تاپیک Xbox 360 داران گیلان

Leonard Cohen

کاربر سایت
Oct 14, 2006
464
تو اين پست هاي اموزشي يه چيزايي گفتن.ولي الكي پيچوندنش.ظاهرا به مشكل هم خوردن.حالا اگه جدي جدي خودت ميخواي كنسولت رو هك كني يه ميل بزن بهم تا تكست اموزشي و فايل هاي لازم رو واست بفرستم.درضمن به همين سادگيا هم كه فكرش رو ميكني نيست.مرحله اولش رو با هر كامپيوتري ميشه انجام داد.ولي مرحله فلاش كردن يه كامپيوتر با mainboard خاص ميخواد...حالا اگه واقعا مصمم هستي بسم اله...
dinocrisis_ps2@yahoo.com
ای ول مرام :biggrin1:

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
خوب یه ذره نامفهوم نوشتید
معلوم نیست شما میخواین یه x360 سه چراغه بخرین
یا میخواین یه x360 سه چراغه رو بفروشین و یکی دیگه بخرین
شایدم اصلا xbox360 نمیخواین و میخواین xbox بخرین

:cheesygri:cheesygri:cheesygri آره یه ذره نا مفهوم بود خوب اگه 3 چراغ نمیشه همین فالکون البته میخام تا 1 ماه دیگه بگیرم الان تو فرجه هستم تا امتحانای uni رو بدم آزاد بشم بعد بگیرم.راستی امکان داره تا 1 ماه دیگه jasper رو تو رشت بیارن؟

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري

:cheesygri:cheesygri:cheesygri آره یه ذره نا مفهوم بود خوب اگه 3 چراغ نمیشه همین فالکون البته میخام تا 1 ماه دیگه بگیرم الان تو فرجه هستم تا امتحانای uni رو بدم آزاد بشم بعد بگیرم.راستی امکان داره تا 1 ماه دیگه jasper رو تو رشت بیارن؟
حالا که میخوای یکماه وایسی وایسا شاید سرو کله Jasperهم پیدا شد
فعلا که میگن تو دبی اش هم نیست چه برسه به رشت!
همین Falconهم که بد نیست اگرJasperنیومد همینFalconرو بگیر با کمی مواظبت و رعایت میتونی سالم نگرش داری من خودم قبلا فالکون داشتم ولی الان لانچ دارم ناراضی هم نیستم روزی هم یه 7-8ساعتی روشنه!
شب هم روشن میزارم برا دانلود دمو و اینا

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
آره خوب اگه نبود همون falcon رو میگیرم.راستی یه سوال داشتم ازت.این lunch که نوشتی یعنی چی؟ لانچ؟ منظور همون ایکس باکس هایی است که اوله اول اومده بود سال 2005؟ اون ایکس باکس ها یعنی از فالکون هم بهتره؟ بعد چرا فالکون خودت رو فروختی مگه با فالکون نمیشه مثلا 7 ساعت 8ساعت مداوم بازی کرد یا شب گذاشت واسه دانلود؟

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
آره خوب اگه نبود همون falcon رو میگیرم.راستی یه سوال داشتم ازت.این lunch که نوشتی یعنی چی؟ لانچ؟ منظور همون ایکس باکس هایی است که اوله اول اومده بود سال 2005؟ اون ایکس باکس ها یعنی از فالکون هم بهتره؟ بعد چرا فالکون خودت رو فروختی مگه با فالکون نمیشه مثلا 7 ساعت 8ساعت مداوم بازی کرد یا شب گذاشت واسه دانلود؟
اره لانچ اولین مادربورد 360هست همون سری اول
معلومه که فالکون از لانچ بهتره
من به دلیل یه سری مشکلات فالکونم را فروختم حالا هم یه لانچی دم دست بود خریدم:D
هم اینکه سه چراغ بشه دلم نمیسوزه:D
اگه فالکون هم گرفتی 7-8ساعت مدوام باهاش بازی نکن(هرچند هیچ وقت خودت اینقدر بازی نمیکنی !مثلا من وقتی که میخواستم 360بخرم میکفتم روزی من 12ساعت بازی میکنم ولی وقتی که گرفتم دیدم خودم بعد از 2ساعت خسته میشم و اتوماتیک خاموش میکنم کنسول رو.:D
هر یکساعت یا دو ساعت حداقل یه استراحت نیم ساعته یا یکساعته بهش بده
البته اگه 12ولت بکنی که چه بهتر میشه و رو رمها و پل جنوبی سینک بزاری
------------------------------------
من خودم درایو کنسول را اکسترنال کردم و از روی قاب یه فن گذاشتم که به Gpuکنسول مستقیم باد میزنه و کنسول اصلا Gpuاش داغ نمیکنه اگرم میکنه کم میکنه!
برق 12ولت و فنGpuروهم از خود کنسول گرفتم و از اداپتور استفاده نکردم.

خوب این قضیه 12 ولت چیه ؟ یکی میگفت فن رو 12 ولت کردم بن شدم؟ چرت گفت نه؟ بعد این کارایی که کردی رو کجا انجام دادی؟
راستی این id من هست اگه خواستی add کن
saeed_levis_021
جوابتون رو تو پ.خ دادم.

آخرین ویرایش:

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
خوب این قضیه 12 ولت چیه ؟ یکی میگفت فن رو 12 ولت کردم بن شدم؟ چرت گفت نه؟ بعد این کارایی که کردی رو کجا انجام دادی؟

آخرین ویرایش:

Leonard Cohen

کاربر سایت
Oct 14, 2006
464
راستی این id من هست اگه خواستی add کن
saeed_levis_021

سلام
فن با قدرت بیشتری کار میکنه دوست عزیز و مانع از گرم شدن بیش از حد دستگاه میشه .. ربطی به بن شدن نداره شما که دستگاهت رو کپی خور میکنی هر لحظه که بخوای به لایو وصل شی امکان بن شدنت هست به 12 ولت ربطی نداره دوست عزیز

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
اخه بد شانسی رو میبینین آدم lcd sony داشته باشه ولی x360 نداشته باشه من وقتی تو pc خودم gow1 رو بازی کردم کف کردم حالا شماره 2 اون کلی وقته اومده بعد نمیتونم بازی کنم دارم دیوونه میشم

mami_g

کاربر سایت
Mar 4, 2007
25
نام
mohamad

والا اينطور كه من شنيدم jasper تو دوبي پخش شده و ميگن به هيچ وجه كپيخور نميشه.اين لايتن قبل اينكه برنامه هكش بياد درايوش رو تعويض ميكرديم و كپيخورش ميكرديم.ولي اين بار ديگه درايوشون رو هم نميشه عوض كرد.هروقت تهران jasper بيارن فرداش اينجا هم مياد.ولي كي حاضر ميشه بازي ارجينال بخره؟
هروقت اومد خبرش رو بهتون ميدم.

all game over

کاربر سایت
Dec 16, 2008
11
با عرض سلام خدمت همه دوستان...
امیدوارم همه دوستان گیمر سلامت باشن...
من حسن پور هستم، مدیر فروشگاه عصر جدید...
متاسفانه زودتر از این نتونستم بیام تو این تاپیک. خیلی خوشحالم که تو گیلان و مخصوصا رشت این همه گیمر داریم...
من ازین به بعد تو این تاپیک در خدمت دوستان هستم...
هر بار هم لسیت جدیدترین بازی های موجود تو فروشگاهم رو اعلام می کنم که دوستان در جریان باشن...
بازی های PC,XBOX360,PS3,Wii,PSP,PS2 موجود داریم...
همچنین انواع کنسول و لوازم جانبی هم موجود هست...

جناب حسن پور اینجا جاش نیست عزیز اگه میخوای کنسول هاتون رو بفروشین برین تو همین سایت و تو قسمت فروشگاه مجازی عضو شین .اینجا تاپیک مخصوص گیلانی هایی که x360 دارند هست و فروشگاه عصر جديد نیست

all game over

کاربر سایت
Dec 16, 2008
11
سلام دوستان یه جای خوب بره خرید xbox360توی رشت کجاست؟
دوست عزيزم كنسول ايكس باكسو تا جايي كه ميدونم اروند داره ميفروشه وغلامي.
يه فروشگاهي بازشده به اسم عصر حجر ميگن ايكس باكس ميفروشه( يه ايكس باكس تو مغازش ديدم)
غلامي دستگاهاشو باگارانتي 1ساله ميده
به اروندم يه سر بزني بد نيست
عصره جديدم كه سؤتغذيست ولي ازش يه قيمت بگير :-"

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
بازی های ارجینالش قیمتش اندازه ی قیمت بازی ها ps 3 هست؟
تو خارج از ایران که همینطوره یه تعرفه مشخص داره که فکر کنم نزدیکای60دلار باشه
البته نسخه های Limited Editionوغیره قیمتشون بالاتره
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان هرکسی میتونه نسخه Limited EditionبازیUnchartedرا برای ما جور کند با قیمت مناسب خریداریم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر