تاپیک Xbox 360 داران گیلان

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
دوستان یکم مهرباتر باشید!
کیفیت هردو این دیسکها چه پلی باکس چهHpبه نظر من اونقدر خوب نیست البته بنظرم کیفیت Hpاز پلی باکس بیشتره!
که همونطور که گفتم هیچکدومشون خوب نیست بهتره از دیسک های بهتر استفاده کنید هم برا خودتون خوبه هم کنسولتون:D من T-gateوAoneالبته سری قدیمش! استفاده میکنم و راضیم

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
اون كه hp اشغالو ميده 4.5 حالا چرا عصباني شدي تهديد ميكني:eek:
عزیز من من تهدید نکردم دیدی که پستشون پاک شد واسه خودتون میگم عزیز واگر نه من کاره ای نیستم که تهدید کنم دوست من
که همونطور که گفتم هیچکدومشون خوب نیست بهتره از دیسک های بهتر استفاده کنید هم برا خودتون خوبه هم کنسولتون:biggrin1: من T-gateوAoneالبته سری قدیمش! استفاده میکنم و راضیم
سلام من هم از aone و t-gate استفاده میکنم کیفیتشون هم خوبه
پ.ن:سینا من هم ps3 امروز صبح رسید با بازی LBP. تو هم LBP رو گرفتی ؟؟

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
مبارکه مهدی جان یکی از دارندگان Ps3هم به شهرمون اضافه شد:D(چه باحال):D
من ای دی اس الم مشکل داره فردا پس فردا درست شد میام PSNادت میکنم راستی من تا چهارشنبه پنجنشنبه LBPمیگیرم:D

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
مبارکه مهدی جان یکی از دارندگان Ps3هم به شهرمون اضافه شد:D(چه باحال):D
من ای دی اس الم مشکل داره فردا پس فردا درست شد میام PSNادت میکنم راستی من تا چهارشنبه پنجنشنبه LBPمیگیرم:D
چاکرتیم سینا جون:love:
باشه من منتظرم عزیز.:smile: لیتل بیگ پلانت گرفتی بریم حالش رو ببریم با هم:cool: .م. راستی از کیا چه خبر اونم گرفته ؟؟ .

finix

کاربر سایت
Mar 10, 2007
29
دوستان یکم مهرباتر باشید!
کیفیت هردو این دیسکها چه پلی باکس چهHpبه نظر من اونقدر خوب نیست البته بنظرم کیفیت Hpاز پلی باکس بیشتره!
که همونطور که گفتم هیچکدومشون خوب نیست بهتره از دیسک های بهتر استفاده کنید هم برا خودتون خوبه هم کنسولتون:D من T-gateوAoneالبته سری قدیمش! استفاده میکنم و راضیم

من كه از پلي باكس رازيم
من همه ديسكهارو امتحان كردم از پلي باكس مالزي رازيم (اخه من 2 تا ايكس باكس سوزوندم:((اين سومين ايكس باكسه )درايو يكي از ايكس باكسامو همين hp,T-gate,Aone
باطل كرد البته شما استاديد اين تجربه منه البته پلي باكس تقلبي توبازار زياده و رايته پاكستانه

mami_g

کاربر سایت
Mar 4, 2007
25
نام
mohamad
سلام.من چند روز پيش يه پست فرستادم كه دوستان بزرگوارمون پاكش كردن(همونطور كه ميبينيد ديگرون رو هم تهديد كردن:-")الان هم اينجا نيومدم كه تبليغات راه بندازم.
دوستائيكه كنسولشون سه چراغ شده...خدمتتون عرض كنم كه كنسولهائيكه تاريخ توليدشون برج 6 سال 2008 به بعد درايوشون Lite on هست كه كپيخور نميشن.تنها راه كپيخور كردنشون ايه كه با يه درايو قديمي match بشن.اونوقت شما درايو دستگاهتون رو ميديد كه با هاش يه دستگاه Arcade با مدار فالكون رو كپي خور كنن و يه دستگاه نو بدون دسته و مموري (با درايو قبلي خودتون)ميگيريد.يك سال ضمانت هم پشتش هست.فقط بدونيد كه ايكسباكس پال 130هزار تومن از J ارزونتره
dinocrisis_ps2@yahoo.com
mami.gh@gmail.com

all game over

کاربر سایت
Dec 16, 2008
11
سلام به دوستانه گيلاني
من همين امروز عضوه سايت شدم
خيلي خوشهالم كه دوستايه جديد پيدا كردم
راستي من ايكس باكس360 و پي اس 3 دارم
و ارشيو كنسولهاي قديمي از قبيله تي وي گيم.اتاري.ميكرو.سگا.سوپر نينتندم و........... رو دارم :p

all game over

کاربر سایت
Dec 16, 2008
11
من يه ايكس باكسه سه چراغ دارام دو بار هم دادم تهران برام درست كردند ولي زياد كار نكرد(تهراني حروم زاده كلي پول ازم گرفت:ranting:) ميشه منو راهنمايي كنيد چيكار كنم

farhad.kaka.22

کاربر سایت
Nov 18, 2006
11
سلام بچه ها کسی میدونه تو رشت این دمو قابل بازی اویل5 برای ایکس باکس 360 رو کجا میشه گیر اورد به جز سی دی باران :love::love::love:
اخه با این اینترنت ذغالی نمیشه دان کرد:(:(:(

m_nazary2001

کاربر سایت
Oct 20, 2008
393
نام
محمد نظری
من يه ايكس باكسه سه چراغ دارام دو بار هم دادم تهران برام درست كردند ولي زياد كار نكرد(تهراني حروم زاده كلي پول ازم گرفت:ranting:) ميشه منو راهنمايي كنيد چيكار كنم

اگر خودت می خوای تعمیر کنی تو سایت روش هاش هست
ولی باید اول یاد بگیری بعد انجام بدی
در هر حالت اگر بتونم کمک کنم خوشحال می شم:blushing::-"

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
من كه از پلي باكس رازيم
من همه ديسكهارو امتحان كردم از پلي باكس مالزي رازيم (اخه من 2 تا ايكس باكس سوزوندم:((اين سومين ايكس باكسه )درايو يكي از ايكس باكسامو همين hp,T-gate,Aone
باطل كرد البته شما استاديد اين تجربه منه البته پلي باكس تقلبي توبازار زياده و رايته پاكستانه
من فکر نمیکنم دیسک های مثلهT-Gateباعث از بین رفتن درایوتون شده باشه(البته از بین که نمیره لنزش ضعیف میشه!)
این دیسک های پلی باکس کلا بنظر من چیز خوبی نیستند هم به لنز فشار میارن و هم در دراز مدت باعث صدمات به درایو میشن برای مثال بعد از یه مدت دستگاهتون دیسک های دیگر با مارک های متفاوت رو نمیخونه و مجبورید فقط از پلی باکس استفاده کنید البته اگربرای لنزتون مشکلی پیش نیاد!
سلام.من چند روز پيش يه پست فرستادم كه دوستان بزرگوارمون پاكش كردن(همونطور كه ميبينيد ديگرون رو هم تهديد كردن:-")الان هم اينجا نيومدم كه تبليغات راه بندازم.
دوستائيكه كنسولشون سه چراغ شده...خدمتتون عرض كنم كه كنسولهائيكه تاريخ توليدشون برج 6 سال 2008 به بعد درايوشون Lite on هست كه كپيخور نميشن.تنها راه كپيخور كردنشون ايه كه با يه درايو قديمي match بشن.اونوقت شما درايو دستگاهتون رو ميديد كه با هاش يه دستگاه Arcade با مدار فالكون رو كپي خور كنن و يه دستگاه نو بدون دسته و مموري (با درايو قبلي خودتون)ميگيريد.يك سال ضمانت هم پشتش هست.فقط بدونيد كه ايكسباكس پال 130هزار تومن از J ارزونتره
خب شما که الان تبلیغ کردید:D
من منظور شما رو متوجه نشدم؟
یعنی دستگاه نو با درایوLite-onرا بدیم و یه 360ارکید فالکون با درایو بنکیو بگیریم؟
اگه اینطوری هست که با تعویض درایو هم مشکلمون حل میشه فقط لایو نمیشه رفت!
دوست من از این الفاظ به کار میبرید باعث میشه تاپیک قفل بشه!یه درخواستی که دارم اینه که دیگه این حرفها رو نزدی که باعث رنجش خاطر دوستان دیگمون نشه.البته جسارت نشه!
در ضمن شما میتونی تو همین سایت اموزش X-clampرا پیدا کنی و کنسولتو تعمیر کنی البته اگر قابل تعمیر باشه
سلام بچه ها کسی میدونه تو رشت این دمو قابل بازی اویل5 برای ایکس باکس 360 رو کجا میشه گیر اورد به جز سی دی باران :love::love::love:
اخه با این اینترنت ذغالی نمیشه دان کرد
سلام:D
خب چرا رشت؟الان بیشتر بچه ها بازیهاشون رو از قسمت بازارچه که فروشنده های بازیهای 360هستند تهیه میکنند من قبلا از اقای پیام بیگدلی(خدابیامرزتش)میگرفتم الان هم از اقا دوستان دیگه که تو بازارچه سایت مشغولند میگیرم هم سریع هست هم کیفیتش به مراتب بهتره هم قیمتش خوبه;)
---------------------
در ضمن دوستان من امیدوارم که منو ببخشید اگه حرفام باعث ناراحتی تون شد اما میخواستم نظم تاپیک حفظ بشه و یه وق خدای نکرده تاپیک قفل نشه!
بازم از همکاریتون ممنون:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر