تاپیک Xbox 360 داران همدان

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
سلام به همه ی دوستان همدانی میخواستم بدونم آیا فروشگاهی هست که بازی های xbox رو کرایه بده چون من دستگاهم رو jtag کردم و میتونم بازی ها رو بدون دیسک اجرا کنم و یه سوال دیگه هم این که کدوم فروشگاه قیمت بازیاش ارزونتره

MOEINCREED

کاربر سایت
Aug 11, 2012
228
نام
معین
من که تا حالا از امین چیز بدی ندیدم، اتفاقا خیلی پسر باحال و خوبیه

طوری بهم انداخته که 2 ماه بعد فهمیدم

---------- نوشته در 02:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:30 PM ارسال شده بود ----------

سلام خیلی دنباله این گشتم من بیشتر وقتا خودم بازی میریزم مغازه نمیرم اگه شما هم خواستید از این نرم افزار استفاده کنید (روی8هم کارمیکنه)
DownloadHORIZON

MOEINCREED

کاربر سایت
Aug 11, 2012
228
نام
معین
چی انداخته؟
داستان چیه؟

تازه فهمیدم acIIIتا 70 درصده DLC هاروش کار نمیکنه و هیچوقت نمیتونم بازی رو 100درصد کنم!

---------- نوشته در 09:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:37 PM ارسال شده بود ----------

سلام به همه ی دوستان همدانی میخواستم بدونم آیا فروشگاهی هست که بازی های xbox رو کرایه بده چون من دستگاهم رو jtag کردم و میتونم بازی ها رو بدون دیسک اجرا کنم و یه سوال دیگه هم این که کدوم فروشگاه قیمت بازیاش ارزونتره

افژین تو مهدیه

afra7c

کاربر سایت
Aug 23, 2013
4
سلام به همدانی های گل.من می خوام یه xbox 360 ارکید جاسپر با هارد 120 بگیرم به قیمت 580 تومن خواستم ببینم به صرفه است بگیرم یا وایسم برا نسل بعد؟؟

آخرین ویرایش:

sina818

کاربر سایت
Aug 14, 2007
113
سلام به همدانی های گل.من می خوام یه xbox 360 ارکید جاسپر با هارد 120 بگیرم به قیمت 580 تومن خواستم ببینم به صرفه است بگیرم یا وایسم برا نسل بعد؟؟
نسل بعدی که معلوم نیست کی کرک بشه!
اگه برات مهم نیست برای هر بازی بالای 100 هزار تومن پول بدی برو بگیر ولی در کل به نظر من اصلا از الان برای نسل بعدی حساب باز نکن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر