ترسناكترين بازي از نظر شما؟(همراه با نظر سنجي)

ترناكترين بازي از نظر شما؟؟؟

• Doom

رای‌ها: 37 6.9%
  • Dead Space

رای‌ها: 129 24.0%
  • Fear

رای‌ها: 19 3.5%
  • Resident Evil

رای‌ها: 68 12.6%
  • Obscure

رای‌ها: 11 2.0%
  • Condemned

رای‌ها: 10 1.9%
  • Fatal Frame

رای‌ها: 40 7.4%
  • Undying

رای‌ها: 7 1.3%
  • Siren

رای‌ها: 20 3.7%
  • Silent Hill

رای‌ها: 150 27.9%
  • Alone In The Dark

رای‌ها: 8 1.5%
  • Manhunt

رای‌ها: 6 1.1%
  • The Sufering

رای‌ها: 3 0.6%
  • Rule Of Ruse

رای‌ها: 3 0.6%
  • Demons Souls

رای‌ها: 2 0.4%
  • Call Of Cthulhu

رای‌ها: 14 2.6%
  • Nosferatu

رای‌ها: 4 0.7%
  • Painkiller

رای‌ها: 1 0.2%
  • Left 4 Dead

رای‌ها: 5 0.9%
  • Jericho

رای‌ها: 1 0.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    538
The Suffering خوف بود،Siren قشنگ بود،Nosferatu هم جالب بود ولی بین Amnesia و SH شک و تردید وجود داره که به خاطر اینکه Amnesia تو لیست نیست همون SH بهترینه:d
پ.ن. خوش بختانه همه بازی های لیست رو بازی کردم چقدر هم باهاشون ترسیدم خدایی:d ولی SH 2 عجیب بود.مخصوصا اون قسمتی که تو یه راهرو Pyramid head اونور میله ها بود بر و بر ما رو داشت نیگا میکرد قبضه روح شدیم:d

بیشتر بازیهای ترسناک از اتفاقات ناگهانی در بازی استفاده میکنن اما به نظرم اگر فضای بازی ترسناک باشه بهتره
منظورم اینه که بازی طوری باشه که حتی اگر اتفاقات ناگهانی هم در بازی نیفتاد باز هم بازی ترسناک باشه

بیشتر بازیهای ترسناک از اتفاقات ناگهانی در بازی استفاده میکنن اما به نظرم اگر فضای بازی ترسناک باشه بهتره
منظورم اینه که بازی طوری باشه که حتی اگر اتفاقات ناگهانی هم در بازی نیفتاد باز هم بازی ترسناک باشه
فکر کنم تنها بازی که این کار رو به خوبی انجام داده سایلنت هیله

ترس واقعي رو فقط با سايلنت هيل ميشه تجربه كرد.فضاسازي كه تو اين بازي بوده به همراه صداگزاري و موسيقي سنگيني كه تو اين بازي ديدم ترس رو تا مغز استخوان هام احساس ميكردم!

dead space بازی نکردم و به silent hill رای دادم بعد silent hill به نظرم fatal frame ترسناکه البته خیلی به سن آدم بستگی داره من وقتی 9سالم بود خیلی از resident evill میترسیدم ولی وقتی بزرگتر شدم نسخه های بعدیشو خیلی ریلکس بازی میکردمو عین خیالم نبود :d حتی فکر میکنم اگه بهترین بازی عمرم یعنی fahrenheit تو 9سالگی بازی میکردم میترسیدم :d
alan wake تو 22سالگی بازی کردم و به نظرم زیاد ترسناک نیومد;)
فکر کنم silent hill بازا منتظر قسمت 8 یعنی downpour باشن یه تریلر ازش دیدم قشنگ بود;)

همه ي بازيها تو نظر سنجي راي اوردند غير از :dRule Of Ruse.يه بنده خدايي پيدا نميشه يه راي به اين بازي بده/:)
من از چند تا از دوستام تعريف بازي رو شنيده بودم.ميگفتن بازي خيلي قشنگيه.فكر نمكيردم راي نياره!
اين هم يك شات از بازي كه خيلي قشنگه:x

من خیلی سال پیش rule of rose رو خونه ی یکی از فامیلام بازی کردم. خیلی قشنگ بود. ترسناک هم بودش. ولی چون زیاد شناخته شده نیستش رای نیاورده.

اره دقيقا.بايد پست اول در مورد هر بازي يك توضيح كوچيكي هم ميدادم تا انتخابها دقيقتر بشه و نتيجه نظر سنجي به واقعيت نزديكتر.ولي خب به هر صورت اگه اين كار رو هم ميكردم فكر نميكنم خيلي بازم تو صدرنشينها تغييري ايجاد ميشد:d

همه ي بازيها تو نظر سنجي راي اوردند غير از :dRule Of Ruse.يه بنده خدايي پيدا نميشه يه راي به اين بازي بده/:)
من از چند تا از دوستام تعريف بازي رو شنيده بودم.ميگفتن بازي خيلي قشنگيه.فكر نمكيردم راي نياره!
اين هم يك شات از بازي كه خيلي قشنگه:x
می دونی دلیلش چیه؟
بازی از نظر فنی خیلی شاخ نبود. مثلا گیم اسپات به بازی 6.0 داده بود یا IGN اصلا بازیرو نقد نکرد. امتیازهای بازی هم تو GR شده بود 6.1. واسه همین هم خیلی بازی شناخته شده ای نیست.

خیلی خوبه که رقابت بین سایلنت هیل و Dead Space هست.
ولی کاش دوستانی که به سایلنت هیل نظر میدن کاش علت انتخابشون رو تشریح کنن.

می دونی دلیلش چیه؟
بازی از نظر فنی خیلی شاخ نبود. مثلا گیم اسپات به بازی 6.0 داده بود یا IGN اصلا بازیرو نقد نکرد. امتیازهای بازی هم تو GR شده بود 6.1. واسه همین هم خیلی بازی شناخته شده ای نیست.

اره.نمرش خيلي كم بود ولي من خودم به شخصه زياد به نمره بازيهاي ترسناك توجه نميكنم.چون اكثرا نمره هاي كم يا متوسط ميگيرن.حتي همين SH هم از GS نمره هاي خيلي متوسطي گرفته و گاهي اوقات هم خيلي كم!

خیلی خوبه که رقابت بین سایلنت هیل و Dead Space هست.
ولی کاش دوستانی که به سایلنت هیل نظر میدن کاش علت انتخابشون رو تشریح کنن.

من خودم به DS راي دادم ولي انتخاب دومم صددرصد سايلنت هيل هست.به نظرم علتهايي كه سايلنت هيل رو به يك بازيه پرطدرفدار تو اين سبك تبديل كرده:
1.داستان بازي اونقدر جالبه كه ميتونه واسه هميشه راز شهر سايلنت هيل رو تو ذهن بازيكن نگه داره
2.سايلنت هيل به نظرم هيچ موقع گرافيك خاصي نداشته ولي گرافيك جذابي واسه يك بازي ترسناك داره
3.نورپردازي بازي كه خيلي عاليه.بازيكن بيشتر تو تاريكي و تنهايي و در كنار موجوداتي كه خيلي اسيب نميرسونن ولي وجودشون باعث استرسه در حال قدم زدنه و حتي بايد در هيمن حال مشغول معما حل كردن در كنار موجودات ناناز باشه!:d
4.ترس بازي يه هويي نيست و هميشگيه.ترس تو اين بازي هميشه هم راهه شماست و سايلنت هيل براي ترسوندن شما احتياجي به شك دادن نداره چون از همون لحظه كه شما كنترل كاراكتر رو در دست ميگيريد اين ترس و اضطراب مخصوصا به خاطر محيط بازي به شما انتقال پيدا ميكنه
5.موسيقي و صداگذاري بازي هم خيلي به اين بازي كمك كرده.مخوصا صداي ارواح تو THE ROOM كه واقعا با اعصاب و روان بازيكن بازي ميكرد!
6.حتي به نظرم طرز فيلمبرداري تو بازي هم بي تاثير نبوده.مخصوصا از اين شيوه تو نسخه 3 و 2 خيلي استفاده شده بود

و هزاران دليل ديگر كه ديگه به ذهنم نميرسه:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or