تاپیک xbox360داران کرج

RNT hitman

کاربر سایت
Jan 8, 2012
38
نام
امید
ممنون پس همون لايو وصل شم بك آپ بگيره بهتره. بعدشم اين فلش فعلی رو رد می كنم يه 16 گيگ می گيرم و روش از طريق لايو پروفايل قبليم رو برمی گردونم.
فقط يه سوال: برای اين كار لازم نيست برای لايو پول بدم؟ من تا بحال لايو نرفتم قبلا مثل اينكه می شد يه ماه لايو مجانی استفاده كرد ولی الان اين رو برداشتن، درسته؟
بعد می گن با استفاده از فلش آدم بن می شه و بايد برای بن نشدن از هارد اونم ارجينال استفاده كرد اين چطور درسته يا نه؟ اگه درسته بگيد تا هارد بگيرم.
شما برای اینکه بتونی به live وصل شی اول باید توی hotmail یه id برای خودت وا کنی. بعد از اینکه این کارو انجام دادی میتونی یک ماه به صورت مجانی از محیط live استفاده کنی.روی هر دستگاه تا 3 تا پروفایلو میشه اینکارو انجام داد . البته بعد از تمام شدن یک ماه هم میتونی به لایو وصل شی و از پروفایلت backup بگیری.فقط از امکانات لایو نمیتونی استفاده کنی .
دقت داشته باش که اگه پروفایلت توی live گلد بشه یک ماهت شروع میشه و چه استفاده بکنی چه نکنی سر یک ماه تموم میشه بنا براین توی این یه ماه برو لایو بازی کن حالشو ببر چون بعد از این باید 40 تا 45 هزار تومن بدی گلد 3 ماهه بگیری.
اگه قرار بود دستگاه با استفاده از فلش بن بشه ماکروسافت یه همچین قابلیتی برای دستگاش نمیذاشت . خیالت راحت باشه.فقط توی دستگاهای slim اونم هارد 250 گیگ به بالا چنین اتفاقی که شما میگی میوفته.

amirakbari

کاربر سایت
Apr 18, 2012
8
نام
amir
سلام به همه بر بچ کرجی و کاربرای سایت بازی سنتر
من فروشگاهی برا خرید کنسول دست دوم ایکس باکس می خوام دانشکده زیر رو کردم با پاساژمرکزی نبود لطفا ادرس یه فروشگاه خوب برای من پخ کنید ممنون از همه

danialwake

کاربر سایت
Apr 6, 2012
63
نام
دانیال
داداش من تنها جایی رو که میشناسم مرکز ایکس باکسو و PS3 هستش و همه جور کنسولی هم میفروشه توی درختی،ته بلوار ارغوان شرقی یه خدمات کامپیوتری هست به نام ماتریکس.امیدوارم بدردت خورده باشه..
راستی اومدیم بگیم مام کرجیم...کاری چیزی داشتین بگین.

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
سلام به همشهری های گلم
دوستان یه کنسول ایکس باکس ELAITE دارم برا سال 2010 هست با دوتا دسته خیلی تمیزه هر کی خواست PM بده.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
فعلا خودم در جستجوی یک کارت 1200 پوینت میباشم.تا فردا جستجوی خودم تموم میشه اگه جایی ک داشته باشتش رو میشناسین پ.خ کنید
GAME-IR نداشت یعنی تموم کرده بود...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر