ترینر درخواستی!

Liana

کاربر سایت
Jul 8, 2012
5
هیچ کدوم رو نتونستم دانلود کنم ...:(نه واسه evil5 ونه operation....:crying1:یا ف یلتر بود یا لینک خراب بود.....:((.با این حال خیلی ممنونم......:crying:

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
مچکرم از لینکتون ولی هیچ علامت دانلودی وجود نداره چطوری باید ترینر های سایت game copy world رو دانلود کرد

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
مچکرم از لینکتون ولی هیچ علامت دانلودی وجود نداره چطوری باید ترینر های سایت game copy world رو دانلود کرد
ببینید دوست عزیز شما روی ترینر مورد نظر کلیک میکنید.بعد خود یه خود صفحه میره روی نوشته اون نرینر.اگر قسمت چپ نوشته رو ببینی عکس یه فلاپی هستش که اگه روی اون کلیک کنی یه سری سرور برات بازی میشه که میتونی به انتخاب خودت از یکیشون دانلود کنی.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا

zelzeleh

کاربر سایت
May 3, 2012
43
سلام به همه ی دوستان عزیز:::::

من ترینر بازی command & conquer zero hour و command & conquer Generals و command & conquer 3 رو میخواستم... ببخشید که خیلی زیاد شدن!!!!!

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
سلام.... دوستان کسی یه ترینر برای بخش کاریرمود فیفا12 نداره؟ میخوام بودجه ی باشگاه رو تو فصل نقل و انتقالات افزایش بدم.
ممنون.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
سلام به همه ی دوستان عزیز:::::

من ترینر بازی command & conquer zero hour و command & conquer Generals و command & conquer 3 رو میخواستم... ببخشید که خیلی زیاد شدن!!!!!
کسی نبود جواب ما رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟خواهش میکنم یکی بذاره ترینرو
سلام.خدمت شما عزیز.
Command & Conquer 3: Tiberium Wars Trainer & Trainers- GameBurnWorld
GameCopyWorld - Command & Conquer Generals - NoCD No-CD No-DVD Trainers Cheats PC Trainer & Game Fix
GameCopyWorld - Command & Conquer Generals: Zero Hour / Die Stunde Null - NoCD No-CD No-DVD Trainers Cheats PC Trainer & Game Fix
سلام.... دوستان کسی یه ترینر برای بخش کاریرمود فیفا12 نداره؟ میخوام بودجه ی باشگاه رو تو فصل نقل و انتقالات افزایش بدم.
ممنون.
سلام.ببین به کارت میادش!!
Trainers: : FIFA 12 (+5 Trainer) [KelSat] | MegaGames

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
سلام.ببین به کارت میادش!!
Trainers: : FIFA 12 (+5 Trainer) [KelSat] | MegaGames

خیلی ممنون... ولی این واسه توی بازیه، یعنی فقط وسط بازی کاربرد داره. راستش من خودم خیلی گشتم دنبال ترینر، اصلا نبود. یکی هم که پیدا کردم و اون قابلیت رو داشت فقط نسخه ی دموش بود، انگار پولی بودش.:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر