکی تو همین تاپیک های مربوط به لایو اومد گفت من یه CCـه ویزا کارت گرفتم. ولی موقع گولد شارژ کردن ارور میده. همون که با IP مشکل داشت. من یوزرش رو یادم نیست اگه می تونی یا یادت هست بگو یوزرش چی بود یا حداقل بگو کدوم تاپیک بود خودم پیدا کنم. کارش درام.
دستت درد نکنه....;)

می تونی به شرکت بگی که می خوام پینگ زیر 300 باشه چون برای آنلاین بازی کردن می خوام.اتفاقا داتک هم قیمتش خوبه هم این که محدودیت نداره.

منم شاتل دارم نمی دونم شاتل بهتره یا لایزر در ضمن باید صحبت کنم پینگشو بهتر کنن ؟ می خواستم بدونم من اگه بخواهم اینترنت مستقیم بدم به 360 باید چیکار کنم آخه اینترنتم کانکشن داره!!!!

در ضمن یه شرکت اینجا هست من کرمان هستم که سرور رآپ گیم ماله این شرکت هست که فکر کنم بیشتر بچه ها از این سرور آنلاین بازی می کنین البته از طریق pc نه 360 حالا می خواستم بدونم به نظرتون این شرکت برای آنلاین 360 هم خوبه و پینگش پایین هست یا نه!!!

آخرین ویرایش:
پدرام برای پینگ بهتر پول می گیرن؟ چه طوریه؟ من شاتل هستم...

نه نباید بگیرن.این کار غیر قانونیه...

منم شاتل دارم نمی دونم شاتل بهتره یا لایزر در ضمن باید صحبت کنم پینگشو بهتر کنن ؟ می خواستم بدونم من اگه بخواهم اینترنت مستقیم بدم به 360 باید چیکار کنم آخه اینترنتم کانکشن داره!!!!

همون شاتل بهتر هست.پینگ رو شرکت خیلی نمی تونه تغییر بده.
می تونی مودم 2 پورت استفاده کنی و User و Pass رو بدی داخل کنسول که وصل بشه ... ;)

در ضمن یه شرکت اینجا هست من کرمان هستم که سرور رآپ گیم ماله این شرکت هست که فکر کنم بیشتر بچه ها از این سرور آنلاین بازی می کنین البته از طریق pc نه 360 حالا می خواستم بدونم به نظرتون این شرکت برای آنلاین 360 هم خوبه و پینگش پایین هست یا نه!!!

بچه ها من مودمم از این قدیمهاست که فقط خروجی usb دارن خواستم بدونم کدوم مودم الان از همه بهتره بگیرم مودم می خواهم که چند تا خروجی lan داشته باشه!!! در ضمن با شرکت شاتل هم باهاش مشکل نداشته باشه!!!

برا من چطوره ؟
283904030.png

بچه ها من مودمم از این قدیمهاست که فقط خروجی usb دارن خواستم بدونم کدوم مودم الان از همه بهتره بگیرم مودم می خواهم که چند تا خروجی lan داشته باشه!!! در ضمن با شرکت شاتل هم باهاش مشکل نداشته باشه!!!

اکثرا مودم هایی که Wireless هم هستن این امکان رو دارن.اما خوب قیمت 100000 تومان هست.Asus 604g پیشنهاد میشه توی این نوع.
اگر هم 2 پورت می خوای می تونی TP-Link TD-8811 بخری.

برا من چطوره ؟
283904030.png

این سرعت برای آنلاین بازی کردن خیلی پایینه.بهتر هست با New York تست بگیرید. ;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or