تاپیک Xbox 360 داران گیلان

دستگاههاييكه گارانتي دارن و براي اپديت باز ميشن مجددا پلمپ ميشن.پس از گارانتي نمييفته.
عزیز دل منظور من جایی بردن به جایی غیر از غلامی هستش یعنی در واقع اون کاری میکنه که تو دستگاه رو برای هر کاری پیش خودش ببری .
ديروز رفتم غلامي براي خريد بازي اركيدو ميداد 295 با ضمانت يكساله به نظرم قيمتش خوبه:cool:
قیمت آرکید الان 240 هستش بعد شما میگی 295 خوبه ؟;)
این اقای غلامی موقعی که دستگاه رو میبری برای تعمیر در صورتی که نخای تعمیر کنی و بگی کنسولم رو بده پیچ های اصلی و مهم و کمیاب دستگاه رو بر میداره . نمونش کاری که با دستگاه رفیقم کرد . بعد شما بیاید اینقدر ازش تعریف کنید

آخرین ویرایش:
عزیز دل منظور من جایی بردن به جایی غیر از غلامی هستش یعنی در واقع اون کاری میکنه که تو دستگاه رو برای هر کاری پیش خودش ببری .
قیمت آرکید الان 240 هستش بعد شما میگی 295 خوبه ؟;)
این اقای غلامی موقعی که دستگاه رو میبری برای تعمیر در صورتی که نخای تعمیر کنی و بگی کنسولم رو بده پیچ های اصلی و مهم و کمیاب دستگاه رو بر میداره . نمونش کاری که با دستگاه رفیقم کرد . بعد شما بیاید اینقدر ازش تعریف کنید

من پيچ هاي دستگامو ميفروشم اينجوري كه شما ميگيد خيلي قيمتيه اگه تعداده زياد بخاي ارزونترم ميفروشم

يه نظري دارم شمايي كه هيچي از دستگاه سر در نمياري بهتره حرف نزني باز اگه ميگفتي لنز يه چيزي ولي پيچ :eek::confused::eek::confused:

295 با ضمانت يكساله بنظرم قيمتش بدنيست خدمات پس از فروشش عاليه
دوستم تهران ازفتحي دستگاه گرفت هم دستگيرش تقلبي بود هم مدار فالكن تو قاب جاسپر بهش انداختند

من پيچ هاي دستگامو ميفروشم اينجوري كه شما ميگيد خيلي قيمتيه اگه تعداده زياد بخاي ارزونترم ميفروشم

راستش شما از کدوم پیچ ها حرف میزنید؟؟:confused:

مگه 360 پیچ داره ؟

خدمات پس از فروشش عاليه

منظور شما کدوم خدمات پس از فروش هست ؟

برداشتن پیچ؟؟:confused:

راستش یکی از دوستان کنسول رو برد آپدیت کرد بعد از آپدیت در درایو کنسول واسه خودش بسته میشه

بنده خدا الان باید واسه عوض کردن دیسک بازی تست سرعت بده:-"

سلام من امروز از فروش گاه سونی تهران یه الایت جسپر خریدم فردا صبح انشالله میاد فقط یه چیز بگم از غلامی تا میتونین چیزایی مثله کنسول نگیرین گرون میده آخه رفتارشون هم زیاد خوب نیست فکر میکنی که میخواد بیاد تو رو بزنه (نظر شخصی بود انتقاد نکنین)

سلام من امروز از فروش گاه سونی تهران یه الایت جسپر خریدم فردا صبح انشالله میاد فقط یه چیز بگم از غلامی تا میتونین چیزایی مثله کنسول نگیرین گرون میده آخه رفتارشون هم زیاد خوب نیست فکر میکنی که میخواد بیاد تو رو بزنه (نظر شخصی بود انتقاد نکنین)

مبارکه . امیدوارم موتور درایوش همیشه واست بچرخه :cheesygri

حالا چقدی واست آب خورد ؟ :biggrin1:

مبارکه . امیدوارم موتور درایوش همیشه واست بچرخه :cheesygri

حالا چقدی واست آب خورد ؟ :biggrin1:
330 خودش شد
15 تومن Lt
یه کابلهhdmi to dvi گرفتم وصل کنم به lcd کامپیوتر
دو تا بازی gears of war 2 و ac2
جمعا 365 تومن
بچه کجا رو میشناسین بازی ارزون بده؟

يه نظري دارم شمايي كه هيچي از دستگاه سر در نمياري بهتره حرف نزني باز اگه ميگفتي لنز يه چيزي ولي پيچ :eek::confused::eek::confused:

295 با ضمانت يكساله بنظرم قيمتش بدنيست خدمات پس از فروشش عاليه
دوستم تهران ازفتحي دستگاه گرفت هم دستگيرش تقلبي بود هم مدار فالكن تو قاب جاسپر بهش انداختند
شمایی که تاحالا یه کنسول رو باز نکردی بهتره نیای به حرفم ایراد نگیری و توهین کنی .
منظور من پیچهایی هست که مربوط به بدنه ی فلزی دستگاه میشه :
http://up.iranblog.com/2161/1269303887.jpg
اگر اینها پیچ نیستند میشه بفرمایید اسمشون چیه ؟
راستش شما از کدوم پیچ ها حرف میزنید؟؟:confused:

مگه 360 پیچ داره ؟
این حرف از شما که استاد مایی بعید بود .

درستی حرفم رو هم میتونید از آقای s_x که واردن بپرسید .

سلام دوستان عزيز.سال نو همگي مبارك.اميدوارم سال جاري سالي سرشار از كاميابي موفقيت و سلامتي براي شما و خونواده ي محترمتون باشه.
البته سالي سرشار از بازيهاي توپ هم (فقط واسه خودتون) باشه:smile:

آره واسه live هست نه واسه بازی داداش جون

عرض کنم اگه منظور شما از لایو همون فریم ور LT هست با تمام احترام باید بگم سرتون یکمی کلاه گذاشتن

چون شما کنسول رو کپی خور شده میخرید نه خام که حالا بخوایید بابت LT پول اضافی بدید

مگر اینکه شما کنسولی رو خریده باشید که قبلا با فریم ور قدیمی تر کپی خور کرده باشند.

عرض کنم اگه منظور شما از لایو همون فریم ور LT هست با تمام احترام باید بگم سرتون یکمی کلاه گذاشتن

چون شما کنسول رو کپی خور شده میخرید نه خام که حالا بخوایید بابت LT پول اضافی بدید

مگر اینکه شما کنسولی رو خریده باشید که قبلا با فریم ور قدیمی تر کپی خور کرده باشند.
آقا شما خودت الان از هرکی بری بپرسی بهت میگه برو از بچه هایه تهران بپرس از هرکی خواستی بپرس

آقا شما خودت الان از هرکی بری بپرسی بهت میگه برو از بچه هایه تهران بپرس از هرکی خواستی بپرس
عزیز دل دوست عزیزم وارنا راست میگه الان همه ی کنسول های نو را یکسره با LT کپی خور میکنند و نیازی نیست که پول اضافی بابت ریختن LT بگیرند چون LT هم یه فریموره مثل بقیه فریمورها (در نصب)

ســـــال نـــــو مبــــــــــارک!

nowrouz_88.jpg

یا مقلب القلوب و الابصار

یا مدبر اللیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال

حول حالنا الاحسن الحال

سال نو و آغاز زندگي دوباره طبيعت را به همه شما دوستان تبريك مي گویم

با سلام و عرض تبریک به مناسبت سال نو به همه بچه های گیلان

دوستان من چند وقت پیش هم یک پست دادم و در مورد خرید xbox راهنمایی خواستم که دوستان کمکم کردن ، اما اونقدر دست دست کردم که پولم رفت .

حالا هم چیزی حدود 300 تومن جمع کردم ( به زور ! ) و چندتا سوال داشتم که اگه میشه کمکم کنید .

* دوستان من فقط میخوام بازی بصورت آفلاین انجام بدم ( دایل آپ 56k ) ، یکنفر هم بیشتر نیستم و 4-5 ماه دیگه اعزام به خدمتم ، اینکه این پول رو هم بزور جمع کردم بابت هزینه های زیاد دانشجوییمه که دیگه تا هفته سوم عید فارغ التحصیل میشم . میخوام تا این خدمت و بدبختیم شروع بشه یه چندماهی رو شاد باشم !

حالا عزیزان لطف کنید بفرمائید :

1. آیا آرکید به درد من میخوره و میتونم بازیهامو توش سیو کنم ( میخوام بدونم مموری همراهش هست یا باید بخرم ) ، یا باید حتما الیت تهیه کنم ؟ ( پدر بی پولی بسوزه )

2. آیا آرکید با برد جاسپر موجود هست و تو این چندماه ( ماکزیمم 5 ماه ) درایورش جوابگوئه روزیه 10 ساعت بازی هست ؟

3. تو استان گیلان ( ظاهرا غلامی هم که تو زرد از آب دراومده ، لااقل واسه امثال من به صرفه نیست ) هر جاش که باشه مهم نیست ، فقط کی هست که قیمت مناسب بده و به شرط اصل بودن xbox رو بده ؟ یکی که منصف باشه ، چون من پولم بره واقعا دیگه نمی تونم از این چیزا بخرم .

دوستان کمکم کنید ، این پول هم بپره دیگه احتمالا باید تو خدمت دزدکی سیگار بکشم و حسرت بخورم :(

ضمنا تو بازی Mafia Wars ( بازی آنلاین که تو فیس بوک و مای اسپس بازی میسه ) اگر کسی کمکی خواست ، من خانواده قوی ای دارم که می تونم کمک کنم .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or