تدریس Skyrim در یکی از دانشگاه های آمریکا

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
Skyrim هم اکنون به عنوان یک درس در دانشگاه Rice ـه تگزاس تدریس می شود. این درس (که ثبت نام در آن به تعداد محدود است)، "دنیای فانتزی اساطیر اسکاندیناوی: افسانه های قدیمی نورس و اسکایریم" نام دارد.

skyrimshootthedragon.jpg

بنا بر اطلاعیه ای که دانشگاه Rice منتشر کرده است، این درس دو هدف را دنبال می کند: اول آشنایی دانشجویان با فانتزی ( هم به عنوان یک مفهوم روان شناختی و هم به عنوان یک محرک در فرهنگ گیمر ها) و دوم این که چرا اساطیر نورس به عنوان جانشین اساطیر Anglo-American به حساب می آیند.
برای رسیدن به این اهداف، دانشجویان تعدادی از حماسه های اساطیر نورس و Icelandic را مطالعه و بعضی از مراحل اسکایریم را بازی می کنند.
در ابتدا، دانشجویان به مطالعه ی شباهت های بین اسکایریم و اساطیر نورس (شامل شباهت بین محیط ها، مسائل معنوی و اسطوره ای) می پردازند. این کار برای آشنایی با روند خروج اساطیر نورس از کتاب ها و ادبیات و پدیدار شدن آنها در دیگر اشکال رسانه ای، انجام می پذیرد.

بنا بر اطلاعیه ی دانشگاه Rice، به وجه سیاسی دنیای اسکایرم هم توجه شده است. اسکایریم توجه زیادی به امپراطوری و شورش علیه آن دارد، که این موضوع کمک بسیاری به درک بیشتر دنیای اساطیر اسکاندیناوی و تاثیرات آن بر اساطیر معاصر مانند Anglo-American می کند.

منبع

آخرین ویرایش:

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
برای رسیدن به این اهداف، دانشجویان تعدادی از حماسه های اساطیر نورس و Icelandic را مطالعه و بعضی از مراحل اسکاریم را بازی می کنند.

وضعیت : در حال تاسف خوردن برای خودمون !:crying1:

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
عجب کاری نیست که دیگه این بشر انجام نده تدریس اسکارم را هم که دیدیم
اتفاقا دعوت نامه برای تدریس برام فرستادن ولی قبول نکردم:d

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
تدریس Skyrim در یکی دانشگاه های آمریکا

"از" رو یادم رفت بنویسم! :|از همه ی دوستان معذرت می خوام. به یکی از مدیران اطلاع داده شد. :)

Edit:
Done!
Thanks! :d

آخرین ویرایش:

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
اونوقت اینجا جوونا همه مشکلاتشون حل شده تا میشه 20 سالشون میپرسن: آیا همچنان باید بازی کرد ؟! یا: به راستی تا کی گیمینگ ؟! :D

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
ما نمی دونیم از کی تا حالا اینا اسطوره دار شدن !!! فک کنم از همون موقعی که ما داریم کم کم بی اسطوره میشیم !! :d:|
واسه اینکه اسطوره های جوانشون ! رو تو عرصه گیم خیلی قشنگ به بچه هاشون ( همچنین به دنیا ) بشناسونن از بهترین روش استفاده کردن ! صنعت بزرگ گیــم..
کاری که ما دقیقاً داریم بر عکس رو انجام میدیم !

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
ما نمی دونیم از کی تا حالا اینا اسطوره دار شدن !!! فک کنم از همون موقعی که ما داریم کم کم بی اسطوره میشیم !! :d:|
واسه اینکه اسطوره های جوانشون ! رو تو عرصه گیم خیلی قشنگ به بچه هاشون ( همچنین به دنیا ) بشناسونن از بهترین روش استفاده کردن ! صنعت بزرگ گیــم..

اساطیر نورس و اسکاندیناوی جزو غنی ترین و قدیمی ترین افسانه های جهان هستن. واقعا هم شیرین و جذاب ـن! هر کی داستان ها و اساطیر نورس رو نمی شناسه بهش پیشنهاد می کنم بره داستان هاشونو بخونه! :D اینم برای اطلاعات بیشتر! :

Norse mythology - Wikipedia, the free encyclopedia

Celts - Wikipedia, the free encyclopedia

Scandinavian folklore - Wikipedia, the free encyclopedia

خلاقیت مردمان شون بسی بالا بوده!:D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
کیا؟:D کشورای اسکاندیناوی که پر این چیزا هستن،در واقع اسکایریم کپی داستان اونا هست با یه سری تغیرات.خیلی‌ هم قدیمی‌ هستن اتفاقا.
ex : valhalla = sovngarde hall
Asgard = sovngarde یا مثلا نٔه تا بودن خدایان بازی اشاره هست به نٔه تا دنیای خدایان اسکاندیناوی.
در واقع اینا از اسکایریم به عنوان وسیله آموزشی‌ برا آموزش دادن افسانه‌های خدایان قدیم استفاده می‌کنن.
=========================

آقا به این دانشگاه چطور می‌شه ثبت نام کرد؟:D ما هم داریم اینجا قوانین درس شیرین عربی‌ رو یاد میگیریم :|
اتمالا تا چند وقت دیگه هم کتاب اشعار Amon Amarth به عنوان واحد ادبیاتی اساطیر نورس تدریس میشه
yahoo_111.gif

این بشه من از ایران فرار مغز‌ها می‌کنم :D

آخرین ویرایش:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
دوستان من گشتم اما دکمه غلط کردم نداشت این پایین :d
یاد اسطوره های خودمون افتادم دیگه قاطی کردم بدون اطلاعات یه چیزی بیرون دادیم !:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر