تاپیک xbox360داران کرج

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بردم پرینس ریختم الان آوردم
15 گرفت
سی دی گیم هم نداد نامرد
سی دی گیم منظورت بازیه؟! یا key دستگاتو مییگی؟ اگه دومیه ـست که بدرد منو شما نمیخوره و باید وارد باشیم تا ازش استفاده کنیم!
و البته کاش که الان اینکارو نمیکردی! چون احتماله بن بالاست!

tatupsp

کاربر سایت
Feb 4, 2007
205
همون Key ...
کیمو نوشتم گیمو D:
بیخیال بن من الان حبل لایوم....الان دارم بلک اپس رو دوباره رایت می کنم..امیدوارم گیر میری نخورم

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
=)) آدرس مهم نیست؟یعنی تو هوائه؟:D
دوستان مگه LT1.9 فقط برای لایو نیست؟بدرد داشبوردو آپدیتم 19 می نمیخوره دیگه!(می هم که خیلی وقته تمو شده:D) درسته؟

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
بچه ها من قبلا گفته بودم پارسیان ( پاساژ ایلخانی ) جای خوبی واسه update هست..
همین الان حرفمو پس میگیرم..
اون کسی که دستگاه update میکنه وقتی بهش میگید key بده بهتون key یه دستگاه دیگه میده تا دیگه دستگاهتون dvdplayer بشه....
این کارو میکنه تا همیشه دستگاهتونو پیش خودش ببرید و بشید مشتری ثابت.. ( تمام key هارو تو هارد خودش ذخیره میکنه )
اگه رفتید پیشش . dvdkey ازش گرفتید حتما قبل از استفاده ازش اونو با جانگل فلشر تست کنید تا xbox شما هم مثل بنده dvdplayer نشه...
اسم طرف هم محمده.....
مراقبش باشید......

hshrnt

کاربر سایت
Oct 31, 2009
21
نام
روح الله
بچه ها من قبلا گفته بودم پارسیان ( پاساژ ایلخانی ) جای خوبی واسه update هست..
همین الان حرفمو پس میگیرم..
اون کسی که دستگاه update میکنه وقتی بهش میگید key بده بهتون key یه دستگاه دیگه میده تا دیگه دستگاهتون dvdplayer بشه....
این کارو میکنه تا همیشه دستگاهتونو پیش خودش ببرید و بشید مشتری ثابت.. ( تمام key هارو تو هارد خودش ذخیره میکنه )
اگه رفتید پیشش . dvdkey ازش گرفتید حتما قبل از استفاده ازش اونو با جانگل فلشر تست کنید تا xbox شما هم مثل بنده dvdplayer نشه...
اسم طرف هم محمده.....
مراقبش باشید......
دوست عزیز میشه بگی با jungle flasher چطوری key دستگاهو چک میکنی که مال دستگاه خودت هست یا نه ؟ برای چک کردنش باید از اون key برای آپدیت دستگات استفاده کنی . اگر از اون key هم استفاده کنی key قبلی دستگات پاک میشه . برای مقایسه کردن key جدید با key دستگاه خودت هم باید از دستگاه key بگیری . وقتی هم از دستگاه بتونی key بگیری دیگه نیازی به درخواست key از فروشنده نیست .

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
دوست عزیز میشه بگی با jungle flasher چطوری key دستگاهو چک میکنی که مال دستگاه خودت هست یا نه ؟ برای چک کردنش باید از اون key برای آپدیت دستگات استفاده کنی . اگر از اون key هم استفاده کنی key قبلی دستگات پاک میشه . برای مقایسه کردن key جدید با key دستگاه خودت هم باید از دستگاه key بگیری . وقتی هم از دستگاه بتونی key بگیری دیگه نیازی به درخواست key از فروشنده نیست .

وقتی میتونیم از فروشنده key بگیریم چه زحمتیه!!!!
این دوست ما key اشتباه بهش دادن رفت تو پاچش.من خودم key رو گرفتم از فروشنده ولی به علت مسائل امنیتی خودم با سوزن یه بار دیگه در اوردم key دستگاه رو خیالم راحت شد.

به همه هم پیشنهاد میکنم ریسک نکنن یه بار هم خودشون در بیارن.;)

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
داداش شما درست منظور منو نفهمیدی...
اون آقا به من key اشتباه داد ومن هم بهش اطمینان کردم و با اون key دستگاهمو فلش کردم...
key اصلی هم پرید و پاک شد....
اما بالاخره تونستم key اصلی با کمک یکی از دوستام ازش بگیرم و با این key جدید دستگاهمو دوباره فلش کردم و درست شد
واسه آموزش چک کردن اصلی بودن key درایو هم به قسمت آموزش آپدیت به lt مراجعه کنید
توی اون تاپیک آقا خلیل تو جواب پست من این کارو یاد داده....
اصلا واسه اطمینان از اصل بودن نیاز نیست دستگاهو با key فلش کنی...
با خود جانگل فلشر میتونی تست کنی تا از key که داری خیالت راحت بشه و مجبور نشی به این فروشنده های سودجو چند بار پول مفت بدی...

hshrnt

کاربر سایت
Oct 31, 2009
21
نام
روح الله
داداش شما درست منظور منو نفهمیدی...
اون آقا به من key اشتباه داد ومن هم بهش اطمینان کردم و با اون key دستگاهمو فلش کردم...
key اصلی هم پرید و پاک شد....
اما بالاخره تونستم key اصلی با کمک یکی از دوستام ازش بگیرم و با این key جدید دستگاهمو دوباره فلش کردم و درست شد
واسه آموزش چک کردن اصلی بودن key درایو هم به قسمت آموزش آپدیت به lt مراجعه کنید
توی اون تاپیک آقا خلیل تو جواب پست من این کارو یاد داده....
اصلا واسه اطمینان از اصل بودن نیاز نیست دستگاهو با key فلش کنی...
با خود جانگل فلشر میتونی تست کنی تا از key که داری خیالت راحت بشه و مجبور نشی به این فروشنده های سودجو چند بار پول مفت بدی...
برادر مطالبی رو که شما فرمودی دقیقا مثل گفته هاییه که بنده عرض کردم . حالا این وسط دادن آدرس آموزش آپدیت LT برای چیه ، نمیدونم . key دستگاه فقط بدرد کسی میخوره که وارد باشه چطوری دستگاه رو آپدیت کنه . در کل ور رفتن با key دستگاه زیاد کار عاقلانه ای نیست . شما که key دستگاتو گرفتی خیالت راحته فقط key دستگاتو لای زر ورق نگه دار تا دوباره گذرت به اون فروشنده سود جو نخوره .

hshrnt

کاربر سایت
Oct 31, 2009
21
نام
روح الله
وقتی میتونیم از فروشنده key بگیریم چه زحمتیه!!!!
این دوست ما key اشتباه بهش دادن رفت تو پاچش.من خودم key رو گرفتم از فروشنده ولی به علت مسائل امنیتی خودم با سوزن یه بار دیگه در اوردم key دستگاه رو خیالم راحت شد.

به همه هم پیشنهاد میکنم ریسک نکنن یه بار هم خودشون در بیارن.;)
منظور شما از سوزن دقیقا چیه ؟ نکنه منظورتون همون CK3 probe هست که تیم Xecuter طراحی کرده و برای key گرفتن ازش استفاده میشه؟

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
برادر مطالبی رو که شما فرمودی دقیقا مثل گفته هاییه که بنده عرض کردم . حالا این وسط دادن آدرس آموزش آپدیت LT برای چیه ، نمیدونم . key دستگاه فقط بدرد کسی میخوره که وارد باشه چطوری دستگاه رو آپدیت کنه . در کل ور رفتن با key دستگاه زیاد کار عاقلانه ای نیست . شما که key دستگاتو گرفتی خیالت راحته فقط key دستگاتو لای زر ورق نگه دار تا دوباره گذرت به اون فروشنده سود جو نخوره .
واقعا حرف من وشما شبیه همه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من که شباهتی پیدا نکردم
آدرس هم واسه این دادم که شما خودت پرسیدی چطوری میشه با جانگل فلشر تست کرد که key درست باشه
اگه فراموش کردید به پست های قبلی خودتون مراجعه کنید....
این کار هم به درد همه میخوره چون هم ساده هست هم همه میتونند اطمینان پیدا کنند که dvdkey که از کس دیگه گرفتن مال خودشونه تا بعدا با key اشتباه فلش نکنند..
شما که خودتون تو کار آپدیت هستید و مغازه دارید باید بهتر بدونبد........

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر