ترسناک ترین بازی؟؟

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
Silent Hill 1 موهای تنمو سیخ میکرد اون موقع ها!
از Nemesis و Stars گفتنشم خیلی میترسیدم!
Fatal Frame 3 هم به نظر ترسناک میومد ولی زیاد بازیش نکردم.

KratoooOooos

کاربر سایت
Aug 29, 2009
156
نام
siavash
معنای واقعی ترس فقط در
siren new translation:ps3
imgres

imgres

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
ترسناک ترین بازی به نظر من (قارچ خور )بود.غول اخرش از همه ترسناکتر بود.همون دایناسر سبزه.:mad:..... چتون شده ؟شما به چی میگین ترسناک!اخه DEAD SPACE , RES ,CONDEMNT ,LEFT 4 DEAD هم ترسناک محسوب میشه؟!اینها فقط یه مشت زامبی خنگ و کدن هستند که با گلوله تفنگ از پا در میان.
ترسناک میشه . . . روح و جن . . .که به واقعیت نزدیکن.(چی بود !؟ احساس میکنم چیزی تو اتاقه:laughing:)خوب کافیه.به نظر من FATAL FRAME 2 وحشتناک ترینه.دو خواهر . تنها در یک روستای تاریک و مرده.ارواح و جنهای پر از کینه که از در و دیوار رد میشن و یکی از انها (NECKBROCKEN WOMAN) از سقف میفته رو سره بازیکن.
این ترسناکه.FATAL FRAME 2 CRIMSON BATERFLY

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
fa3a1409547e45b4b77e.jpg

ترسناکترین بازی که تا حالا من انجام یک بازی معمایی Adventure به نام Dark Fall: Lost Souls بود که تا آخرین لحظه بازی حس و ترس و وحشت را به بازیکن القا میکرد در حالی که هیچ صحنه حادثه ای هم در آن دیده نمیشد. در کل سری بازیهای Dark Fall همواره مورد توجه طرفداران بازیهای Adventure بوده و خواهند بود. پیشنهاد میکنم در صورتی که هنوز این سری را بازی نکرده اید و علاقمند به این سبک هستید هرچه زودتر آنرا بازی کنید.
این هم یک سری تصاویر از محیط بازی نسخه دوم (Lights Out):

آخرین ویرایش:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام.
البته بستگي كه نوع القاء حس ترس به بازيكن داره.
اگه منظور ترس از طريق غافلگيري هست كه مثلاً زامبي، Vampire و خلاصه هيولا ميولا (سيد بيا اين آخري راست كار خودته! :d ) يه دفه بپرن جلوت همراه با افكتهاي صوتي خفن، خوب اين ترس به نظر من خيلي سطحي هست و زودگذر كه دسته كثيري از بازيهاي ترسناك جزو اين دسته قرار ميگيرن.
اما اگه بخوايم در مورد ترس از طريق اتمسفر بازي، رنگ بندي و نوع طراحي محيط ها، شخصيت پردازي و اين چيزا صحبت كنيم به نظر من بهترين سري سايلنت هيل هست.
در كل بازيهايي كه در زمانهاي خودشون حسابي منو ترسوندن اينا هستن :

Silent Hill Series (بهترين و عميقترين نوع ترس براي من اين سري هست)
Fatal Frame Series (خيلي ترسناك بود منتها بيشتر از نوع غافلگيري توسط ارواح بود)
Nosferatu - The Wrath Of Malachi
(سر اين بازي و فضا سازي بسيار خوب و افكت هاي صوتي فوق العاده خفنش من هر دفه كه بازي ميكردم دو تا بسته پوشك توپولي تموم ميكردم!:d )
+ خيلي بازي هاي ديگه اي كه ترسناك بودن براي لحظاتي، اما عميق و تأثير گذار نبودن.

sasuke_uchiha

کاربر سایت
Apr 2, 2010
175
نام
قاسم
تا حدودي بستگي به شرايط زماني داره-اون زماني كه resident evil رو بازي ميكردم 8يا9 سال پيش
بود (يادش بخير)-براي اولين بار بود كه زامبي ها رو تو بازي ها ميديدم-و جزء اولين بازي هايي تو اين سبك بود-ولي از حق نگذريم resident evil 1,2,3 واقعا ترسناك بودن.مخصوصا شماره 2
جو بازي و داستان بازي خيلي ترسناك بود-اينم نظر من(البته با اجازه از صاحب تاپيك چند تا بازي رو اضافه كردم)
1: resident evil (البته غير از شماره 4و5 كه اصلا ترسناك نبودند)x).
2: clock tower 3 (عالي بود-نمي دونم چرا بچه ها اسمي از اين بازي نبردند).
3: haunting ground
4: fatal frame(مخصوصا شماره 2)
5: silent hill
SIREN و Condemned رو بازي نكردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر