تاپیک Xbox 360 داران گیلان

دوستان سلام
راستش پریروز رشت بودم ، هر جا رفتم یه دونه بازی xbox گیر بیارم نشد که نشد . فردا به امید خدا دارم میرم تهران یه آرکید بخرم . احتمالا هفته بعد هم میام رشت ، یه لطفی کنید آدرس این فروشگاه هایی که بازی رو با قیمت مناسب رایت می کنن رو دقیق ذکر کنید ( گم نشم ;) )
بعد اینکه پاساژ بزرگمهر دقیقا کجای رشته ؟!
وارنا گیم رو هم اگه لطف کنین ممنون میشم .

بازم ممنونم :smile:

بزرگمهر تو خیابون بیستونه . دقیقا از سمت سبزه میدون که بیای ، یکم بری جلو ، قبل از 3 را معلم یه پاساژی هست که 2 تا ورودی داره . پی سی گیمرم طبقه سوم بغله پله هست درست جلوی مبین کامپیوتر که معروفه ، وارنا هم فروش تکی مغازه ای نداره پخش کننده ست .
شماره پی سی گیمر :01312247249
بگو از بازی سنتری تخفیف میده;)

سلام
کسی خبر داره الان قیمت xbox 360 مدل آرکاد و پریمم با برد جاسپر چنده؟
داخل رشت کجا ایکس باکس خرید کنه بهتر هستش ؟
به نظر شما ارزش داره بره یه xbox 360 بگیره چون من کامپیوتر هم دارم کلا می ترسم زود بسوزه و کلاسش تعطیل بشه و غصه بخورم چرا این پول را واسه کامپیوترم خرج نکردم؟
روزی چند ساعت بازی کردن مشکلی نداره دستگاه جون سالم به در می بره.باتشکر

سلام
به نظر شما ارزش داره بره یه xbox 360 بگیره چون من کامپیوتر هم دارم کلا می ترسم زود بسوزه و کلاسش تعطیل بشه و غصه بخورم چرا این پول را واسه کامپیوترم خرج نکردم؟

ُسلام دوست عزیز
در مورد قیمت حال حاضر بصوذت دقیق من هیچ خبری ندارم ، قیمت ها متغیر هست و هر جایی قیمت خودش رو داره بصورت دقیق نمیشه گفت چنده ! ....
داخل رشت سبزه میدان - خیابان استاد سرا - فروشگاه غلامی !
دیگه فکر کنم بازار کنسول و گیم و این چیزارو توی رشت بسته ....
هم اینکه قیمت هاش عالیه هم اینکه گارانتی و پشتیبانی داره
از نظر من که آره بگیر ارزش داره چون هیچی کنسول نمیشه بازی کردن با کنسول تا بازی کردن با Pc یه دنیا فرقه ... غصه سوخت و ایناشو نخور چون هزاری هم خرج برا پی سی بکنی باز اون نهایت گرافیک رو برات روون به تصویر نمیکشه ! این نظر من هست البته !
روزی چند ساعت و استراحت به کنسولو کم بازی کردنو اینارو همرو بیخیال ! من به کوب میشینم بازی میکنم از بچه های دیگه هم بپرسی همه ساعت هارو برات میگن 9 ساعت - 5 ساعت - 4 ساعت ! ساعتش مهم نیست زیاد ....
ایشالله یه 360 خوشگل بخری و حالشو ببری

سلام

سلام

خودتون قضاوت کنید!!

قیمت امروز تهران : 360 الیت 310000 تومان
قیمت غلامی : آرکید 290000 تومان

در مورد خرابی هم اگه جاسپر باشه موردی نداره

الیته به شرطی که کنسول رو با روزی 15 .. 20 ساعت منفجر نکنی

روی 5 الی 6 ساعت موردی نداره

سلام
آخر من نفهمیدم داخل رشت کجا xbox360 را ارزان و جنس اصل میده دست مشتری؟
XBOX360 مدل الیت که هارد داره میشه بازی را داخلش هاردش ریخت و بدون dvd بازی کرد یا نه؟
قیمت هارد XBOX360 چنده مثلا 80 گیگ یا 120 گیگ؟
قیمت دست بی سیم چنده؟
کنسول بازی چه ورژنی باید بگیرم PAL یانه جوری باشه که بازی داخل رشت داشته باشه؟بسیار سپاسگزارم

آخرین ویرایش:
این اخطار شامل تمامی کاربرانی که دیروز و امروز این دو صفحه از تاپیک رو پیش بردند، می باشد

# ارسال هر گونه پیام های تبلیغاتی و تجاری مربوط به سایت ها، بلاگ های شخصی، فروشگاه های اینترنتی و یا شرکت های تجاری در انجمن ها، امضا، صفحات شخصی (پروفایل)، کلوب ها و بلاگ های شخصی ممنوع است. در صورت تمایل به معرفی شرکت و یا محصولات خود می توانید به قسمت تبلیغات سایت مراجعه و محل نمایش بنر ها و تعرفه آنها را مشاهده کنید.

# پیام هایی که مضمون تبلیغاتی به همراه داشته باشند فوراً حذف شده و کاربر ارسال کننده اخطاری دریافت خواهد کرد. در صورت ادامه این روند و عدم توجه به این قانون، دسترسی کاربر به مدت 1 ماه از انجمن ها قطع خواهد شد.

# همچنین از بیان نام شرکت های پخش کننده بازی به صورت مکرر و مقایسه آنها با یکدیگر جداً خودداری فرمایید.

بدانید که بسیار جدی و محکم پای این قانون هستم و شما دوستان عزیز در صورت تکرار و عدم توجه به این قانون و اخطاری که داده شد، حتماً شامل یک ماه ban خواهید شد.

بحث های خودتون رو به صورت خصوصی دنبال کنید، پست ها نیز پاک شدند

موفق باشید

حق نگهدار

سلام
آخر من نفهمیدم داخل رشت کجا xbox360 را ارزان و جنس اصل میده دست مشتری؟
XBOX360 مدل الیت که هارد داره میشه بازی را داخلش هاردش ریخت و بدون dvd بازی کرد یا نه؟
قیمت هارد XBOX360 چنده مثلا 80 گیگ یا 120 گیگ؟
قیمت دست بی سیم چنده؟
کنسول بازی چه ورژنی باید بگیرم PAL یانه جوری باشه که بازی داخل رشت داشته باشه؟بسیار سپاسگزارم

مدل الیت هارد 120 گیگ داره ولی وقتی بازی رو روی هارد ریختی باید با دیسک بازی کنی.
در ضمن ایکس باکس هارد 80 گیگ نداره. هارد هاش 120 گیگ 60 گیگ و 250 گیگ و20گیگ هست.
هارد 60 گیگ فکر کنم 70 هزار تومان باشایدم ارزون تر.
قیمت دسته هم بین 35 تا 43 هزارتومان است.
بهترین ورژن ‍‍‍‍پال هست.
بنظر من بهتره از تهران بخری چون هم ارزون ترو هم بهتر.:p

ممنون ghm1455 جان بابت راهنمایی و آدرس :):love:

دوستان منم بالاخره یه آرکید گرفتم ، از همه بچه هایی که راهنماییم کردن ممنونم :smile::love:

سلام

دوستان که جواب دادن ولی چون خودم رفتم تهران خریدم و تازه خرید کردم شاید بتونم کمک کنم .
راستش منم موقع خرید همین ترس رو داشتم و الآنم همین ترس رو دارم ، ولی پی این رو به تنم مالیدم که نهایتا میسوزه ، حالا چرا تا اون موقع حرص بخوره آدم ؟ ضمن اینکه میگن جاسپر به این زودی ها نمیسوزه .
قیمت های تهران هم ظاهرا داره همینطور میره بالا ، احتمالا شهرستان هم همینطوری میکشه بالا ، اینم به خاطر نزدیک شدن تابستونه .

حالا تجربه من اینو میگه اگه یه آدم منصف که حداکثر 15 بالاتر از تهران میده و دستگاه رو گارانتی میکنه ، شما از اون بخری بهتره تا بری تهران . مثلا من خریدم بعدا دسته کلا روشن نشد ، مجبور شدم یه دور دیگه برم تهران تا تعویضش کنم ( البته اشتباه من بود که دسته رو تست نکردم ) .

در مورد ارزش داشتن هم اینکه ، هم بازی های انحصاری واسه xbox زیاده ، هم شما لازم نیست هی بری رم و کارت گرافیک ارتقاء بدی بعد سال به سال مجبور بشی بازی هارو از روی High به سمت Low بازی کنی . سیستم 1.400 تومنی من بعد از یکسال و نیم نتونست GTA IV رو بالا بیاره ، اونم با Geforce 9600 Gt 256 Bit مدل اسپارکل !
خلاصه این خرج ها بیشتر از خرید یه کنسوله ، خود کنسول هم دردسر های خودشو داره !
دستش گرونه ( سیم دار 30 تا 35 - بی سیم 40 تا 45 ) ! کابل هاش گرونه ( کامپونت 16 ، HDMI بیست و هشت اینا ) ! همیشه هم کیفیت عالی بهت نمیده و همون اول هم تک دسته ای هست . ولی تو یه بنچ مارک کلی بنظرم میصرفه ! مخصوصا که قابل حمل هم هست و به راحتی میشه برد مسافرت ! تو بازی های آنلاین هم که خوب عمل میکنه !

واسه زمان بازی هم هر دو ساعت نیم ساعت استراحت و محل کنسول هم یه جا که گرد و خاک نباشه و آنچنان گرم نباشه سلامت کنسول رو تضمین میکنه ، بقیش هم که دیگه با خداست . :love:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or