تاپیک Xbox 360 داران مشهد

• Thread starter Thread starter QuinT
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام بچه ها
کسی رو تو مشهد می شناسین که با اینترنت مخابرات به لایو وصل بشه.
آخه من اینترنت از مخابرات گرفتم نمی تونم به لایو وصل شم.اگه می شناسین بگین که ما هم ازش کمک بگیریم.دمتون گرم

درود:

اگه کسی از دوستان می دونه لطفا راهنمایی کنه ...
یک تعمیر کار حرفه ای تو مشهد به من معرفی کنید....
لطفا اگه خودتون امتحان کردید و راضی هستید...
چون برای خرید ایکس باکس هم از همینجا یه آقایی رو تو خیام پیدا کردم که وقتی رفتم پیشش تو مغازش واسه فروش نداشت و وقتی قیمت داد با گرون فروشای سعدی هیچ فرقی نمی کرد و تو خوده سعدی ارزونتر گیر اوردم
حالا بگذریم...
واسه اپگرید و بازی کردن بازی های جدید ایکسو بردم سعدی ولی تعمیر کار که فک کنم فامیلش قربانی هست گفت نمی شه کی کنسولتو پیدا کنم (البته به قوله خودش کِ یو) حالا می خوام ببرم پیش یک حرفه ای که بتونه مشکلشو حل کنه ولی کسی رو نمی شناسم
لطفا راهنمایی کنید...

درود:
آقا کسی نبود جواب مارو بده؟

درود:
آقا کسی نبود جواب مارو بده؟
سلام
این اقایی که گفتی درسته یکم گرون میده ولی اگر کنسولت رو برای اپدیت ببری پیشش نسبت به کسانی که از این اقا خرید نکردند 5ت ارزونتره فعلا که داره همینجور اپدیت میاد اگر میخوای به لایو وصل بشی باید ایکسترم رو ارتقا بدی که پول اضافی که دادی تو دراز مدت برمیگرده:d
همین طرفی که گفتم همه کارها رو خودش انجام میده هنوزم تو سعدی بعضی از فروشنده ها برای اپدیت ایکسترم و تعمیرات و........کنسول رو یه ایشون میدن و به اسم خودشون در میکنن.
فعلا بهترین تو مشهد همین فرد هستند

با سلام خدمت مشهدي هاي گل...:d
من يك ايكس باكس اليت با مادربرد جاسپر دارم كه تاريخش مال 2009 هست و ساخت چينه.
يك دسته مشكي فابريكي هم داره با كابل اچ دي و هدست لايو و يك دسته سفيد اضافه و كابل vga و كارتون سالم...
حدود 1ونيم سال پيش گرفتم و تو اين مدت يك بار بردم پيش آقاي ممتاز براي آپديتي كه بازي هاي جديد رو اجرا ميكنه و ديگه نميخاد برا بعضي بازيها سي دي اكتيو ايزو بزاري(اسم آپديت رو بلد نيستم)
با اين اوصاف اينو از من چند بر ميدارن؟ارزش داره بفروشمش؟

بازی

سلام منم مشهد هستم البته یکم کوچولو اَم این بازی هارو برای تعویض یا فروش دارم:Ninja bladeHalo warsAlan wakeMass effect 2,1Fall out 3Dragon ageOblivion ghadimo jadidesho daramFinal fantasy xiiiRiddickRed dead redemptionAce combat 6Red alert 3f.e.a.r 2left 4 deadrusesingularitybayonettatrisenmetro 2033farcry2brutal legendassassins creed iivirtua tennis 2009اگه همشو کسی خواست دونه ای 1200 میدم اگه همشو نخواست 1500 همشون جلدو کاور دارن وخط و خش هم ندارن.13 سالمه خیلی کوچولو اَم نه.هرکی خواست پی ام بزاره ما در خدمتیم.

اقای ممتاز

سلام من هم مشهدی هستم.می خوام xbox slim بگیرم.از کجا بگیرم بهتره که انصاف داشته باشه؟
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------سلام منم مشهدی هستم.برای ایکس باکس میتونی بری ملک اباد 19 یا همون بین کمال الملک 2 و 4 پلاک 10 اقای ممتاز همه چیزش اصله ولی یک کوچولو گرون فروشه ولی بهتره از اون 10/15 تومن گرون تر بخری ولی پیش وحید تو سعدی نری چون دزد...ه.موفق باشید.

---------- نوشته در 03:55 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:42 AM ارسال شده بود ----------

سلام من هم مشهدی هستم.می خوام xbox slim بگیرم.از کجا بگیرم بهتره که انصاف داشته باشه؟
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
شمارش هم اینه :
09155229694
7657648
فروشگاه m.b
ادرس سایتشم اینه: www.mb-corporation.persianblog.ir

یعنی xbox slim 4 gb کپی خور و kinect رو آخرش چقد می ده؟
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دقیقا نمیدونم شمارشو گذاشتم برات میتونی زنگ بزنی بپرسی ادم خوشرویی.موفق باشید.

---------- نوشته در 04:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:57 PM ارسال شده بود ----------

سلام منم مشهد هستم البته یکم کوچولو اَم این بازی هارو برای تعویض یا فروش دارم:Ninja blade-Halo wars-Alan wake-Mass effect 2,1-Fall out 3-Dragon age-Oblivion ghadimo jadidesho daram-Final fantasy xiii-Riddick-Red dead redemption-Ace combat 6-Red alert 3-f.e.a.r 2-left 4 dead-ruse-singularity-bayonettat-risen-metro 2033-farcry2-brutal legend-assassins creed 2- iivirtua tennis 2009-اگه همشو کسی خواست دونه ای 1200 میدم اگه همشو نخواست 1500 همشون جلدو کاور دارن وخط و خش هم ندارن.13 سالمه خیلی کوچولو اَم نه.هرکی خواست پی ام بزاره ما در خدمتیم.

با سلام خدمت مشهدي هاي گل...:d
من يك ايكس باكس اليت با مادربرد جاسپر دارم كه تاريخش مال 2009 هست و ساخت چينه.
يك دسته مشكي فابريكي هم داره با كابل اچ دي و هدست لايو و يك دسته سفيد اضافه و كابل vga و كارتون سالم...
حدود 1ونيم سال پيش گرفتم و تو اين مدت يك بار بردم پيش آقاي ممتاز براي آپديتي كه بازي هاي جديد رو اجرا ميكنه و ديگه نميخاد برا بعضي بازيها سي دي اكتيو ايزو بزاري(اسم آپديت رو بلد نيستم)
با اين اوصاف اينو از من چند بر ميدارن؟ارزش داره بفروشمش؟
آقا كسي دلش نميخواد جواب مارو بده؟؟

من نمي دونم چرا اين تاپيك برام خيلي تكراري ميزنه...!!!؟؟:-/
خب بگذريم...:d
من كينكت دارم و مشهدي هم هستم:dحدود شش هفت ماه پيش گرفتمش به قيمت 230 تومن ناقابل:dالبته از تهران اون موقع مشهد ميدادن 280 تومن:dالان هم كم كم به الكي بودنش پي ميبرم و اينكه چرا 230 تومن پول پاش دادم:-o...اخه چرا؟؟:-/

من دارم میگیرم اگه گفتین یعنی چی.

---------- نوشته در 01:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:25 PM ارسال شده بود ----------

یعنی از خریدش پشیمون شدی :-o:-o من که فک نکنم بعد از خریدش پشیمون بشم چون خونه ی دوستم بازی کردم خیلی باحال:d :dبود راستی من فقط با همون دوستم تو ال سی دی 17 اینچ بازی می کردیم شما نمیدونین تو ال سی دی 40 اینچ کیفیتش چجوریاس:-/:-/؟

---------- نوشته در 01:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:35 PM ارسال شده بود ----------

یعنی همین یک نفر کینکت داره تو مشهد؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or