ترسناک ترین بازی؟؟

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
خوب اول اینو بگم که اون موقع ترس بر بازیباز غلبه میکنه که از جنس واقعیت باشه.

از بین بین بازی ها Resident Evil بیشتر به واقعیت نزدیک بود.
تو رده ی بعدی میشه Silent Hill رو قرار داد. هر چند که خیلی ها SH رو به دور از واقعیت میدونند اما من با این طرز فکر مخالفم.

از بین Resident Evil ها 2 تاشون بیشتر مورد توجه قرار میگیره. اولی همون Resident Evil Original هست. دومی هم Resident Evil 3. اما ترسی که از RE3 بوجود میاد از نوع حادثه ای هست.یعنی بیشتر به خاطر غافلگیر شدن موجب ترس میشد. مثل پریدن های یهویی نمسیس یا شکسته شده پنجره ها. اما ترسی که از Resident Evil Original بوجود میومد به خاطر غیر قابل پیش بینی بودنش بود. شما نمیدونستی که قراره چی بشه. مثلا وقتی قرار بود نمسیس بیاد یه تم ترسناک نواخته میشد و شما رو تا حدی از این موضوع آگاه میکذد. اما RE1 کاملا غیرقابل پیشبینی بود.

این نکته هم در مورد ترس هم خیلی مهمه که چطوری بازیباز با بازی ارتباط برقرار کنه. اگه بتونه خودش رو به صورت کامل جای شخصیت بازی بذاره و شرایط رو درک کنه خیلی از بازی هایی که به ظاهر ترسناک نیستن هم وحشتناک میشن!

evil4

کاربر سایت
Jul 11, 2006
195
evil 1 این بازی از لحاظ ترس فوق العاده بود.. همیشه فکر می کنم چی میشد این بازی با گرافیک اچ دی رو نسل فعلی بازسازی میشد!!

Shino2dream

کاربر سایت
Oct 14, 2007
189
نام
امیر صابری
evil 1 این بازی از لحاظ ترس فوق العاده بود.. همیشه فکر می کنم چی میشد این بازی با گرافیک اچ دی رو نسل فعلی بازسازی میشد!!

آی گل گفتی
منم همیشه آرزومه‌ سری اویل رو تا شماره 3 (منظورم 0و1و2و3) رو مثل گیم کوب ریمارک کنن و برای کنسول های جدید بدن نه اینکه سیاه پوست های ... تولید کنن، کریس رو آرنولدش کنن و ...
می گم فردا یه زنگ به capcom بزنم نظرمو بگم شاید قبول کردن

SLIPKNOT!

کاربر سایت
Apr 6, 2010
5
نام
آرش
اول silent hill 1 شماره های بعدی جوک بود تا Shattered Memories که بازی ترساکی بود
دوم fatal frame بود شماره 1و2

سوم dead space که نامردی ترسناک بود تو این بازی از نکته های روانشناسی برای ترساندن استفاده کرده بودن

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
واقعا نمیدونم fatal frame بچه ها بازی کردن یا نه ولی من که همه این بازیهایی رو که نامزد کردی بازی کردم باید بگم dead space و... بقیه جلوی fatal frame مثل فیلم کمدی میمونن!جالبه کسی اسمشو نمیگیره!احتمالا کسی بازیش نکرده زیاد

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
fatal frame
واقعا عالی بود من به خاطر این بازی رفتم کنسولشو خریدم
وای هیچ وقت پارازیدت ایو فراموش نمی کنم قسمت یک با اون موسیقی مخوفش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر