تاپیک Xbox 360 داران گیلان

يه چيزه جالب red dead هنوز ريليزنشده بازيشو از غلامي خريدم عجب بازيه واقعآ راك استار استاد بازي سازيه:love:

آخرین ویرایش:
منم از رشتم و ميخوام سوني 3 يا 360 رو امسال تابستون حتما يكي رو بگيرم ولي واقعا تو دوراهي موندم كدومو بگيرم كمكم كنيد؟ از يك جهت بازي هاي انحصاري سوني و محدود نبودن ميزان بازي درروز به علت گرم كردن به يك طرف بازي هاي گران سوني و ارزان 360 به يك طرف ديگر

منم از رشتم و ميخوام سوني 3 يا 360 رو امسال تابستون حتما يكي رو بگيرم ولي واقعا تو دوراهي موندم كدومو بگيرم كمكم كنيد؟ از يك جهت بازي هاي انحصاري سوني و محدود نبودن ميزان بازي درروز به علت گرم كردن به يك طرف بازي هاي گران سوني و ارزان 360 به يك طرف ديگر

سلام همشهری
جواب شما رو تو پروفایلم دادم عزیز اما
من خودم هم Xbox دارم هم PS3
به تو پیشنهاد میکنم چشماتو ببند و Xbox بگیر
xbox های جدید همگی مدار Jasper هستند از لحاظ گرمایی زیاد نگرانشون نباش من خودم بکوب از کنسولم کار میکشم و همه بازی هارو فتح میکنم هیچ اتفاقی براش نمیفته ( Limited Edition )
xbox بگیر هم بازی هاش ارزونه هم این که پشیمونی نداره برات
اگه Ps3 بخری محدود میشی بین 4 تا دونه بازی همونارو هم باید 400 بار تا آخر بری
هرچند تمامی این ها از کلاس و شخصیت Ps3 چیزی کم نمیکنه ! منتها واسه من و توی ایرانی به صرفه تره...:x

سلام دوستان...
جایی رو تو گیلان میشناسین که محصولات اپل مثلا آیپاد تاچ یا آیپد سفارشی بیاره یا حداقل نحوه ی کار کردن با اونو بلد باشه؟
شرمنده توی این تاپیک نوشتم.دیگه جایی رو پیدا نکردم بنویسمش...
ممنون

دوستان سلام
من تازه عضو فروم شدمو به طبع تازه ایکس 360 خریدم.
کی میدونه چطور میشه محتویات توی دی وی دی های بازی های ایکس باکس 360 رو دید؟
ممنووووون....

دوستان سلام
من تازه عضو فروم شدمو به طبع تازه ایکس 360 خریدم.
کی میدونه چطور میشه محتویات توی دی وی دی های بازی های ایکس باکس 360 رو دید؟
ممنووووون....

کافیه یه dvd-rom با قابلیت ساپورت دابل لیر داشته باشی ( که فکر کنم همشون الآن دارن این قابلیت رو ) ، البته مثل بازی های پورت شده پی سی نیست که شما بری نگاه کنی محتویاتش رو و مثلا دموهاش رو ببینی و از این کارها ، کد شده هست .

فردا میرم رشت ، بسی خو.شحالم ! :)

سلام بچه ها.
من بچه ی انزلی هستم و قصد خرید xbox 360 elite pal دارم و فکر میکنم تو انزلی نتونم پیداش کنم بخاطر همین میخوام بیام رشت بخرم.
دوستان رشتی(آبرار):dاگه جایی برای خرید xbox میشناسین آدرسش رو برام بفرستین خیلی ممنون میشم.@};-

در ضمن یه سوال هم دارم:
وقتی من از یه مغازه ای ایکس باکس میخرم اونا از قبل کپی خورش میکنن یا من باید بگم برام کپی خورش کنن؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or