تحصيل در زمينه ي بازي در خارج

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
2,986
نام
Milad
سلام
من ميخوام رشته ي طراحي بازي تو دانشگاه سايبر جايا در مالزي رو برم
ميخواستم بدونم كسي ميدونه كه اونجا بورسيه ميده يا نه اگه ميده چه جوري ميشه گرفت
ممنون
مالزی و بورس!!!!!شوخیشم قشنگ نیست!
توی دکتری در بعضی از رشته ها به تعداد انگشتان یک دست به تعداد انگشتان اون دست به افراد ممکنه بورس بدن!بقیه که.....

TIESTOO

کاربر سایت
Oct 8, 2012
4
مالزی و بورس!!!!!شوخیشم قشنگ نیست!
توی دکتری در بعضی از رشته ها به تعداد انگشتان یک دست به تعداد انگشتان اون دست به افراد ممکنه بورس بدن!بقیه که.....

خوب جاي ديگه چي ؟ بورسيه نميدند؟
انگلستان مثلا
يا رشته انيميشن هم باشه خوبه
ميشه كلا توضيح بديند گرفتن بورس براي كارشناسي چه جوريه
خيلي ممنون

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
خوب جاي ديگه چي ؟ بورسيه نميدند؟
انگلستان مثلا
يا رشته انيميشن هم باشه خوبه
ميشه كلا توضيح بديند گرفتن بورس براي كارشناسي چه جوريه
خيلي ممنون

اصولن فقط تو زمینه گیم نه,کلن فاند گرفتن برای کارشناسی از کشورهای تاپ خیلی سخته.شما حتمن باید یه آس داشته باشی تا بتونی فاند بگیری تازه اونم نه فول فاند. پنجاه درصد.
به نظرمن یه رشته مرتبط به گیم تو ایران بخون بعد برای ارشد با تافل و معدل خوب و مقاله و اینا ترجیحن اقدام کن.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
سلام
من ميخوام رشته ي طراحي بازي تو دانشگاه سايبر جايا در مالزي رو برم
ميخواستم بدونم كسي ميدونه كه اونجا بورسيه ميده يا نه اگه ميده چه جوري ميشه گرفت
ممنون

دوست عزیز شما باید با خود دانشگاه ها صحبت کنین و شرایط و .. رو بپرسین نه اینجا من یه پیشنهاد دارم شما اگر با دانشگاه پلی تکنینک سنگاپور صحبت کنین خوبه البته دانشگاه سطح بالایی هست و باید ببینین پدیرفته میشین یا نه و برای افرادی مثل شما که توییشن رو نمیتونن به صورت کامل بدن چون گرون هست بعضی وقت ها افر های خیلی خوبی میزاره البته این یه پیشنهاد بود ولی کلا هیچ جا بهتر از خود داشنگاه به شما اطلاعات نمیده.

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
بابا این لیمکوکوینگ اوضاعش خرابه
بچه هاش اصلا درس نمیخونن :d

بهترینش اینه که برین سنگاپور اگه پولشو دارین
اسم دانشگاهش هم Digipen هست که با Ubisoft سنگاپور کار میکنه اگه خیلی علاقه به طراحی هنری گیم و شبیه سازی و اینجور چیزا دارین
آخر و عاقبتتون هم همون Ubisoft هست :d

The Journey

کاربر سایت
Oct 9, 2012
2
آقایون ببخشید اگه وسط حرفتون پریدم ولی برای بازی سازی اگه تو رشته ی هنر و گرافیک تحصیل کنم بهتره یا مهندسی کامپیوتر برنامه نویسی؟کدوم تسلط بهتری داره و کاربردی تره؟;)ممنون.

دوست عزیز از هر دو رشته هم میتونید این کارو ادامه بدید ولی مهندسی کامپیوتر تخصصی تر هست و تمام رشته ها گرافیک ، انیمیشن و برنامه نویسی رو ساپورت میکنه ولی طراحی گرافیک شما میتونید فقط طراح سی جی بشید !

موفق باشید

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
به نظر شما براي مبحث گيم ديزاين چه دانشگاهي خوبه و آيا ميشه براي ليسانس بورسيه گرفت يا نه ؟
واسه لیسانس بورسیه هیچ وقت نمیدن
واسه فوق لیسانس بورسیه میدن اونم اگر شما معدل خیلی خوب و کار قوی داشته باشی

ashkanhsj

کاربر سایت
Sep 18, 2007
249
سلام به همگی، مثل اینکه 7 سال از عمر این تاپیک می گذره. می خواستم بدونم کسانی که رفتن خارج برای تحصیل در زمینه ی بازی سازی، چه تجربه هایی بدست آوردن و الان چی کار می کنن.

sardar022

کاربر سایت
Jun 6, 2016
8
سلام بچه ها میگم من علاقه شدید ب بازی سازی دارم (میخوام بیشتر بازی دوبعدی برای اندروید و ای او اس و اینا بسازم) کدوم کشور هست ک بورسیه کامل کنه شرایطش چیه ؟؟مثلا رتبه تک رقمی رشته ریاضی بخوایی بیاریی و این قضایا میشه؟ یا کلا روشای دیگه؟؟؟؟

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
سلام بچه ها میگم من علاقه شدید ب بازی سازی دارم (میخوام بیشتر بازی دوبعدی برای اندروید و ای او اس و اینا بسازم) کدوم کشور هست ک بورسیه کامل کنه شرایطش چیه ؟؟مثلا رتبه تک رقمی رشته ریاضی بخوایی بیاریی و این قضایا میشه؟ یا کلا روشای دیگه؟؟؟؟
پیشنهاد میکنم بری همون دانشگاهی که شیگرو میوموتو رفته یعنی Zilch Polytechnique. به همه هم بورسیه میدن، فقط کافیه بگی "من به بازیسازی خیلی علاقه دارم اما اونقدر نه که یک فریم وورک ساده مثل اس ام اف ال رو یاد بگیرم!"

• Like
Reactions: sardar022

sardar022

کاربر سایت
Jun 6, 2016
8
پیشنهاد میکنم بری همون دانشگاهی که شیگرو میوموتو رفته یعنی Zilch Polytechnique. به همه هم بورسیه میدن، فقط کافیه بگی "من به بازیسازی خیلی علاقه دارم اما اونقدر نه که یک فریم وورک ساده مثل اس ام اف ال رو یاد بگیرم!"

سلام داداش این دانشگاه بازی سازیه دیگه؟؟؟ منظورم اینه اونجا فقط کد نویسی و اینجور چیزا منحصرا یاد ندن بعدن بگن خودتون برید بازی سازیم یاد بگیرید!!!!
بعدش شرایط بورسش چطوریه بورسیه ب جز شهریه دانشگاه بورسیه هزینه زندگی (خونه یا خوابگاه و خورد و خوراک و اینا رم بورس میکنن)
ما خونواده متوسط به پایینیم دانشگاهیو میخوام کلا بورسیه کنه حالا به هر شرایطی مثلا تافل با نمره بالا و داشتن نمره های خوب و بعد.....
(البته ببخشید سوالاتم یکم مبتدیانست)

sardar022

کاربر سایت
Jun 6, 2016
8
من واقعا ب بازی سازی علاقه دارم و الان رشتم تجربیه پدرم میگه یا دکتر یا هیچی جدای از اون اگه بخوام ایران بازی سازی یاد بگیرم بابام حمایت انچنانی نمیکنه و باید کار کنم و دانشگاه برم ک تازشم واقعا دانشگاه های ایران خدا میدونه چی توش میگذره اونم دانشگاه بازی سازی ایرانی !!!!! خلاصه یه دانشگاهیو میخوام بورسیه صد در صد کنه و شرایطشو بفهمم حالا هر چی باشه منی که از لحاظ مالی ضعیفم بتونم از پس اون شرایط با یه نوع دیگه بر بیام (مثلا همون رتبه تک رقمی ریاضی یا نمره خیلی بالا زبان یا........)
(البته اونم یه دانشگاه سطح بالا باشه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر