تاپیک xbox360داران کرج

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
ممنون اما من گرفتم.فقط چرا این تایپیک انقدر خلوته.چرا هیچ کی توش پست نمیده؟
چندتا سوال هم داشتم:
1.من وقتی از کابل وی جی ای استفاده میکنم از یک بلندگو صدا میاد بیرون . در صورتی که وقتی کابل کمپوزیت رو به اسپیکر میزنم از هر دوتا بلندگو صدا میاد.دلیلش چی میتونه باشه؟

2.من وقتی از کابل وی جی ای استفاده میکنم نوشته ها سایه دار میشن وکیفیتشون اصلا خوب نیست و وقتی رزولوشن رو میبرم تو اخرین حالت (1440 در 900) بدتر میشه.در صورتی که با کابل کمپوزیت این جور نمیشه؟دلیل این یکی چی میتونه باشه؟ ایراد از کابل هست یا مانیتور.مشخصات مانیتورم اینه:

LG “w1942s”

Contrast:8000

Most resolution:1440-900

Input:vga

3.این اپدیت داشبورد جدید باعث میشه که کنسول بازی های جدید رو اجرا نکنه؟

4.اپدیت فریمور دستگاه من نون استیلث 1.61 هست.ایا با این اپدیت میتونم بازی های جدید رو بازیکنم(اپدیت داشبوردم 2.0.89 هست)؟ با این اپدیت دیگه نیازی نیست دستگاهم رو اپدیت فریمور کنم برای اجرای بازی های جدید؟

5.این دی ال اس بازی ها که میگن چی هست؟میشه اون ها رو با اینترنت دانلود دانلود کرد وبا فلش ریخت تو کنسول؟

ممنون میشم اگه جواب بدی.

FIFA08

کاربر سایت
Apr 17, 2007
143
نام
ممد
کسی تو کرج جایی سراغ نداره بریم LT Plus (همون LT جدید رو بریزیم)
یکی تو درختی هست ولی ادم منصی نیست تبدیل 400 تومنی میگفت 2000 تومن

son of sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2008
123
نام
علی
کسی تو کرج جایی سراغ نداره بریم LT Plus (همون LT جدید رو بریزیم)
یکی تو درختی هست ولی ادم منصی نیست تبدیل 400 تومنی میگفت 2000 تومن
چرا.تو مهستان یه مغازه هست،اسم مغازشم پرینس.آدم منصفیم هست.
توصیه میکنم وست نبرین.چون من اون موقع که ال تی اومد بردم وست به جا ال تی،non stealth ریخت)x.بعدآ که فاینال فانتزی اومد فهمیدم چه گندی زده.

FIFA08

کاربر سایت
Apr 17, 2007
143
نام
ممد
امروز چندجا رفتم برای LT+ چند جا نداشت یک جا 15 تومن میخواست در حالی که توپخونه 6 تومن هزینش هست ؟
کسی جای ارزون قیمت سراغ نداره(از 6تومن کمتر هم بود مشکل نداره:d) ولی بالای 10 تومن نباشه

bazicenter2010

کاربر سایت
Mar 11, 2010
2
نام
علی
ALI SADEGHI

اول اینکه تو کرج قیمت ها گرون می گن و هم از نظر زمانی از تهران عقبن فقط تو مهستان فروشگاه پرینس واقعا میرسه به تهران . اینم بگم نگید تبلیغ الکی میکنید آره میشناسمشون واسه اینکه باور کنید کافیه یه بار برید پششون . . .

soft2fire

کاربر سایت
Jun 12, 2010
29
نام
محمد
سلام دوستان من باز اومدم
من هنوز NFD H , Brother hood رو بازی نکردم
می خوام ببینم از کجا میتونم آموزش آبدیت کردن xbox رو یاد بگیرم؟

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد
من هم از کرج هستم
البته هم تازه به جمع کنسول دار ها پیوستم هم اینکه تازه به لایو وصل شدم.
خیلی بازی نمیکنم.
اینم گیمتارگتم
agni1367

mosolim

کاربر سایت
Jul 15, 2009
71
نام
مسلم
سلام
دوستان راجع به مغازه مطمئن بگم که یکی هست پاساژ دانشکده طبقه زیرین پاساژ اون کنج زیره راه پله. اسمه مغازشم سونیک هست. ادم خوب و منصفیه LT+ رو هم 10 تومن میریزه. من تا حالا کلی چیز میز ازش خریدم.

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
بچه های کرج بگن کدوم محل میشینن تا ببینیم اگه نزدیک هستیم همدیگرو بهتر بشناسیم.
من محلمون رو نمیگم چون خیلی پرته ولی ناحیه 4.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سلام
دوستان راجع به مغازه مطمئن بگم که یکی هست پاساژ دانشکده طبقه زیرین پاساژ اون کنج زیره راه پله. اسمه مغازشم سونیک هست. ادم خوب و منصفیه LT+ رو هم 10 تومن میریزه. من تا حالا کلی چیز میز ازش خریدم.
منم خودم psp پی اس 2 و xbox 360 مو ازش خریدم مموری پی اس پی و.....فقط یه ذره گرون فروشه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر