تاپیک Xbox 360 داران همدان

oossaa

کاربر سایت
Mar 29, 2010
27
!

واقعا خسته نباشین با این قیمت ها تو کرمانشاه 8 تومن هک می کنن تو نیم ساعت بهتم پس می دن
چرا همدان انقد گرون می گیره!

xiknowsecretx

کاربر سایت
Aug 11, 2010
105
نام
فرزين
الان بيشتر لايو همه همدانين !‌چرا تاپيكش انقدر پاييه ! بزا بيارمش بالا 1هوايي بخوره !
بهترين گيرمرا تو همدانن !!‌>:d<

essi 10

کاربر سایت
Apr 12, 2010
225
نام
احسان
دوستان همدانی من دارم کوچ میکنم شهرتون!:d
یه فروشگاه بازی توپ بهم معرفی کنید که جنس DVD هاش بهترین و مرغوبترین جنس بازار باشه و همچنین کاور هاش! بازی ها رو هم زود بیاره! قیمتشم متناسب باشه:d

ممنون>:d<:x

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
984
نام
محسن
سلام به دوستایه گله همدانی با این همه آیدی تولایو و پی اس ان نزارین تاپیک بخوابه من الان 4ماهه دورم ازهمدان درگیره کارایه تصویه دانشگام بعده 4سال تموم شد!
بیام حسابی میترکونم.نزارید تاپیک بخوابه.بچه های آلفا گلن مخصوصا مرتضی. خلاصه بیاید اینجا کمک کنید بهم.سوالی بود من درخدمتم.

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
خوب من الان اومدم بیدارش کردم
کجایید ؟
کسی وصل میشه LIVE جدیدا ؟
ما هم بیایم دوباره
یا وصل شیم می زنه
No friend online

king arora

کاربر سایت
May 24, 2011
5
نام
farshad
دوستان
همدانی من دارم کوچ میکنم شهرتون!:d
یه فروشگاه بازی توپ بهم معرفی کنید که جنس DVD هاش بهترین و مرغوبترین جنس بازار باشه و همچنین کاور هاش! بازی ها رو هم زود بیاره! قیمتشم متناسب باشه:d

سلام
خوش اومدی:d
من مغازه ی پیکسل رو پیشنهاد میکنم ( همون حسن اقا:d بگی همه میشناسن ) ادم با انصافیه کیفیت بازیهاشم خوبه
سر پل یخچال .پاساز مهدیه.طبقه اول.مغازه افشین(قبلا اسمش پیکسل بود)

آخرین ویرایش:

POPO X

کاربر سایت
Aug 20, 2011
276
نام
پوریا
دوستان
همدانی من دارم کوچ میکنم شهرتون!:d
تو همدان می خوای برادر من؟؟؟؟؟
اگه به همدانه که باید بگم فروشگاه هامون چون بهترینه
فکر پل یخچال هم از سر بیرون کن چون مضخرفه
هامون دقیقا روبه روی پل یخچال قرار داره و در طبقه ی زیرین پاساز ایران هست
البته اگه کم کسری داشتی ما هم هستیم چون ما بازی در حد نونو (با نو فرقی نداره)داریم که بدون قاب به همه ی همدانی های گرامی 1500 تومان و با قاب هم(قاب سبز مثل نسخه های اورجینال)2000تومان حساب میکنیم
اگر خراشی توی بازی هام دیدی 500 کم کن!!!!!!!!!!!

amirhossein61

کاربر سایت
Sep 18, 2010
190
نام
Amir Hossein
سلام به همه ی همدانی های گل!!!
منم همدانیم و بیشتربازیهامو از فروشگاه عرفان (پاساژ مهدیه)میگیرم کارییم ندارم بقیه از کجا بازیاشونو میگیرن اما مغازه ی خوبیه!!!!!!

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
984
نام
محسن
سلام دوستان عجب بساطی داریم امروز با یه شخصیته برجسته و بزرگ آشنا شدم بنده خدا تو توهم بود میگفت ایول4 رو من آوردم تو همدان:-b:-b:-bدیگه من واسش گفتم یه چیزی هست به اسمه اینترنت ومیری اونجا همه چیزهست دمه دسته لازم نیست بری بلیط بگیری واستی تو صف بری از تهران بیاری خلاصه دردسر داره برات :| دیدم بابا من هرجی به این لینک بدم و آمار این بنده خدا نمیگیره کفتم به خدا سپردمت موفق باشی..........
خلاصه دوستان آدم یه چیزایی میبینه چنتا از بچه ها تو پیغام خصوصی میگفتن من باور نمیکردم ولی الان دیگه ایمان آوردم خدا صبر بده!!!!!!!!!!!!!!!!
علی جان اسم نمیشه گفت نامردیه :dگلابی کلا میوه خوبیه از نظر شباهت!!!!b-)

asir38

کاربر سایت
Oct 4, 2011
112
اقا دمت گرم که بابات زدن این تایپ من چندروزی می شه که xbox360گرفتم من تا قبل از خرید یه بارم بااین کنسول بازی نکرده بودم همش pc و ps2 و کمی هم ps3 حالا چندتا سوال دارم ممنون می شم جواب بدید:
1) هر بازی حدودا" سیو کاملش چقدر فضا می خواد مثلا" بازی RED DEAD
2)چطوری سیو بازی ها رو بریزم تو XBOX
3) من با این همه سال بازی با کنسول از اتاری تا... اولین بار که نتونستم یه بازی رو از منوش بیارم بازی FIFA12 من دوروز خریدم نتونستم وارد بازی بشم:-o
4)من شنیده بودم که با خرید اینکنسول یکماه LIVE رایگان من چطور استفاده کنم
ممنون می شم به این سوالام جواب بدید بازه هم اگر چیزی لازم که بدونم خوشحال می شو بهم بگید
دمتون گرم:)

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
984
نام
محسن
اقا دمت گرم که بابات زدن این تایپ من چندروزی می شه که xbox360گرفتم من تا قبل از خرید یه بارم بااین کنسول بازی نکرده بودم همش pc و ps2 و کمی هم ps3 حالا چندتا سوال دارم ممنون می شم جواب بدید:
1) هر بازی حدودا" سیو کاملش چقدر فضا می خواد مثلا" بازی RED DEAD
2)چطوری سیو بازی ها رو بریزم تو XBOX
3) من با این همه سال بازی با کنسول از اتاری تا... اولین بار که نتونستم یه بازی رو از منوش بیارم بازی FIFA12 من دوروز خریدم نتونستم وارد بازی بشم:-o
4)من شنیده بودم که با خرید اینکنسول یکماه LIVE رایگان من چطور استفاده کنم
ممنون می شم به این سوالام جواب بدید بازه هم اگر چیزی لازم که بدونم خوشحال می شو بهم بگید
دمتون گرم:)
سلام دوست عزیز مبارکه به سلامتی
1 سیوه بازیها حجمه خیلیی کمی میگیره در حده کیلوبایت
2 - دوسته عزیز دیگه همه اتو سیو دارن خودش واست پروفایل درست میکنه سیو میکنه اتوماتیک و بدونه زحمت
3- آقا اینا نسل جدیدن یکم با منو بازیا ور بری قلقش دست میاد مثلا فیفا کوییک مچ داره که زود وارده بازی میشی
بله داره بید وصل کنیش به اینترنتو واسه خودت یه آیدی لایو بسازی تمام
فدات یا علی داداش;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر