شایعه تایید The Last of Us 2؟

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
Michael Knowland یکی از اعضای ناتی داگ که در ساخت TLoU نیز سهیم بوده، به تازگی از این استودیو جدا شده است. در پروفایل Linkedin وی، مشخص شده بود که او بر روی Uncharted 4 و یک "Unannounced AAA Game" کار می کرده است. وی به تازگی پروفایل خود را آپدیت کرده و بازی دوم به نظر می رسد که TLoU 2 باشد.

cyhJqUq.png

ُُSource

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
نیازی به نسل بعد نیست. ناتی داگ در نسل قبل 4 بازی عرضه کرد و اگه قرار باشه به اندازه نسل قبل بازی بسازه میتونیم حتی ادامه یک IP جدید رو ازشون توی همین نسل ببینیم.

خب منم حرفم اينه كه اگر اين نسل هم چهارتا بازي ببينيم، ip جديد رو حالا حالاها نميبينيم! فعلا كه uncharted 4 هست و اگر tlou 2 در كار باشه، بازي ديگه ميره تا ٢٠١٧! اگر نسل تا اون موقع دووم بياره. ناتي داگ اصلا signiture ش اينه كه واسه هر نسل يه ip كاملا نو داره ولي اين نسل.....البته خب استديو بزرگتر هم شده...

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
حالا شما اگر خوشت نیومده از پایانش، نظرت محترم. ولی پایان TLoU نه تنها نقص به حساب نمیاد، بلکه جزو نکات قوتش هم بود.
کلاً توی تمام جملم گفتم برای من:D هر چند Overrated ترین Ending نسل بود پایان TLoU و یکی از دلایلی که از نظر من ناقص بود همین هایپ پشت پایانش بود:D

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
کلاً توی تمام جملم گفتم برای من:D هر چند Overrated ترین Ending نسل بود پایان TLoU و یکی از دلایلی که از نظر من ناقص بود همین هایپ پشت پایانش بود:D

یاد دکتر آرش و "آنچارتد ۲، اُورریتدترین بازی نسل" گفتناش بخیر، زنده کردی خاطراتشو...

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد

نخیر اقا! half life 2 : episode 2 بود!:d

البته اگه با بسته نارنجی حساب کنیم. چون الان یادم نیست دقیقا چه سالی اومد. بگذار فکر کنم. هوم ! 2006 بود! خب پس میشه جزو نسل قبل به حساب اورد. اگه با بسته نارنجی حساب کنیم میشه 2007! دیگه با ان حساب هیچ شکی درش نیست که حرف من درست هست.;;)

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
خب منم حرفم اينه كه اگر اين نسل هم چهارتا بازي ببينيم، ip جديد رو حالا حالاها نميبينيم! فعلا كه uncharted 4 هست و اگر tlou 2 در كار باشه، بازي ديگه ميره تا ٢٠١٧! اگر نسل تا اون موقع دووم بياره. ناتي داگ اصلا signiture ش اينه كه واسه هر نسل يه ip كاملا نو داره ولي اين نسل.....البته خب استديو بزرگتر هم شده...

یعنی به نظرت این نسل تا 3 سال دووم نمیاره ؟:d

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
شما الآن خيلي شيك و مجلسي داري ميگي "همه نظرشون اشتباه هست و فقط منم كه منطقي و بدون هايپ راجب Ending نظر ميدم."
اين اسمش نظر شخصي نيست!! :d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
پايان ازين خفن تر و Epic تر ميشد اصن ؟ كلا پايان در اون حد داشتيم اصن ؟
واقعا پايان فوق العاده اي داشت ، همه راضي بودن غير از خودت :d

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
شما الآن خيلي شيك و مجلسي داري ميگي "همه نظرشون اشتباه هست و فقط منم كه منطقي و بدون هايپ راجب Ending نظر ميدم."
اين اسمش نظر شخصي نيست!! :d
کسی نگفت شما اشتباه می کنی! گفتم من بی ربط نمی گم، ارزش این جملات فرق دارن با هم:D
یاد دکتر آرش و "آنچارتد ۲، اُورریتدترین بازی نسل" گفتناش بخیر، زنده کردی خاطراتشو...
الان تو که به نظرت آرکهام سیتی Overrated هست چطور روت میشه راجع به این لغت اظهار نظر کنی من موندم:D
بازم من نگفتم TLOU اورریتد هست، گفتم پایانش خیلی اورریتد بود:D یعنی تا قبل پایان نمره من به بازی 10 بود بعد شد 9.5 چون باورم نمی شد همچون پایانی رو انقدر همه پشتش نعره کشیده بودن و خشتک دریده بودن؛ انتظار نابجا داشتم:D

پايان ازين خفن تر و Epic تر ميشد اصن ؟ كلا پايان در اون حد داشتيم اصن ؟
واقعا پايان فوق العاده اي داشت ، همه راضي بودن غير از خودت :d
بیا اینم یه نمونش:D نوید اصلاً می دونی Epic چه معنی ـی میده برای این پایان به کار می بری؟:D همین شماهایید بازی رو برای آدم کوفتش می کنین:D

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein

من نمیخوام نظرم رو بهت بقبولونم :D ولی پایان TLOU برای من خیلی قابل لمس تر از هر پایان احتمالی دیگه ای بود که میشه تصور کرد! اینکه در نقش یه ابر قهرمان ظاهر بشی و نسل بشر رو نجات بدی یا اینکه بزنی همرو تیکه پاره کنی رو تو خیلی جاها دیدیم ولی بعضی وقتا میشه که تصمیم میگیری همه چیو بیخیال شی و فرار کنی برای بودن با چیزی که برات مهمه و ارزش داره. این خود کلمه ی " مهم بودن " هم خیلی مهمه :D چون تو TLOU ما شاهد " مهم شدن " بودیم؛ رابطه ای که هیچ کدوم از طرفین حاضر به شکل گیریش نبودن ولی در آخر جدا نشدنی شدن. TLOU بازی ای با ریزه کاریهای زیاده که من ندیدم نمونه ـشو، پایانش هم از این قائله مستثنا نیست. درکل میخوام بگم پایان TLOU رو بچسبون به مسیری که تو طول بازی طی کردی تا بهش رسیدی نه اینکه جداگونه رو پایانش نظر بدی :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
منم یکی از کسایی بودم که زیاد از پایان بازی خوشم نیومد :D همون موقع هم به احسان گفتم که پایانش اون چیزی نبود که میخواستم :D در واقع انتظاز چیز دیگه ای داشتم....
انتظار داشتم از اون پایان ها باشه که اشک آدم رو در میاره(مرگ جول یا الی) ولی خب بجاش یه "I Swear" گیرم اومد :| :D

هرچند از یه جهت هم پایانش برام جالب بود چون یه جورایی تولد یه Villain رو دیدیم >:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر