تاپیک xbox360داران کرج

son of sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2008
123
نام
علی
اقا سلام منم کرج هستم من میخاستم بدونم بازی اورجینال از کجا بخرم برای live میخوام میشه کمکم کنین
فکر نمی کنم کرج جایی گیرت بیاد.ولی می تونی بهشون بگی برات بیارن از تهران.
به نظر من خودت بری از تهران بگیری بهتره.
حالا چه بازی رو می خوای؟

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
سلام به دوستان گل...خوشحالم که به جمع شما دوستان پیوستم...من فردیس زندگی میکنم و بازی هم روهم از پاساز بعثت از مغازه برمودا یا امیر میگیرم...میخواستم بدونم بازی های که اینا میدن استیلت پچ هستند یا نه؟...ممنون میشم پاسخ دهید...

son of sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2008
123
نام
علی
سلام به دوستان گل...خوشحالم که به جمع شما دوستان پیوستم...من فردیس زندگی میکنم و بازی هم روهم از پاساز بعثت از مغازه برمودا یا امیر میگیرم...میخواستم بدونم بازی های که اینا میدن استیلت پچ هستند یا نه؟...ممنون میشم پاسخ دهید...
من والا اون طرفا نمیرم وگرنه یه بازی می گرفتم برات چک می کردم.ولی اگه خودت کامپیوتر داری چک کردنش مثله آب خوردنه.

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
اقا کسی میدونه تو فردیس کی بازی استیلت پچ میفروشه......حالا اگه فردیسم نباشه تو کرج کجا میفروشن....؟؟قیمت چنده....؟؟؟

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
داداش از جوابت ممنون...راستی یه سوال؟؟؟؟از چه شرکتی اینترنت میگیری؟؟؟؟سرعت و پینگت چطوریاست؟؟؟؟چقدر از حجم اینترنت رو میخوره این لایو...مثلا برای یه دست فیفا زدن؟؟؟؟؟
میدونم زیاد شد ولی دمت گرم اگه J بدی.............

son of sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2008
123
نام
علی
داداش از جوابت ممنون...راستی یه سوال؟؟؟؟از چه شرکتی اینترنت میگیری؟؟؟؟سرعت و پینگت چطوریاست؟؟؟؟چقدر از حجم اینترنت رو میخوره این لایو...مثلا برای یه دست فیفا زدن؟؟؟؟؟
میدونم زیاد شد ولی دمت گرم اگه J بدی.............
من از دنیانت گرفتم.سرعت دانلودش 50-60.پینگ هم 300.می شه راحت باهاش بازی کرد.ولی فکر نکنم به اون طرفا ADSL بده.محدودش کمه.
درباره ترفیک هم من مثلا 2 ساعت mw2 بازی می کنم تقریبی 50000kb ازم کم می شه.(UL+DL)

oldsnake

کاربر سایت
Aug 17, 2009
323
اقا کسی میدونه تو فردیس کی بازی استیلت پچ میفروشه......حالا اگه فردیسم نباشه تو کرج کجا میفروشن....؟؟قیمت چنده....؟؟؟

من از سایت ahadshop میگیرم بازیاش خیلی با کیفیته با پست میفرسته دم خونت . اینایی که من خریدم همه Stealth بودن . شما هم مثل من چند تا بازی بخر پول پستش که تقسیم میشه خیلی کم میشه .
چند تا بازیم میخواستم تو سایتشون نبود ایمل زدم داشتن برام فرستادن .
http://shop.ahadshop.com

sam_dante

کاربر سایت
May 6, 2007
368
نام
Mohsen
پاساژ بعثت طبقه پایین از پله ها که رفتی پایین سمت راست بازی میفروشه ولی نمی دونم استیلت باشه یا نه. که بازی هاش هر کدوم 4.5ه.فامیلیه طرف محمدیه خواستی یه سوال ازش بپرس. البته روبروی اسکیمو یا آیس پک سابق هم اون فروشگاه بازیه طبقه بالا هم میفروشه ولی اون زیاد جنس DVD هاش خوب نیست و به احتمال زیاد استیلت هم نیست قیمتش هم 2.5ه.

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی

اگه از پاساژ بعثت میگیری که همشون یا از من (برمودا) میگیرن یا طبقه بالا (سهیل) که هیچ کدومم استیلت نیست.
ولی اگه خواستی pm بده.

پاساژ بعثت طبقه پایین از پله ها که رفتی پایین سمت راست بازی میفروشه ولی نمی دونم استیلت باشه یا نه. که بازی هاش هر کدوم 4.5ه.فامیلیه طرف محمدیه خواستی یه سوال ازش بپرس. البته روبروی اسکیمو یا آیس پک سابق هم اون فروشگاه بازیه طبقه بالا هم میفروشه ولی اون زیاد جنس DVD هاش خوب نیست و به احتمال زیاد استیلت هم نیست قیمتش هم 2.5ه.
4.5ه !!! :-o:-o
من که یادم نمیاد. :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر