تاپیک Xbox 360 داران گیلان

من چند وقته مشتریش هستم الانم منتظرم این پارس وی بیاد سه شنبه adsl منو راه بندازه یه call4 هم از آقای نیاکوئی بگیرم برم xboxlive بازی هاش همه stealth هستن.من چند تا بازی دیگه ازش گرفته بودم چک کردم همه stealth بود.کارش درسته فقط اگه یکم قیمتو بیاره پایین تر دیگه تک میشه میتونه مشترییای دیگرانم قاپ بزنه:biggrin1:
کارشون خیلی درسته.
ولی واستا تا سه هفته دیگه MW2 میاد چون الان این رو شروع کنی فقط یه ماه طول میکشه که با بازی آشنا شی :cool:
کم کم رشتی ها بیان لایو رو بترکونیم
دوستان گیلانی که من تو لایو میشناسم :
sina hunter
sina potter
rod
anofel
تعدادمون زیاد نیست شما هم بیاین با من میشیم 6 تا.
ولی مشهدی ها و شیرازی تا دلت بخواد ریخته تو لایو...
تعداد مشهدی ها که از 70-80 نفر هم بیشتره.
کلا رشتی ها کم کم وصل شن لایو تا لایو رو تو دست خودمون بگیریم

آخرین ویرایش:
من چند وقته مشتریش هستم الانم منتظرم این پارس وی بیاد سه شنبه adsl منو راه بندازه یه call4 هم از آقای نیاکوئی بگیرم برم xboxlive بازی هاش همه stealth هستن.من چند تا بازی دیگه ازش گرفته بودم چک کردم همه stealth بود.کارش درسته فقط اگه یکم قیمتو بیاره پایین تر دیگه تک میشه میتونه مشترییای دیگرانم قاپ بزنه:biggrin1:

قاپ زدن مشتری دیگران اصلا کار درستی نیست

ولی فکر کنم کیفیت کار نشون گر همه چیز هست

artin عزیز در مورد قیمت هم فکر کنم شرایط خرید قیمت پایین تر رو برتون توضیح دادم قبلا

ممنون از دوست از عزیز King Mahdi که نسبت به ما لطف دارن:smile:

ممنون از دوست از عزیز King Mahdi که نسبت به ما لطف دارن:smile:

خواهش میکنم وظیفه بود.:smile:
انشالله تا 3 هفته دیگه که بازی MW2 عرضه میشه یکی برام نگه دارید اون موقع. هزینش هم همین ماه که یه سفارش جدید دارم باهاتون حساب میکنم

کارشون خیلی درسته.
ولی واستا تا سه هفته دیگه MW2 میاد چون الان این رو شروع کنی فقط یه ماه طول میکشه که با بازی آشنا شی :cool:
کم کم رشتی ها بیان لایو رو بترکونیم
دوستان گیلانی که من تو لایو میشناسم :
sina hunter
sina potter
rod
anofel
تعدادمون زیاد نیست شما هم بیاین با من میشیم 6 تا.
ولی مشهدی ها و شیرازی تا دلت بخواد ریخته تو لایو...
تعداد مشهدی ها که از 70-80 نفر هم بیشتره.
کلا رشتی ها کم کم وصل شن لایو تا لایو رو تو دست خودمون بگیریم

آره عجیب پایه ام ولی کاش میشد مثلا یه تیم گیلان تشکیل داد یه تیم مثلا استان دیگه بعد با هم گروهی cod میزدیم.

آره عجیب پایه ام ولی کاش میشد مثلا یه تیم گیلان تشکیل داد یه تیم مثلا استان دیگه بعد با هم گروهی cod میزدیم.
تیم که والا چه عرض کنم با همون شیرازی ها بازی کنیم 3 سوت ما رو میبرن تنها کسی که تو گیلان مدام cod4 بازی میکنه بنده هستم :biggrin1:
بیشتر دوستان گیلانی singel player حال میکنن.......

رفقای رشتی هم بازی انزلیچی نمی خوایین ؟

ما هم یک کمی بازی بلدیم

دوستان لیست بازی dvd کامپیوتری که من طی چند سال جمع کردم با تخفیف ویژه میخوام بفروشم

دانلود لیست بازی ها
ابای جان سلام :biggrin1: چرا نمیخوایم دوست عزیز :smile:

چون از خودش خريده بودم ازمن كه 10 تومن گرفت تازه مجاني سرويسشم كرد
تازه اگه 25 تومن هم ام ميگرفت رازي بودم چون فقط هزينه رفتو برگشت به تهران بيشتر 25 تومنه
از همه مهمتر ممكنه هزارتا بلا سر دستگام بيارن
سفارش ما هم ميكنى 10 تومن بگيره:cheesygri اخه با 15 تومن ميشه 5 تا بازى خريد بتمنم گرفتم رو دستم باد كرده:eek:

سفارش ما هم ميكنى 10 تومن بگيره:cheesygri اخه با 15 تومن ميشه 5 تا بازى خريد بتمنم گرفتم رو دستم باد كرده:eek:

بتمن چطوری رو دستت باد کرده بازی به این خفنی راستی دوستان adsl من وصل شد (آخ جون)

دستگاه رو هم دادم update واسه ixtreme 1.6 ایشالا همین روزا منم به جمع live باز ها اضافه

میشم بارم آخ جون:biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:eek:

سلام

دوستای گل من تازه دل به دریا زدم که کنسول وصل کنم به live

تا وصل شدم میگه باید update کنی من ترسیدم

آپدیت نکردم

آقا بن نمییم اگه update کنیم ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or