تاپیک Xbox 360 داران همدان

marvel_malayer

کاربر سایت
Aug 2, 2008
100
نام
مجتبی
سلام بر همدانی های عزیز
من هم هم استانی تون هستم
یه سوال از دوستان دارم تو همدان کجا میتونن lt plus بریزن و از همه ارزون تره

aspakravan

کاربر سایت
Nov 26, 2010
1
دوست عزیز -آقای nike-90-من 8 ساله که مشتری آقا فرهاد هستم.بدون تعصب و بدون اغراق منصف ترین و کاربلدترین فرد توی این صنفه.مطمئن باش اگر ذره ای ایراد در کارش میدیدم توی این 8 سال دیگه سراغش نمیرفتم.در ضمن به تازگی هم یه 360 ازش خریدم که حسابی مشغولم کرده.اگر دوست داشتی با من تماس بگیر تا بازیها رو با هم معاوضه کنیم.

Alpha_system

کاربر سایت
Oct 28, 2010
16
سلام به بچه های خوب بازیسنتر.من امین فروشنده فروشگاه آلفا خیابون بوعلی پاساژ ایرانم.
خوشحال می شم از راهنمایی هاتون استفاده کنم>:d<

Alpha_system

کاربر سایت
Oct 28, 2010
16
سلام
لطفا بفرمایید برای آپدیت جدید چقدر میگیرید؟
دوست عزیز اگه منظورتون کرک جدید ایکس باکسه به خاطر تحت فشار گذاشتن یکی از فروشگاه ها فعلا نمی تونم قیمت کرکو پایین بیارم.تا چند روزی به قیمت 24 کرک می کنم.اما قول می دم قیمت بشکنه

Alpha_system

کاربر سایت
Oct 28, 2010
16
به نظر من تو همدان فروشنده هایی هستند که واقعا از گیم و کنسول اطلاع زیادی ندارن و مشتری ها مجبورن از اونا خرید کنن.کسایی هم که از یه فروشگاه خاص خرید می کنن پیش خودشون فکر کنن که آیا شده یه بار اون فروشگاه بهشون تخفیف بده:-o

only fable

کاربر سایت
Nov 7, 2006
23
دوست عزیز اگه منظورتون کرک جدید ایکس باکسه به خاطر تحت فشار گذاشتن یکی از فروشگاه ها فعلا نمی تونم قیمت کرکو پایین بیارم.تا چند روزی به قیمت 24 کرک می کنم.اما قول می دم قیمت بشکنه
فکر نکنم شما هم بدتون بیاد.1 تومن اختلاف که تاثیر چندانی نداره.امان از دست فرهاد.داداشش(مهدی) با انصاف تر بود.فکر کنم واسه همین دیگه زیاد نمیاد فروشگاه! اگه رقابت بیشتر بشه فرهاد هم مجبوره قیمت جنس ها و خدماتشو پایین تر بیاره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر