ترسناک ترین بازی؟؟

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
سایلنت هیل 2 و 3 ترسناک بودن الان هم ترسناکن برام
رزیدنت 4 هم ترسناک بود موقع خودش
دد اسپیس هم ترسناک بود اما شورش رو دیگه درآورده بود:cheesygri
اما برای من قشنگترین بازی ترسناک بازی fear2project origin به خصوص مرحله های میانی بود
وقتی که آهنگ the cry of mankind رو گوش میدم یاد این بازی میفتم
ترسی که تو بازی بود همراه با اون حس و حال و هوایی که بازی داشت خیلی به یادماندنیه برام

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
فقط Siren Blood Curse
تا حالا سر هیچ بازی اندازه این نترسیده بودم, سکانسی داره که ترس تا مغز استخونتون نفوذ میکنه, "کنترل یک دختر بچه 10 ساله معصوم تو یک بیماراستان پر از شیبیتو".

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
اول Resident evil 3

دوم Silent hill origin

------------------------------------

اما ترسی که از RE3 بوجود میاد از نوع حادثه ای هست.یعنی بیشتر به خاطر غافلگیر شدن موجب ترس میشد.

با حرفتون تقريبا مخالفم! درسته در هنگام غافلگير شدن ترس زيادي بوجود ميومد ولي من شخصا بعد از حدوده 20 دقيقه بازي كردن از لحظه هاي بازي ميترسيدم

و لذت ميبردم! (همون چيزي كه خودتون گفتيد : اگه آدم خودش رو جاي شخصيت بازي بزاره ...) به خاطر موسيقي فوق العاده اين شماره از اويل ...

آخرین ویرایش:

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
اول Resident evil 3

دوم Silent hill origin

------------------------------------

با حرفتون تقريبا مخالفم! درسته در هنگام غافلگير شدن ترس زيادي بوجود ميومد ولي من شخصا بعد از حدوده 20 دقيقه بازي كردن از لحظه هاي بازي ميترسيدم

و لذت ميبردم! (همون چيزي كه خودتون گفتيد : اگه آدم خودش رو جاي شخصيت بازي بزاره ...) به خاطر موسيقي فوق العاده اين شماره از اويل ...
اویل رو من هم یادم میاد اتفاقا به نظرم اصلا بخاطر اتفاقی‌ بودن ترسناک نبود.محیط این بازی دیوانه وار بود.خدایا یادم نمیره وقتی‌ میرفتی اتاقsaveچه آهنگ آرامش بخشی میزد.آدم نفس می‌کشید. یا وقتی‌ همون آدم ترسنlک بود که خیلی معروف بود میمود. چقدر می‌ترسیدم می‌اومد هم دنبالمون. ماهم بدو:biggrin1:

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
اویل رو من هم یادم میاد اتفاقا به نظرم اصلا بخاطر اتفاقی‌ بودن ترسناک نبود.محیط این بازی دیوانه وار بود.خدایا یادم نمیره وقتی‌ میرفتی اتاقsaveچه آهنگ آرامش بخشی میزد.آدم نفس می‌کشید. یا وقتی‌ همون آدم ترسنlک بود که خیلی معروف بود میمود. چقدر می‌ترسیدم می‌اومد هم دنبالمون. ماهم بدو:biggrin1:

آخ آخ ! راست ميگي , ببين محيط بازي چي بود كه وقتي ميرفتي تو اتاق save واقعا نفس راحت ميكشيدي ... واقعا بازي فوق العاده اي بود.

پسر من رو دوباره به حوص انداختي , بايد بشينم با Pc يه بار ديگه بازي رو شروع كنم براي تقريبا 100امين بار...

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,189
res3

آخ آخ ! راست ميگي , ببين محيط بازي چي بود كه وقتي ميرفتي تو اتاق save واقعا نفس راحت ميكشيدي ... واقعا بازي فوق العاده اي بود.

پسر من رو دوباره به حوص انداختي , بايد بشينم با Pc يه بار ديگه بازي رو شروع كنم براي تقريبا 100امين بار...

منظورتون همون برادر nemesis هست؟؟؟؟؟:biggrin1:
میومد یهو میگرفت و............
سایلنت هیل ها یک طوری ترسناک بودن!
من به شخصه با fatal frame ها خیلی حال کردم!هم ترس هم داستان هم گرافیک:-"
اویل 5 موتوری (استعاره از کرش ماشینی) هم که خیلی ترسوند منو(جک سال):laughing:

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
اول رزیدنت 3 یادمه تو این بازی تا به اولین S.T.A.R.S رسیدم اینقدر ترسیدم که دیگه بازیو ادامه ندادم بعد داداشم اومد با شات گان همبرگرش کرد البته هرچی جون داشتم رو فدا کرد بعدش دیگه کم کم ترسم ریخت . عجب حسی داشت ... وای
بعدش هم شب های STALKER:SHOC اینقدر صدای جک و جونور میومد که آدم تا یه درخت میدید ج.ت میکرد!
fear 2 po هم من رو یکم میترسوند وکلا دوستش داشتم بر خلاف امتیازهای کمی که گرفت.

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین

راست میگی‌ منم زده به سرم برم دوباره بازیش کنم. داخل سری بازیای اویل این شماره ۳ کلا غوغا بود.دیگه بعد از شماره ۳ بازی خراب شد و بهF رفت.:((

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
منظورتون همون برادر nemesis هست؟؟؟؟؟:biggrin1:
میومد یهو میگرفت و............
سایلنت هیل ها یک طوری ترسناک بودن!
من به شخصه با fatal frame ها خیلی حال کردم!هم ترس هم داستان هم گرافیک:-"
اویل 5 موتوری (استعاره از کرش ماشینی) هم که خیلی ترسوند منو(جک سال):laughing:

برادر من من ميدونم اون nemesis بود ! اشتباه نقل قول كردي پسر !... :p;)

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
منم مثل خیلیا خاطرات بد نمسیس توی رزیدنت اویل 3 هیچ وقت یادم نمیره!
دیگه وقتی تو اداره پلیس از پنجره پرید داخل طوری پی اس 1 رو خاموش کردم و از اتاق رفتم بیرون که انگار از پنجره اتاقم نمسیس اومده تو!!!

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,617
Resident Evil 2 من عاشق این بازیم هنوزم که بازی میکنم تو اون مرکز پلیس پشت گردنم عرق میکنه.توی اون سکوت از پله ها میری بالا صدای تق تق پات با اون آهنگ ترسناک.
Alone In The Dark 4 The New Nightmare .از اینم خیلی میترسیدم مخصوصا بعد از اینکه وارد عمارت میشیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر